Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm  (Okunma sayısı 133212 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm
« Yanıtla #885 : 18 Şubat 2010 - 21:36:28 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
albüm tam olarak bitti mi ve özün hangi firmayla çalışacağı kesin olarak belli oldu mu acaba?

Özlem Tekin

« Yanıtla #885 : 18 Şubat 2010 - 21:36:28 »

« Yanıtla #886 : 18 Şubat 2010 - 21:37:24 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
ya bırakın kim ne derse desin..yeni  album çıksın öyle değerlendirelim bu tarz abuk yorumları..boşa konuşuyo adamlar işte pehh

« Yanıtla #887 : 19 Şubat 2010 - 16:06:47 »

Çevrimdışı m-r-t

• Üye
  • **
özlem tekinin bütün şarkıları güzel ki bütün şarkıları güzel olan sanatçılar türkiyede parmakla sayılır!

« Yanıtla #888 : 21 Şubat 2010 - 17:52:53 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
arkadaşlar ben de sizler gibi günlerdir yeni albümle yatıp yeni albümle kalkıyorum çok heyecanlıyım ama kızmazsanız bir şey söylemek istiyorum bir yerden sonra özle ilgili yazılanlarla veya özün saçı başı imajıyla ilgili konuşmaya başladık sadece şu anda eve
t öz yeni bir albüm yapıyor ben sadece bu kadarını biliyorum albüm aşağı yukarı ne zman çıkar bahar şenliklerine mi yetişir yaza mı kalır soundu hakkında az da olsa kesin bilgiler elde edebilir miyiz madem demoları hazırmış  özümüz hangi firmayla anlaştı bunlar hep havada kaldı sitede öze çok yakın isimler var en başta bedri bu arada ben abi demedim yaşını bilmediğim için çünkü ben 32 yaşındayım eğer benden de büyükse beni affeder umarım:)evet öze çok yakın isimler var mümkünse bizi biraz bu konularda bilgilendirmeleri mümkün mü çok şey istediysem kusura bakmayın herkese selamlar.

« Yanıtla #889 : 21 Şubat 2010 - 18:01:32 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
arkadaşlar ben de sizler gibi günlerdir yeni albümle yatıp yeni albümle kalkıyorum çok heyecanlıyım ama kızmazsanız bir şey söylemek istiyorum bir yerden sonra özle ilgili yazılanlarla veya özün saçı başı imajıyla ilgili konuşmaya başladık sadece şu anda eve
t öz yeni bir albüm yapıyor ben sadece bu kadarını biliyorum albüm aşağı yukarı ne zman çıkar bahar şenliklerine mi yetişir yaza mı kalır soundu hakkında az da olsa kesin bilgiler elde edebilir miyiz madem demoları hazırmış  özümüz hangi firmayla anlaştı bunlar hep havada kaldı sitede öze çok yakın isimler var en başta bedri bu arada ben abi demedim yaşını bilmediğim için çünkü ben 32 yaşındayım eğer benden de büyükse beni affeder umarım:)evet öze çok yakın isimler var mümkünse bizi biraz bu konularda bilgilendirmeleri mümkün mü çok şey istediysem kusura bakmayın herkese selamlar.

Her şey malesef Öz'ün istediği şekilde de gitmiyor, bunun şirketi var, basımı var vs. Bunları az çok biliyorsunuz. Albüm şu an post prodüksiyon aşamasına geçmiş bulunmakta hemen hemen. Üzerinde zaten çok çalışılmış bir albüm ki ondandır Öz'ün bu inanılmaz heyecanı. 5. albümden daha da heyecanlı, kararlı ve istikrarlı olacak. Oturmuş bir sound, keskin şarkı sözleri, profesyonel ekip ve cesur bir Özlem Tekin. Tarih vermek ne kadar doğrud olur bu bağlamda bilemem ama şunu söyliyim içiniz rahatlayacaksa. Öz'ün genelde albüm çıkardığı tarih festival arifesi olarak da tam o zamanlara rastlayan Mayıs ayıdır. Bunun için uğraşılmakta.
Oppss!

« Yanıtla #890 : 21 Şubat 2010 - 18:10:14 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
teşekkür ederim

« Yanıtla #891 : 21 Şubat 2010 - 18:29:59 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
ben gecen hafta görüştüğümde sormadım açıkcası ne zaman biter hangi firmadan çıkar bla bla..beniilgilendir en kısmını konustuk sadece işin..bi şarkıdan hafif mırıldandı,belki albumun ismi olacak şarkıydı.ama çok fazla şey paylasmakistemiyoru m henuz,işin bi zamanı varsa ben önden haberlerle tadını kaçırmak istemem ki Özlemin paylasmamı istediği bişey olursa paylaşırım ancak.
Bu hafta belki de yarın görüsücez ,sorarım çıkacak firmayı,zamanını falan Cem e..eger net bişey söylersse ve bunu paylaşmamda bi sakınca görmezse tabi ki paylasırız..

söyleyebilecegim en net şey,album Özlemin içine acaip sinmiş durumda,hem sözler hem de yorum açısıdından "budur abi" dedirtcek gibi konusmaları.
İşin görsel kısmında oldugumdan benim için önemli saçı başı ama tabii ki en önemlisi albumun müzikal kalitesi olacak .

bu arada ben  34 yasındayım mavitilki :D
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2010 - 18:31:21 Gönderen: PyRoX »

« Yanıtla #892 : 21 Şubat 2010 - 19:08:13 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
ilgilendiğiniz için çok teşekkürler uzun süredir beklediğimiz ve çook özlediğimiz için bu tür soruları mazur görüyorsunuzdur umarım işin görsel kısmını pek merak etmiyorum çünkü işin içinde senin olduğunu biliyorum o yüzden içim rahat bedri abi :D

« Yanıtla #893 : 27 Şubat 2010 - 20:10:26 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
Bugun Özlemleydik :D

Album olayı yaklaştı oldukça..Özlemin üstüne düşen kısmı tamamdır..gerisi kayıt mixaj bilmem ne teknik detaylar kaldı bi tek ;)
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010 - 20:29:23 Gönderen: PyRoX »

« Yanıtla #894 : 27 Şubat 2010 - 20:15:48 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bugun Özlemleydik :D

Album olayı yaklaştı oldukça..Özlemin üstüne düşen kısmı tamamdır..gerisi kayıt mixaj bilmem ne teknik detaylar kaldı bi tek ;)

Güzel haber sağol pyrox :)
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010 - 20:29:38 Gönderen: PyRoX »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #895 : 27 Şubat 2010 - 20:23:40 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010 - 20:28:55 Gönderen: PyRoX »

« Yanıtla #896 : 27 Şubat 2010 - 20:28:53 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Haber için de "resimler" için de çoook teşekkürler PyRoX.. :D

Düzenleme: Şöyle bi tekrar baktım da.. Valla acayip bi ikilisiniz.. :D
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010 - 20:30:12 Gönderen: Rockgirl »
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #897 : 27 Şubat 2010 - 20:35:10 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
Haber için de "resimler" için de çoook teşekkürler PyRoX.. :D

Düzenleme: Şöyle bi tekrar baktım da.. Valla acayip bi ikilisiniz.. :D

SORMAA..evlere zarar :D

« Yanıtla #898 : 27 Şubat 2010 - 20:41:45 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
pyrox kıskandım seni yaw:( özlem'den haberlerin devamını sabırsızlıkla bekliyorum,detayları bilmek çok iyi oluyo,sanki hep beraber hazırlıyomuşuz gibi...çok saol .saol.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #899 : 27 Şubat 2010 - 20:56:49 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye

ÖZlemek bitiyo sonunda :) tşörtünde çok hoş bedri.. bakalım Özlemin sahnelere dönüşü nasıl olacak...
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010 - 20:57:48 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....