Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm  (Okunma sayısı 133201 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm
« Yanıtla #210 : 11 Aralık 2008 - 11:58:10 »

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar,
amacım ortalığı bulandırmak falan değil. dediğim gibi bir aksilik çıkmazsa albüm ocakta çıkacak. bir şarkıda ogeday ile düeti var özlemin.
kısacası 1 ay kaldı. biraz daha sabredin.

bu arada bu kadar çok emek verilen ve yazılanlardan gördüğüm kadarıyla herkesin çıkması için sabırsızlıkla beklediği bir albüm için, ''çıkarsın şu zıkkımı da , ne olursa olsun demek'', özlemi ajdarla düet yapabilecek kadar küçültmek, nasıl bir müziksever psikolojisidir anlamadım...

Kaynağı soranlar olmuş. Kaynak : Özlem Tekin Öcal

teşekkür ettim kaynağı belirttiğin için..=) daha önce pop albüm olacak,hayır daha sert olacak,şöyle böyle olacak şeklinde albümle alakalı pek çok laf çıktığı için sormak durumunda kaldım,cevapladığına sevindim..=)

özlem zamanında yazmamışlar'da doğuş'u kullandığı ve bu da negatif bir etki yaratmadığı için (bence),ogeday ile düet konusuna da ön yargılı yaklaşmamaya çalışıyorum ki ogeday'ı tanımıyorum bile..=) yine de icra etmiş olduğu müzik türü benden dünyalar öte olduğu için içimde ufak şüpheli kıpırdanmalar var..=)

ayrıca umarım o ikinci soyadı almamıştır..;(

Özlem Tekin

« Yanıtla #210 : 11 Aralık 2008 - 11:58:10 »

« Yanıtla #211 : 11 Aralık 2008 - 12:04:11 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
hani alsın o kadar sorun yaratmaz ama alıp ta onu albümün kapağında kocaman ''özlem tekin öcal'' diye yazdırırsa, hani bunca yıllık özlem tekin, ama sanmam,cık, aldıysada kapakta kullanmas. bu arada işallah gene istanbul plak'tan çıkmas, grgdn dan çıksa keşkem..
schhh..

« Yanıtla #212 : 11 Aralık 2008 - 12:09:07 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bence o ikinci soyadını kullanmamıştır.Sonuçta senelerin Özlem Tekin i Özlem Tekin Öcal olursa komik olur bence insanlar garipser...

Parçayı bilmiyoruz ama rap olayı olmasaydı keşke diyorum ya da illa ki olcaksa keşke başka biri olsaydı neyse önyargılarımızdan arınmamız lazım en kısa zamanda (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #213 : 11 Aralık 2008 - 13:02:12 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
kimle yaparsa yapsında albüm çıksın demedik mi ? dedik.tamam ogeday olsun o düet.belkide iyi bir şarkıcıdır ogeday.hiçbir fikrimiz,tanıklığımız yokii olmasın diyoruz.yani aslında bende istemiyorum ama işte olcaksada olsun.daha iyi yapılacak kişilerde yok değil.

« Yanıtla #214 : 11 Aralık 2008 - 13:07:15 »

Çevrimdışı drown

• Cool
kimle yaparsa yapsında albüm çıksın demedik mi ? dedik.tamam ogeday olsun o düet.belkide iyi bir şarkıcıdır ogeday.hiçbir fikrimiz,tanıklığımız yokii olmasın diyoruz.yani aslında bende istemiyorum ama işte olcaksada olsun.daha iyi yapılacak kişilerde yok değil.

Kendi adına konuş ben Ogeday ı biliyorum da konuşuyorum tarzını ÖZ e yakıştıramadığım için de olmasını istemiyorum ama bakarsın "Yazmamışlar" gibi bi iş çıkar orası ayrı eyvallah derim ama yine de bi antipati var içimde o parçaya karşı şimdiden 

Kanatsız ı dinleyip önyargımı yıkmam lazım :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #215 : 11 Aralık 2008 - 15:04:09 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
albüm haberine sevindim.ogedayla düet bence güzel olabilir belki rock yapmışlardır düeti.özlem tekin öcal kimliğinde yazıyodur yda günlük hayatta kullanıyodur pek sanmam albüme bu adı koysun
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #216 : 11 Aralık 2008 - 16:15:54 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
ltfen artk çıksın şu albüm :(
tekinizM

« Yanıtla #217 : 11 Aralık 2008 - 21:48:51 »

furkiii

• Ziyaretçi
Evet. Özlem hanımın albümünde çok güzel bir rock rap sentezli hardcore düetleri vardır..

Sevgiler

ogeday management'ten bana gelen cevap maili..:D

« Yanıtla #218 : 11 Aralık 2008 - 21:53:25 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Evet. Özlem hanımın albümünde çok güzel bir rock rap sentezli hardcore düetleri vardır..

Sevgiler

ogeday management'ten bana gelen cevap maili..:D

Rock rap sentezli hardcore düet :D

Sağol furkiii (:

« Yanıtla #219 : 11 Aralık 2008 - 23:21:58 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Çok sevindim bu albüm haberine..OGEDAY'da iyidir arkadaşlar.Bence güzel bir albüm çıkacak ortaya.Yeterki albüm istanbul plaktan çıkmasın :D

« Yanıtla #220 : 11 Aralık 2008 - 23:27:45 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Ohhhhhh Allah'ım albüm çalışması var demek ki. furkiii, mesajını okuyunca gözümden yaş geldi yemin ederim ki ya. Offff albümden en az 5 tane almazsam ne olayım! Çok mutluyum yaaaaa :D Oleyyyyyy :d
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #221 : 12 Aralık 2008 - 21:45:03 »

Çevrimdışı tekinist444

• Yepyeni Üye
  • *
çok sevindim ya oley

« Yanıtla #222 : 13 Aralık 2008 - 00:24:35 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
işte bu habere çok sevindim.bişey merak ettim düetleri vardır derken kaçtane düeti varki

« Yanıtla #223 : 13 Aralık 2008 - 00:25:22 »

furkiii

• Ziyaretçi
işte bu habere çok sevindim.bişey merak ettim düetleri vardır derken kaçtane düeti varki

şu an bildiğimiz sadece ogeday,başka varsa da en azından şimdilik sürpriz..=)

« Yanıtla #224 : 13 Aralık 2008 - 00:26:50 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
hıımmm.değişik ve güzel bi albüm olacağa benziyo beklediğimize deycek gibi galiba