Gönderen Konu: Hülya Avşar  (Okunma sayısı 18928 defa)

Ynt: Hülya Avşar
« Yanıtla #135 : 06 Mart 2011 - 18:52:23 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Kadın zaten söyledi gönül yarasında ya da diğer yapıtlarda yer alabilirdim ama almadım dedi..
zeki bi kadın...doğru işi kolladı..tnt de programı baslıyor..10 yıldan bahsediosun yasını asan bi gecmişten..özel yasantısı var senin kadar onunda...ayrılıklar cocuguna olan ilgisi vs..haberturk de de yaptı program suan da jüri de yine ekranlarda..popüler bi isim ve b.k atan cok..
Yag yag yagmur Her yer camur!

Özlem Tekin

« Yanıtla #135 : 06 Mart 2011 - 18:52:23 »

« Yanıtla #136 : 06 Mart 2011 - 19:06:57 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Albümsüz en çok konser veren kadın şarkıcı ayrıca,aşağıdakilere ilaveten..Çalışkan bir kadın olmasının yanı sıra Ali'nin  dediği ilgiden kendisi de çok hoşlanıyor,ama bu ilgiyi yaratmak için çabalamıyor.İnsanlar onunla ilgileniyor.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #137 : 06 Mart 2011 - 19:31:27 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
ali nokta koyalım..kapak yerini buldu..ilgi cekmek adına uğrasmıyor hülya...

« Yanıtla #138 : 06 Mart 2011 - 19:43:41 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Albümsüz konser vermek maharet değil, ayrıca son 10 yıldaki olayların farkında olacak kadar yaşım var hovarda'cım :D

Bana yapıpta tutturabildiği bir iş söyleyin, ne albüm ne film ne de dizi...Yaptığın işe güveniyorsan ve buna rağmen orda burda filmin sanatsal değeriyle alakasız yorumlar yapıyorsan tek amacın ilgi toplamak bana göre. Özel yaşantısı beni ilgilendirmez ama ikisini bir arada götüren bir çok sanatçı var etrafta.

Neyse ben ne desem boş, önceden yaptığı işleri dışında tutarak söylüyorum; Hülya Avşar'ın isim değerinden başka bir önemi yok artık bence.

« Yanıtla #139 : 06 Mart 2011 - 19:49:46 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Neyse ben ne desem boş, önceden yaptığı işleri dışında tutarak söylüyorum; Hülya Avşar'ın isim değerinden başka bir önemi yok artık bence.

Şimdi ki Hülya Avşar'dan bahsediyorsak,tam da bundan ibaret.
Geçmişte iyi işler yapmış fakat şimdi isminden ibaret biri.
Ya da ismini iyi kullanan,hala kullanmayı bilen ve isminin hakkını veren kadın.

« Yanıtla #140 : 06 Mart 2011 - 20:15:01 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Bir insan,ismini kullanmayı becerebiliyorsa,o insan,bir marka olmuştur zaten.Ayrıca,albümsüz konser vermek bir maharet bence.6-7 yıl albüm yapmıyorsun,ama isminden ötürü çatır çatır cebini dolduruyorsun.Bunda n güzel bi'şey olamaz.Bu,aranılan bir isim olduğunun kanıtıdır.Ama,sinemaya ağırlık vermesi yandaşıyım ben gene de veya televizyon.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #141 : 06 Mart 2011 - 20:16:35 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bir insan,ismini kullanmayı becerebiliyorsa,o insan,bir marka olmuştur zaten.Ayrıca,albümsüz konser vermek bir maharet bence.6-7 yıl albüm yapmıyorsun,ama isminden ötürü çatır çatır cebini dolduruyorsun.Bunda n güzel bi'şey olamaz.Bu,aranılan bir isim olduğunun kanıtıdır.Ama,sinemaya ağırlık vermesi yandaşıyım ben gene de veya televizyon.

Aynı şeyden bahsediyoruz aslında =)

Hadımefendi
« Yanıtla #142 : 08 Mart 2011 - 14:10:59 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Birçok kez tecavüz sahnesinde rol alan Hülya Avşar, Hadım Yasası'na destek vererek "Aktif olarak görev alabilirim. Bu konuda gaddarım" dedi.

Sinemanın en cesur oyuncularından Hülya Avşar, şu sıralar TBMM'de gündeme gelen 'Tecavüzcülere İlaçla Hadım Yasası'na tam destek verdiğini söyledi. Şu ana kadar oynadığı onlarca filmde seksi sahneleriyle adından söz ettiren Avşar kızı, son olarak rol aldığı 72. Koğuş filmindeki sahneleriyle de uzun süre konuşulmuştu.

ROLÜNDEN ETKİLENDİ

Filmde tecavüze uğradıktan sonra cinayet işleyerek cezaevine düşen Hülya Avşar, rolünün etkisinde kalmışa benziyor. Avşar, TBMM'nin de gündeminde olan yasa için, "Hadım Yasası'nı destekliyorum. Hatta hadım sırasında bana aktif olarak görev verebilirler. Bu konuda gaddarım" diye konuştu.

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2011/03/08/hadimefendi

Ben idama da karşı değilim,ama bunun çok keskin çizgileri olmalı mesela.Bir veya daa fazla cinayet işleyen tabiki yatsın içeride çeksin cezasını ama,binlerce insanı katledip de ardından krallar gibi bakılan heriflerin idamına destek veriyorum.Aynı şekilde bebeklere,kızlara,kadınlara,erkeklere,hayvanlara tecavüz eden bir herifin de hadmına sonuna kadar destek veririm.Diğeri,cinayet işliyor,birini öldürüyor,ama tecavüz öyle değil işte.İnsanı yaşarken öldürmek bu,hayatını tam anlamıyla karartmak,istikbalinin öününe keskin bir perde çekmektir ve bu yolda yapılan her acımasız tasarıya gözümü kırpmadan destek veririm.Varsın,birinci sınıf ülke vatandaşı bize barbar desin,XXI. yüzyıl dünyasında çağdışılık olarak yorumlasın bunu..Senin iki dakika zevkin için bir insan ömrü altüst oluyorsa eğer,bu hadım tasarısı da yasalaştırılsın ki,oyun berabere bitsin.

« Yanıtla #143 : 11 Mart 2011 - 12:42:35 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Yarın Cinemania'nın konuğuymuş

« Yanıtla #144 : 16 Mart 2011 - 19:28:52 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Duygu yazınca aklıma geldi : Hülya Avşar Show,Cuma gecesi saat 2315'te TNT'de başlıyor.

« Yanıtla #145 : 16 Mart 2011 - 23:39:27 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Duygu yazınca aklıma geldi : Hülya Avşar Show,Cuma gecesi saat 2315'te TNT'de başlıyor.

Özlem'i de çağırır, bi ara.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #146 : 23 Mart 2011 - 11:03:57 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
HÜLYA Avşar, bir dönem hemen her bölümüyle olay yaratan “Hülya Avşar Show”a yeniden başlıyor.

Sanatçı, ünlü konukları, farklı konuları ve sürprizleriyle 25 Mart’tan itibaren hayranlarının karşısında olacak. Avşar, cumartesi günleri TNT’de canlı olarak yayınlanacak şovunun dekorundan içeriğine tüm detaylarıyla kendisi ilgileniyor.

« Yanıtla #147 : 23 Mart 2011 - 14:37:47 »

ARGo_

• Ziyaretçi
başladığı gibi biter...

« Yanıtla #148 : 11 Haziran 2011 - 08:20:54 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Dün akşam programda saçları çok güzeldi.

"kurdelayeşim"

« Yanıtla #149 : 11 Haziran 2011 - 23:52:10 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin