Gönderen Konu: Rihanna  (Okunma sayısı 4014 defa)

Ynt: Rihanna
« Yanıtla #15 : 07 Haziran 2010 - 00:23:28 »

Çevrimdışı semabyzt

• Üye
  • **
Çok kötüydü konser çoook... Ne bi show ne bi atraksiyon... kostüm bile değiştirmedi.. çizmeleri değiştirdi sadece. Bir milyon TL alıp da bir iki kıyafet almaz mı insan.. bi de bence önem vermedi Türkiye konserine.. hiç bi show yoktu sahnede.. Sanki bar şarkıcısı gibi, söyledi ve gitti... Hayal kırıklığı..

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 07 Haziran 2010 - 00:23:28 »

« Yanıtla #16 : 07 Haziran 2010 - 00:25:23 »

ARGo_

• Ziyaretçi
sevmem..dinlemem..h atta kim olduğuna dair hiç bi fikrim yok:) tanımadığım bilmediğim birini nasıl sevmiyorsam artık:)
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2010 - 00:27:33 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #17 : 07 Haziran 2010 - 00:29:06 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Beklediğim isimler yok içinde.

Niye Arto gitmiş mesela..

Yeter, gider. =)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #18 : 09 Haziran 2010 - 14:39:42 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
"O kadar parayı yine verin yine geleyim"

Rihanna'dan zehir zemberek sözler

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=21612
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #19 : 09 Haziran 2010 - 15:15:04 »

« Yanıtla #20 : 09 Haziran 2010 - 16:08:22 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
"O kadar parayı yine verin yine geleyim"

Rihanna'dan zehir zemberek sözler

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=21612

Bu web sayfasının amacı bu..! Elemanlar uydurma haberler yapıyorlar hep. Maksat makara..!

Çok güldüğüm bir son dakika gelişmesi yazmışlardı geçenlerde;

"Özel Günlerinde Beyaz Pantolon Giymek İsteyen Kızlar Sendikalaşıp "Yeter Lan Üzerimizden Yediğiniz Ekmek" diyerek Ped Şirketlerine Dava Açtı!"

:v

« Yanıtla #21 : 12 Haziran 2010 - 15:06:07 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Usher & Rihanna Düeti
Usher ve Rihanna çok yakında yepyeni bir şarkıda yaptıkları düetle karşımızda olacaklar.

Usher & Rihanna Düeti
Usher ve Rihanna çok yakında yepyeni bir şarkıda  yaptıkları düetle karşımızda olacaklar.

OMG yıldızı Usher'da 'kiminle düet yapmak istediği' sorulduğunda şu sıralar zaten Rihanna ile böyle bir çalışma içinde olduklarını belirtti: "Ben  ve Rihanna ortak bir şeyler yapma planındayız. Beklemenize değecek bir şeyler ortaya çıkacak, şimdilik sadece bu kadarını söyleyebilirim. Rihanna dışında düet yapmak istediğim başka isimler de var; Pitbull ve Jay-Z gibi..."

Eğer gerçekleşirse bu, Usher ve Jay-Z'nin ikinci kez bir araya geldiği  bir düet olacak. İkili daha önce Usher'ın Here I Stand albümündeki Best Thing adlı şarkıda düet yapmıştı.

« Yanıtla #22 : 11 Temmuz 2010 - 08:24:06 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
http://www.numberone.com.tr/tr/haber/rihanna_kanada_konseri.html

emrenin mesajındaki düet mevzuunu görünce,Tarkan'ın düet teklifini reddetmişti bu kadın geçen yıl bir de
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #23 : 11 Temmuz 2010 - 10:21:47 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Seyirciyi ve genel olarak Türk insanını nasıl bulduğuyla ilgili bir soruya karşılık olarak "Müşteri müşteridir" şeklinde cevap veren Rihanna, konser izlenimlerini de şu sözlerle aktardı: "Tabii yani dünya çapında bir yıldız görmüş her 3. dünya ülkesi vatandaşı gibi çok coşkululardı. Her ne kadar şarkılarıma eşlik etme çabaları 'Umbrella ela ela ela' kısmı ile sınırlı kalsa da denemeleri bile benim için çok anlamlıydı inanın. Şarkı aralarında onlarla konuşurken söylediklerimin neredeyse hiçbirini anlamamalarına rağmen her defasında 'yeaaa' diye bağırarak cevap vermeleri sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçirdiğimi de eklemem gerek. İnsanınız gerçekten çok sıcak."

bunu ilk okuduğumda ne sinir olmuştum :))
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #24 : 29 Temmuz 2010 - 11:00:58 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Rihanna bir bilim kurgu filminin başrolünde oynamaya hazırlanıyor. Battleship isimli filmin yönetmenliğini Peter Berg, yapıyor. Şarkıcının filmdeki rolü hakkında henüz bilgi yok fakat Rihanna’nın sinema çalışmaları bununla ibaret değil. Şarkıcı yeni X-Men filminde de rol almaya hazırlanıyor

« Yanıtla #25 : 06 Aralık 2010 - 23:43:03 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
"Only Girl" aşırı güzel olmuş bence. Dünden beri sürekli dinliyorum.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #26 : 12 Aralık 2010 - 12:58:49 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Bi' de Only Girl'ün altyapısı çok gerilimli seyrediyor parçanın bitimine kadar

« Yanıtla #27 : 16 Ocak 2011 - 17:03:56 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Son albümünü teker teker keşfediyorum :D "What's My Name" de güzel olmuş. Rap kısımlarını sevmesem de, havasına girince çok da rahatsız etmiyor.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #28 : 25 Ocak 2011 - 14:34:34 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bu yılki Brit Ödülleri’nde göz alıcı sahne performansları bizi bekliyor… Take That, Plan B, Rihanna, Tinie Tempah gibi isimlerin sahne alacağı daha önce açıklanmıştı. Şimdi bu isimlere Mumford & Sons, Adele, Cee Lo Green, Arcade Fire’da eklendi. Brit Ödülleri’ne dair her şeyi ayrıntılarıyla Dream Tv’de de izleyebileceksiniz…

« Yanıtla #29 : 09 Şubat 2011 - 00:10:49 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Rihanna'nın yeni klibi NME'nin verdiği rapora göre tam 11 ülkede yasaklanmış durumda. İşin ilginç tarafı Rihanna Suudi Arabistan listesinde bile bir numaraya yerleşti. S&M adını taşıyan şarkıya çekilen klip tüm müzik endüstrisini şok etti. Şişme bebekler, lateks giysiler ve kırbaçların havada uçuştuğu klipte Rihanna oldukça cüretkar giysilerle boy gösteriyor. Dünyanın en ünlü blog yazarı Perez Hilton ise klipte Rihanna'nın köpeği olarak görünüyor. Rihanna'nın klibiyle birlikte bugüne kadar müzik tarihinde önemli yeri olan yasaklı videolar yine gündemde