Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm  (Okunma sayısı 133237 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm
« Yanıtla #660 : 26 Ağustos 2009 - 16:26:18 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
:D :D güveen erkinn erkalınn birr yazısınıı aynenn copy pastee ediyorumm
''ALBÜM DURUMLARI
Yaz başlangıcıyla birlikte malum. Uğursuzluk getirir diye çıkması planlanan tüm albüm çalışmaları duraklama dönemine girer. Geçtiğimiz günlerde uzun zamandır çıkacağı duyurulan Griziu’nun yeni albümünden, çıktığı haberleri ortada dolaşmaya başladı. bu yeni dönemin ilk albüm müjdesydi. Ancak albümün halen ciddi bir biçimde raflarda görünme problemi var. Bu albüm, sadece Grizu’nun değil, albümü piyasaya sunan firma On – Air açısından da piyasadaki konumunu göstermesi açısından önemli. Şebnem Ferah’ın çıkması beklenilen yeni albümünde sıra yavaş yavaş albüm kapak tasarımlarına geliyor. Albümün olası çıkış tarihi aralık ayı gibi. Bu sezona yetişmesi beklenenler arasında Hayko Cepkin, Kurban, Mor ve Ötesi, Emre Aydın, Özlem Tekin, Deja – Vu ve Direc-t albümleri yer alıyor.''
umut umuttur :)))

Hala umudum var albüm için çıkacak bu yıll inşallah Ramazan Ayı'nda bol bol dua edelim albüm için :D hahaha

Özlem Tekin

« Yanıtla #660 : 26 Ağustos 2009 - 16:26:18 »

« Yanıtla #661 : 26 Ağustos 2009 - 18:11:15 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
:D ne güzel olur de mi!? Tüm söz verdiği albümler aslında hazırlanmış ama yayınlanmamış olsa XD

Şöyle bir şey eklemek istiyorum...

OZZ grubu ile zamanında çıkacak bir albüm vardı Öz'ün deyimiyle; The Rest Of Özlem Tekin bir nevi Best OF. Albüm çıkmadı ama tüm şarkıların mixlenmiş şekilde Öz'ün elinde olduğunu biliyorum. Kaynak: Özhan Deneç

Senfoni projesi içinde stüdyoya girilip baya bir şarkının elden geçtiğini biliyorum. O zaman ki kemancılardan sanırım Gökçe idi adı, onunla konuşmuştum. Stüdyoya girdiklerini ve şarkıları kaydettiklerini söylemişti. Sanırım en azından hatırı sayılır sayıda şarkıların senfoni versiyonları yine Öz'ün elinde durmakta.

Yeni albüme gelince, hemen eklemek istiyorum, denildiği gibi Özlem bir şey yapmıyor askıya aldı gibi birşey olmadığını çok güvenilir bir kaynaktan aldığım bir bilgiye göre söyleyebilirim. Sanıldığı üzere Öz boşlamış değil, adım adım gitmeyi, sindire sindire iş yapmayı uygun görüyor bu albümde. Ki yine çok kesin bir ağızdan Bodrum'da stüdyoda çalıştığını biliyorum.

Güven Erkin Erkal ise Özlem ile her zaman bağlantı içersinde olan birisi, onunla en son konuştuğumuzda Öz'ün çalıştığını zaten kendisi belirtmişti.

Bekliyorum... (:
Oppss!

« Yanıtla #662 : 26 Ağustos 2009 - 19:26:53 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..

OZZ grubu ile zamanında çıkacak bir albüm vardı Öz'ün deyimiyle; The Rest Of Özlem Tekin bir nevi Best OF. Albüm çıkmadı ama tüm şarkıların mixlenmiş şekilde Öz'ün elinde olduğunu biliyorum. Kaynak: Özhan Deneç

Senfoni projesi içinde stüdyoya girilip baya bir şarkının elden geçtiğini biliyorum. O zaman ki kemancılardan sanırım Gökçe idi adı, onunla konuşmuştum. Stüdyoya girdiklerini ve şarkıları kaydettiklerini söylemişti. Sanırım en azından hatırı sayılır sayıda şarkıların senfoni versiyonları yine Öz'ün elinde durmakta.

Yeni albüme gelince, hemen eklemek istiyorum, denildiği gibi Özlem bir şey yapmıyor askıya aldı gibi birşey olmadığını çok güvenilir bir kaynaktan aldığım bir bilgiye göre söyleyebilirim. Sanıldığı üzere Öz boşlamış değil, adım adım gitmeyi, sindire sindire iş yapmayı uygun görüyor bu albümde. Ki yine çok kesin bir ağızdan Bodrum'da stüdyoda çalıştığını biliyorum.

Güven Erkin Erkal ise Özlem ile her zaman bağlantı içersinde olan birisi, onunla en son konuştuğumuzda Öz'ün çalıştığını zaten kendisi belirtmişti.

Bekliyorum... (:

Vaaaov Crowling ağzından bal damlıyorr..Dediğin kesin ve sağlam kaynaklara güvenirsek eğer,albüm bu yıl çıkabilir.Umudum var hala ve senin verdiğin haberlerle bu daha da çoğaldı.Teşekkürler...

« Yanıtla #663 : 26 Ağustos 2009 - 20:26:13 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye

Bekliyorum... (:

Offf... Neden iptal oldu o projeler o zaman :( Resmen albüm adı bile belirlenmiş :( Bu saatten sonra o şarkıların Özlem'in elinde olması bi şey ifade etmez sanıyorum. Telif hakları falan filan? Neyse, şu yeni albüm çıksa bari...
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #664 : 26 Ağustos 2009 - 20:26:43 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
duyumlarını paylaştığın için teşekürler.umutsuzluktan kurtardın beni.çok mutlu oldum ve bu gazla iki yıl giderim.:)   eyvallah Crowling
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #665 : 26 Ağustos 2009 - 20:31:16 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!

.woot. Bu çok güzel olurdu işte...
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #666 : 26 Ağustos 2009 - 20:33:28 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Kışkırıyorum :P Özlem'in evine girip tüm çalışmalarını çalabilirim :D

« Yanıtla #667 : 26 Ağustos 2009 - 22:35:19 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Sonunda şu sayfayı açtığımda sinirbozucu geyikler yerine içi dolu bişeyler görebildim şükürler olsun sağol crowling haberler için (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #668 : 27 Ağustos 2009 - 10:51:55 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
Sonunda şu sayfayı açtığımda sinirbozucu geyikler yerine içi dolu bişeyler görebildim şükürler olsun sağol crowling haberler için (:

aynen katılıyorum drown :))
tekinizM

« Yanıtla #669 : 05 Eylül 2009 - 02:58:55 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Çok sıktı beklemek. Beklenir de ne zamana kadar beklemen gerektiğini bilince beklenir... Sır gibi bi olay oldu bu. Haberler akmak yerine sızdırılmakta...

« Yanıtla #670 : 07 Eylül 2009 - 12:22:21 »

Çevrimdışı s_r_p_l

• Yepyeni Üye
  • *
doğru söylüyosun arkadasım bende artık beklemekten sıkıldım belirli bir tarih versinler çıkarsınlar şu albümü böyle olmazki bizde bilelim ne zaman albüm çıkacağını

« Yanıtla #671 : 07 Eylül 2009 - 18:41:03 »

Çevrimdışı sahra_ka1982

• Yepyeni Üye
  • *
hayatmüzik.com sitesindeki habere göre arkadaşlar albüm ilkbahar aylarında geliyormuş ve özlem ingilizce parça da okuyacakmış...

« Yanıtla #672 : 07 Eylül 2009 - 19:05:12 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
"Türk rock müziğinin en iyi kadın vokallerinden Özlem Tekin ile ilgili hayranlarını sevendirecek haberler aldık..Başarılı müzisyen,dinleyicilerinden uzak kaldığı süre zarfında yeni albümünün repertuar çalışmalarını tamamlamış..Sonuna geldiği repertuar çalışmalarının yanında albümün demolarını da hazırlamaya başlayan sanatçı yeni çalışmasında büyük sürprizlerin olduğunu ve yine renkli,müzikal yelpazesi geniş bir albüm geldiğini müjdeledi..Bugüne kadar sahne performanslarında kendi şarkıları dışında yabancı şarkılar da seslendiren Özlem Tekin yeni albümünde de sürpriz İngilizce şarkılara yer verecek..Albüm çıkışıyla ilgili kesin bir tarih henüz veremeyen Özlen Tekin ve ekibi albümün İlkbahara yetişmesini planlanıyor..
Son olarak televizyon dizisi ve sinema gibi projelerin de yine Özlem Tekin gündeminde olduğunu belirtelim.."

demişler sitede sahra_ka1982. Teşekkür ederiz paylaştığın için. Amerika doğumlu biri olarak İngilizce şarkı söylemesini en çok beklediğim Türk sanatçıydı Özlem. What's Up'ı falan orijinalinden çok daha başarılı yorumlamıştı. Ve haber de bugün eklenmiş siteye. Albüme hala aylar olmasına ve haberin sonunda yazana deli olmama rağmen İngilizce şarkı haberi çok sevindirdi. Aksan görsün millet :D

« Son Düzenleme: 07 Eylül 2009 - 19:10:45 Gönderen: Super Sonic »

« Yanıtla #673 : 07 Eylül 2009 - 19:10:43 »

furkiii

• Ziyaretçi
hayatmüzik.com sitesindeki habere göre arkadaşlar albüm ilkbahar aylarında geliyormuş ve özlem ingilizce parça da okuyacakmış...

umarım kendi bestelediği ya da yeni bir şarkıdır ingilizce şarkı..özlem'in albümde cover yapmasını istemem ki zaten kendisi de albümlerde covera yer verilmesine karşı olan biriydi..

yine de albümden haber almak çok güzel..=) teşekkürler sahra_ka1982..=)

« Yanıtla #674 : 07 Eylül 2009 - 19:18:36 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Albümle ilgili yeni bir haber almak sevindirici :D