Gönderen Konu: Korsan CD  (Okunma sayısı 17350 defa)

Ynt: Korsan CD
« Yanıtla #105 : 12 Eylül 2006 - 16:07:20 »

Çevrimdışı death

• Yepyeni Üye
  • *
korsan cd yi ara sokaklardakilerden almiyoruz heralde.ne terör örgütü onu anlamadım..:S :girl
Terör örgütlerine yardım edenler ;burzum,metallica,night wish,apocalyptica,nargarot..vb satmıyorlarki... :s

Özlem Tekin

« Yanıtla #105 : 12 Eylül 2006 - 16:07:20 »

« Yanıtla #106 : 12 Eylül 2006 - 16:10:50 »

Çevrimdışı ben_melih

• Aktif Üye
ben diyorum!!!!!!! 1) mp3'üm yok 2) kaset alıyorum çok az cd'im var onlarda 10-15 tane. 3) bilgisayarımda internetten inme birtek şarkı bulamassınız arkadaşlarım yolluyor bazen ama hep siliyorum. kendi aldığım cd'lerdeki şarkıları yüklüyorum bilgisayara yani elimde olan o 10-15 şarkı dışında şarkı yüklemiyorum. mp3 dinlemeye hiç neytim yok benim 10-13 şarkıda bi değişen cd çalar ve kaset çalarım var!  :nanik:
arkadaşım süpersin dedigin gibiyse ama sen de arkadaşlarına vermek için indiriyormuşsun
tabiki orjinal cd tadı daha iyi
9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

« Yanıtla #107 : 12 Eylül 2006 - 16:10:18 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
korsan cd yi ara sokaklardakilerden almiyoruz heralde.ne terör örgütü onu anlamadım..:S :girl
Terör örgütlerine yardım edenler ;burzum,metallica,night wish,apocalyptica,nargarot..vb satmıyorlarki... :s
bak kardeş bu tür korsan olaylarından beslenenlerin yüzde doksanı teröristtir ya da onlarla bağlatılıdır sen bunları alınca istemeden terör örgütlerine yardım etme olasılığın yüzde doksan oluyor...
İLAHİ AZRAİL SEN ADAMI ÖLDÜRÜRSÜN....

« Yanıtla #108 : 12 Eylül 2006 - 16:21:19 »

Çevrimdışı death

• Yepyeni Üye
  • *
benim maaşımı 5 milyar yap korsan almayayım o zaman....yaşasın korsan...
Sadece sevdiğim kişilerin orjinalini alırım...
Benim uğraştığım işin gereken programları 1000 dolardan başlıyor...sıkıyosa al...

« Yanıtla #109 : 12 Eylül 2006 - 16:29:06 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
arkadaşım süpersin dedigin gibiyse ama sen de arkadaşlarına vermek için indiriyormuşsun
tabiki orjinal cd tadı daha iyi

hayır yanlış anladın arkadaşlarım bazen bana gönderiyorlar. mesala bak bu şarkı nasıl dinel bi fln diye.. ben indirmiyorum bana yollanıyor ama siliyorum dinledikten sonra

« Yanıtla #110 : 13 Eylül 2006 - 16:38:37 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
sen korsana para veriyorsun ama ülke ekonomisini düşünmüyorsun ve korsan elde edilen paralar pkk gibi terör örgütlerine bağış olarak gidiyor yani istemeden teröristlere bagışta bulunuyorsun haberin olsun...

kısma abi tmm korsana haırrr :cry1: :cry1:
bi biskrem versem  :pışık: :pışık:

« Yanıtla #111 : 15 Eylül 2006 - 18:29:02 »

Çevrimdışı deepdream

• Aktif Üye
ewet de kıs ne korkuyon...korsana ewet aksını ıddaa edenler buyrun p.m ... :D
Forum kurallarını okuyunuz
ben okudum ve hala okuyorum !!!
sadece olanlara anlam weremıyorum...

« Yanıtla #112 : 15 Eylül 2006 - 18:34:43 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
ewet de kıs ne korkuyon...korsana ewet aksını ıddaa edenler buyrun p.m ... :D

tmm o saman arkadanım :D
bi biskrem versem  :pışık: :pışık:

« Yanıtla #113 : 16 Eylül 2006 - 02:26:36 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
emege saygı...
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #114 : 22 Eylül 2006 - 19:40:51 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
emege saygı...
acayip haklısın...ama bunu korsanı satana anlatamıyoruz... çünkü emeğe saygısı olsa zaten hırsızlık yapmaz... bunun diğer adı hırsızlıktır...
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2006 - 20:31:30 Gönderen: faso19 »
İLAHİ AZRAİL SEN ADAMI ÖLDÜRÜRSÜN....

« Yanıtla #115 : 22 Eylül 2006 - 20:03:31 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
geçenlerde sinemaya gittim ve film başlamadan önceki reklamın birinde ;'gasp etmiyorsunuz,kapkaç yapmıyorsunuz,hırsızlık yapmıyorsunuz korsan da bir hırsızlık değil mi?' tam böyle olmasada buna benzer sözler vardı çok hoşuma gitti doğrusu... ya tamam cdler bazen acaip pahalı oluyor ama korsan iini biz çok abartılı yapıyoruz.... yakında albüm fln hiç birşey kalmıcak ortada!!!

« Yanıtla #116 : 23 Eylül 2006 - 20:58:39 »

furkiii

• Ziyaretçi
evet wikshaya katılıyorum..bu konuda artık çok abartmaya başladı bazıları..işin ilginci hem korsana yönelip hem de sevdiği isimden (aslında ben korsana başvuran bi insan için sevdiğini söleyemem) klip beklemesi son derece saçma..lütfen orjinal albüm alalım..aldıralım..

« Yanıtla #117 : 02 Ekim 2006 - 12:18:39 »

Çevrimdışı be_nan

• Deneyimli Üye
  • 4ever_öz_
hırsızlık ama cd ler cok pahalı hehe..ucuzlasın hep orijinal alalım yani...ama özün albümleri orijinal..özüm kazansın hehe
Uyandığımda yer gök siyah<br />Uyandığımda duvarlar kan<br />Ruhumda ağır bir günah <br />Vahşet dolu yüzler yine berbat bir sabah

« Yanıtla #118 : 02 Ekim 2006 - 12:32:20 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
internetten mp3 indirmek korsana da darbe vurdu galiba...ben alamıyorum orjinal olmayan bişey zaten..sevemiyorum ..arşivime katamıyorum öyle igrenc naylonun içinde bi cd yi..seçici olup 10 tane alcagıma 3 tane alıp orjinalini alıyorum herşeyin..yabancı cd ler asıl koyuyo ama o konuda daha da seçicci davranıyorum ben de..yabancı müzikleri ne yalan söyleyim netten indiriyorum..sadece garbage-madonna ve evanescence alırım orjinal...
:))))

« Yanıtla #119 : 19 Ekim 2006 - 03:42:11 »

Çevrimdışı alp_gfb

• Üye
  • **
  • herşeyi yakarmısın ?
    • antu
benim bütçeme ters ama, teo&şebo&özlem_ini albümlerini en azından arşivlemek bi hobim orjinallerini tutumak nebilim bi başkaa...koleksion gibi bişii...
Yorulsam saçlarında, ceplerinde duş alsam sessizce, dün gece söyleseydim seni sevdiğimi biterdi umudum ,kalmazdı param