Gönderen Konu: Hadise  (Okunma sayısı 49643 defa)

Ynt: Hadise
« Yanıtla #240 : 13 Mayıs 2009 - 01:12:05 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
biraz heyecanlandı sanırım dediğiniz gibi vokaller hakimdi sahneye...

Özlem Tekin

« Yanıtla #240 : 13 Mayıs 2009 - 01:12:05 »

« Yanıtla #241 : 13 Mayıs 2009 - 07:59:40 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
beğenmedim sangi detone oldu..ama finalde çok daha güzel olur şu arka vokal az söylesin biraz yaaaaa
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2009 - 08:00:17 Gönderen: shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #242 : 13 Mayıs 2009 - 11:45:36 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
yeşil etekli genç o neydi ya son dakikalarda hadiseyi gören olmamıştır herhalde  :mm:  :p

hadisede yani ... ne biçim sesi var ..

« Yanıtla #243 : 13 Mayıs 2009 - 13:32:05 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
bir de anlamadım niye öyle dövecek gibi söylediler..:D

valla ya dövecek gibi söylediler hiç söylemeselerdi daha iyiydi :D finalde umarım daha iyi olur yoksa ilk 5'e bile zor girer, bir de finalde 18. sırada yarışacakmış..
schhh..

« Yanıtla #244 : 13 Mayıs 2009 - 16:21:13 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
valla ya dövecek gibi söylediler hiç söylemeselerdi daha iyiydi :D finalde umarım daha iyi olur yoksa ilk 5'e bile zor girer, bir de finalde 18. sırada yarışacakmış..
ilk beşe kesin girer başka ihtimal yok bence ilk 3te %80 bi yarı finalde kötü söyledi diye ilk beşten atma hemen sertapta yarı finalde kötüydü finalde her zaman ilkinin kat kat iyisini söylüyo şaarkıcılar 2004ten beri izliyorum hep böyle oldu
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #245 : 13 Mayıs 2009 - 16:29:20 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
akşamki performans güzeldi sesi hariç oda hasta olmasından kaynaklanıyo umarım finale kadar iyileşir
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #246 : 13 Mayıs 2009 - 17:11:27 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
ilk beşe kesin girer başka ihtimal yok bence ilk 3te %80 bi yarı finalde kötü söyledi diye ilk beşten atma hemen sertapta yarı finalde kötüydü finalde her zaman ilkinin kat kat iyisini söylüyo şaarkıcılar 2004ten beri izliyorum hep böyle oldu

sanatçılar finalde, yarı finaldakinin kat kat iyisini söylüyorsa eğer, yarı finalde hadise'den iyi söyleyenler finalde coşar o zaman, tabi senin dediğin gibi olacaksa..
schhh..

« Yanıtla #247 : 13 Mayıs 2009 - 17:51:31 »

furkiii

• Ziyaretçi
gençler burada tartışmaya bir son verelim lütfen..konumuzdan devam..

ben ümitliyim finalden,gerçi şunu anladım ki ülke olarak oldukça ciddiye alıyoruz bu yarışmayı ve bu durum da bizi temsil edenlere direkt olarak yansıyor..hadise ve ekibinin dün akşam dövecek gibi şarkı söylemesi,hadise'nin stres yüzünden bağışıklık sisteminin çökmesi,vs hep bunun bir göstergesi,halbuki diğer ülkeler ne kadar rahat..

« Yanıtla #248 : 13 Mayıs 2009 - 17:53:38 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
gençler burada tartışmaya bir son verelim lütfen..konumuzdan devam..

ben ümitliyim finalden,gerçi şunu anladım ki ülke olarak oldukça ciddiye alıyoruz bu yarışmayı ve bu durum da bizi temsil edenlere direkt olarak yansıyor..hadise ve ekibinin dün akşam dövecek gibi şarkı söylemesi,hadise'nin stres yüzünden bağışıklık sisteminin çökmesi,vs hep bunun bir göstergesi,halbuki diğer ülkeler ne kadar rahat..
180 küsür milyon insan izliyo..getiri truzim...şarkıcı için süper bi kariyer..zaten biz millet olarak uluslar arası yarışmaları hep ciddiye alırız buna alışmak lazım değişmez..

« Yanıtla #249 : 13 Mayıs 2009 - 18:01:46 »

furkiii

• Ziyaretçi
180 küsür milyon insan izliyo..getiri truzim...şarkıcı için süper bi kariyer..zaten biz millet olarak uluslar arası yarışmaları hep ciddiye alırız buna alışmak lazım değişmez..

şarkıcı için süper bir kariyer olacağından şüpheliyim..sertab birinci oldu ama kendisi adına pek bir şey değiştiğini sanmıyorum..mor ve ötesi 7 oldu ama bir şey de kaybetmedi sonuçta;hadise tabii daha farklı ama yine de fazla bir şey değiştireceğini sanmıyorum..turizm getirilerden biri elbette ama bizim bulunduğumuz hâl,getirinin yalnızca o olmasından kaynaklanan bir şey değilmiş gibi geliyor bana..sertab'ın birinciliğine kadar birincilik nasıl vatan millet meselesi hâline gelmişse;şimdi de öyle olmaya başlıyor..bir de şu var geçen sene ben mor ve ötesi'ne bu kadar tanıtım yapıldığını hatırlamıyorum,o şekilde ve eurovisiona pek de uygun olmayan klasik bir mor ve ötesi şarkısıyla 7.lik gelmişti,hadise eurovisiona en uygun isim belki ama alacağı derecede bu tanıtımın katkısı da çok büyük olacak..hadise'nin performansı bana geçen seneki yunanistan performansını anımsatıyor,onlar sanırım ikinci veya üçüncü olmuşlardı;hadise de öyle bir derece alabilir..

« Yanıtla #250 : 13 Mayıs 2009 - 18:07:56 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
mor v ötesine bişey olmadı ama sibel tüzünün kariiyeri büyük ölçüde zedelendi.. sertaba gelince bence o fazla üstüne gitmedi şimdi ruslana ve 2005 eurovision galibi yunan her yerde konser veriyo..
evet bencede hadise ilk 3te yüzde 80, ilk beşte  yüzde yüz yer alacak belki 1.bile olabilir diğer yarı finali görmedim ama bu seneki eurovision şarkıları diğer yıllara göre daha kalitesiz gibi
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2009 - 18:12:05 Gönderen: shiver »

« Yanıtla #251 : 13 Mayıs 2009 - 22:42:19 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Oryantel havası vardı sanki kıyafetinin üzerinde ben fazla beğenmedim..Kırmızı pek bir güzel duruyor Hadise'nin üzerinde..

« Yanıtla #252 : 13 Mayıs 2009 - 23:43:24 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
özellikle sonu güzel olmuş .. :D  final ne zaman ?
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #253 : 13 Mayıs 2009 - 23:49:00 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Cumartesi dendi bana.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #254 : 14 Mayıs 2009 - 00:15:32 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Cumartesi dendi bana.

hmm ... doğrudur o zaman kesin :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm