Gönderen Konu: Sepultura  (Okunma sayısı 2369 defa)

Ynt: Sepultura
« Yanıtla #15 : 27 Şubat 2007 - 12:38:49 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
dante xxı berbat ötesi bi albüm olmuş, hani yeni bi grup yapsa bööle bi albümü dersinki eh idare eder, ama albümün sahibi sepultura olunca idare eeder bile diomiosunuz, cidden çok kötü bi albüm, ne yaptıkları belli deil yaf sankli sadece sepultura albüm yapıo desinler die yapılmış bi albüm gibi....
I\'m going slightly mad

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 27 Şubat 2007 - 12:38:49 »

« Yanıtla #16 : 27 Şubat 2007 - 13:54:08 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
"Antichrist" şarkısını dinledim de nedir o sözler öle... Zaten şarkının adından belli ne olduğu... Belki bu en masum şarkıları... Çoğu grupta böle sözler var gerçi ama ürperdim dinlerken bugün.. Gorgoroth u bilirim bu konuda adamlar delikanlı :dill bara bara söylüyolar :D :D
      ▌▐

« Yanıtla #17 : 13 Haziran 2007 - 20:15:23 »

Çevrimdışı maminov

• Üye
  • **
  • İnsanda hayallerin yerini anılar almaya başlamışsa
müthiş yaw insanın coşası gelio

« Yanıtla #18 : 11 Aralık 2008 - 15:38:30 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
yeni albümü A-Lex i dinliyorum şuanda.. 18 parça var albümde :höö: (: dante x rezilliğinden sora a-lex daha bir güzel olmuş bence.. oldukça garip bi albüm genel havası itibari ile..dört bölümden oluşuyor  ve değişik parçalar olarak a-lex(I II III IV) her bölümün açılış parçası...benim ilk dinlediğimdeki favori parçalarım moloko mesto ve kapanış parçası paradox kesinlikle gaz parçalar(:
sanırım grup elemanları progressive-psychedelic tarzı müziklerden oldukça etkilenmişler..albüm  bunu hissettiriyor fazlasıyla.. tabi herzamanki  sertliklerinden taviz vermemeleride büyük bir artı grup için..
 ludwig van  ise beethoven ın çok bilindik efsane parçasıdır ve müthiş bir performans sergilemiş sepultura bu parçada...
sonuç olarak bence, sepultura max tan sonra yakalamak isteyipte birtürlü yakalayamadığı başarıyı sanırım a-lex ile  başaracaktır...

sepultura...a-lex

tracklist

01. A-LEX I
02. Moloko Mesto
03. Filthy Rot
04. We've lost you
05. What I do!

06. A-LEX II
07. The Treatment
08. Metamorphosis
09. Sadistic Values
10. Forceful Behavior