Gönderen Konu: Korsan CD  (Okunma sayısı 17516 defa)

Ynt: Korsan CD
« Yanıtla #90 : 10 Eylül 2006 - 16:11:48 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
korsana hayır... korsana vergi ödenmediği için ülke ekonomisine zarar veriliyor,kalitesiz olduğu için farketmeden aile ekonomisine zarar veriyor ve korsandan elde edilen kar dağlarda askerlerimizle çatışan terör örgütlerine gidiyor...
İLAHİ AZRAİL SEN ADAMI ÖLDÜRÜRSÜN....

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 10 Eylül 2006 - 16:11:48 »

« Yanıtla #91 : 11 Eylül 2006 - 12:04:02 »

Çevrimdışı death

• Yepyeni Üye
  • *
Hayran olduğum sanatçıyı sahnede dinlemek için orjinal cd...
Fakat fan olmadığım kişilerin orjinalini alacak kadarda enayi değilim...
Pc de 16  gb korsam mp3 var ... :şeytan:

« Yanıtla #92 : 11 Eylül 2006 - 12:26:59 »

Çevrimdışı halilCYP

• Deneyimli Üye
hatalısın dostum  yenılere  destek ol.korsana hayır

« Yanıtla #93 : 11 Eylül 2006 - 12:42:16 »

Çevrimdışı death

• Yepyeni Üye
  • *
tövbe estafurullah.. :şişt:
Sorun sence korsan alanlardamı yoksa asgari üçreti cep harçlığı olarak verenlermi...Adam gidip orjinal cd alsa;pc oyun,yabancı müz,windows xp,flash,dreamweaver,photoshop...vb...
Bunların fiyatını biliyormusun dostum eğer korsan olmasaydı kimse(orta ve fakir kesim) PC alamazdı..almazdı...
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2006 - 12:43:05 Gönderen: death »

« Yanıtla #94 : 11 Eylül 2006 - 12:49:09 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
ya kabullenmek gerekiyorki korsana ne kadar hayır desek de korsan alınıyor. sevdiğimiz sanatcılar orjinal,gerisi korsan genelde böyle oluyor... hadi tamam diyelim korsan olmasaydı belki bu kadar çok imkanımız olmıcaktı fakat biz çok abartıyoruz bu yüzden piyasada zorluk yaşanıo sanatcılar için mesala özlem tekin'in hayranını olduğunu söyleyip netten ordan burdan şarkılarını bir araya getiren bir sürü üye var bu sitede bile! yani yer geldiğinde hepimiz korsandan bütçe yapıoruz... keşke cd,kaset,kitaplar fln bu kadar pahalı olmasaydı...  :ühüh

« Yanıtla #95 : 11 Eylül 2006 - 15:34:22 »

Çevrimdışı babende

• Deneyimli Üye
  • https://twitter.com/babende
    • Tv ve Sinema Dünyası
Korsan olayı bitti. Tek mp3 ler kaldı piyasada oda az filmler bile azaldı. Nefes aldırmıyorlar.

« Yanıtla #96 : 11 Eylül 2006 - 15:39:52 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
Korsan olayı bitti. Tek mp3 ler kaldı piyasada oda az filmler bile azaldı. Nefes aldırmıyorlar.
ne bitmesi sen dışarı çıkmıyorsun heralde ortalık korsan kaynıyor kimse de bişey diyemiyor çünkü polisin geldiğini önceden görüyorlar kaçıyorlar...

« Yanıtla #97 : 11 Eylül 2006 - 15:44:03 »

Çevrimdışı babende

• Deneyimli Üye
    • Tv ve Sinema Dünyası
açıkçası ben yabancı filmlerin korsanlarını alan biriyim ve çok zor oldu bulmak artık. Saklanıyorlar sürekli müşterileri biliyo sadece.

« Yanıtla #98 : 11 Eylül 2006 - 15:52:56 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
valla şunu söyleyim bizim burda saklanma gereği pek duymuyorlar...tabi eskisi kadar rahat değiller ama yinede kolay bulunuyor alanlar pek zorlanmıyorlar...

« Yanıtla #99 : 11 Eylül 2006 - 18:01:37 »

Çevrimdışı death

• Yepyeni Üye
  • *
korsana evet ...abi boşverin sinemayı falan evde izleyin mis gibi ne var sanki o kadar kalabalığa gir yanındaki arkadaşa bişey diyecm diye sen ordaki aktrasyonu kaçır hade bakalım geri alabilecekmisin...e n iyisi korsan al evde istediğin gibi geri ileri yap.. :dans:
Her alanda korsanların artıları ağır basıyor...korsandanda ekmek parası kazananalr var... :76

« Yanıtla #100 : 11 Eylül 2006 - 18:18:16 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
valla korsana hiçbizaman karşı olmadım olmamda o kadar parayı verene kadar git ucuzundan al izle ne gerek var orjinalmiş :D :D :D
bananae zarara giriyolarsa(bende ne cimriymişim beee) hehe
bi biskrem versem  :pışık: :pışık:

« Yanıtla #101 : 12 Eylül 2006 - 10:37:55 »

Çevrimdışı babende

• Deneyimli Üye
    • Tv ve Sinema Dünyası
Böyle giderse bi zaman gelecek sevdiğimiz sanatçılar kar etmedikleri için albüm çıkaramayacaklar. O zaman ne korsan ne mp3 hiçbir halt olmayacak.  :78

« Yanıtla #102 : 12 Eylül 2006 - 15:20:48 »

Çevrimdışı faso19

• Aktif Üye
  • YaLNıZıM YaPaYaLNıZ...
    • olmaz mıııı....?????
valla korsana hiçbizaman karşı olmadım olmamda o kadar parayı verene kadar git ucuzundan al izle ne gerek var orjinalmiş :D :D :D
bananae zarara giriyolarsa(bende ne cimriymişim beee) hehe
sen korsana para veriyorsun ama ülke ekonomisini düşünmüyorsun ve korsan elde edilen paralar pkk gibi terör örgütlerine bağış olarak gidiyor yani istemeden teröristlere bagışta bulunuyorsun haberin olsun...

korsana evet ...abi boşverin sinemayı falan evde izleyin mis gibi ne var sanki o kadar kalabalığa gir yanındaki arkadaşa bişey diyecm diye sen ordaki aktrasyonu kaçır hade bakalım geri alabilecekmisin...e n iyisi korsan al evde istediğin gibi geri ileri yap.. :dans:
Her alanda korsanların artıları ağır basıyor...korsandanda ekmek parası kazananalr var... :76
korsanla ekmek parası kazananlar yok korsanla ülkeyi soyanlar var ve o ekmek parası kazananlar dediklerin bir çok terör örgütleri ile bağlantılı oldukları açıktır...
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2007 - 10:46:39 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #103 : 12 Eylül 2006 - 15:30:08 »

Çevrimdışı ben_melih

• Aktif Üye
korsan cd almıyorum demesin kimse arkadaşlar mp3lerde korsana giriyor artık hem eskisi gibi cd yada kaset alma heyecanıda kalmadı çünkü mp3ler internetten indirme falan ................... ................... .....
9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

« Yanıtla #104 : 12 Eylül 2006 - 16:04:58 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
korsan cd almıyorum demesin kimse arkadaşlar mp3lerde korsana giriyor artık hem eskisi gibi cd yada kaset alma heyecanıda kalmadı çünkü mp3ler internetten indirme falan ................... ................... .....
ben diyorum!!!!!!! 1) mp3'üm yok 2) kaset alıyorum çok az cd'im var onlarda 10-15 tane. 3) bilgisayarımda internetten inme birtek şarkı bulamassınız arkadaşlarım yolluyor bazen ama hep siliyorum. kendi aldığım cd'lerdeki şarkıları yüklüyorum bilgisayara yani elimde olan o 10-15 şarkı dışında şarkı yüklemiyorum. mp3 dinlemeye hiç neytim yok benim 10-13 şarkıda bi değişen cd çalar ve kaset çalarım var!  :nanik: