Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm  (Okunma sayısı 133221 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm
« Yanıtla #2145 : 24 Ocak 2011 - 19:46:53 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Sadece forumca büyütüyoruz gözümüzde farkında değilsiniz sanırım.Froum dışında Özlemden bahsedildiğini ne duyuyorum ne görüyorum.Şimdi birileri çıkıp benim arkadaşlarım bu albümle dinlemeye başladı yok şöyle oldu yok böyle oldu diyecekler.Demesinl er bence.Bir iki şarkıyla bir albüme güzel denilmez.En azından ben demem.Tabii ki güzel göreceli bi kavram seven sever.Bu albümü hayalkırıklığı olarak nitelendiren insan da bu işin otoritesi değil-bu adamı geçtim kimse değil bence müzik zevk işi nihayetinde.Ya görüşlerine saygı duyarsınız ya da duymazsınız bu kişinin kendisine kalmış.Bunlara ek olarak bence hayalkırıklığı olarak nitelendirmesi kötü bişey de değil.Belli ki Özlemden çok daha iyisini bekliyor.Özlem okuyunca sizin kadar takmıyodur eminim.Celallenmeye lim hemen.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #2145 : 24 Ocak 2011 - 19:46:53 »

« Yanıtla #2146 : 24 Ocak 2011 - 19:46:55 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
özlemin yaptığı işlere hayal kırıklığı demek de moda oldu bakıyorum bu eleştiriyi yapanlar müziğin de göreceli bir iş olduğunu hesaba katmalılar her şeyden önce evet bu albümde hayalkırıklığı oluşturacak bazı şarkılar olabilir ki onlar da özlemin altyapısına bakıldığında hayal kırıklığıdır sadece başka şarkıcıların hayatları boyunca yapamayacağı şarkılar vardır o hayal kırıklıklarının içinde ama dediğiniz gibi sırf sen anla,kimse bilmez gibi şarkılar bile bu albümü dinlemek için yeter illa hayal kırıklıklarıyla ilgilenmek isteyen eleştirmenlerin özleme gelinceye kadar daha çook materyal olmalı ellerinde 2010 yılına dair başta da söylediğim gibi özlemi eleştirmek,sevmemek,hafife almak,unutulmuş gibi davranmak,hemen karşısına'sanki varmış gibi'bir alternatif çıkarmak  moda haline geldi bazı kesimlerde beyaz türk olmanın kurallarından biri sanırım özlemi sevmemek:)) neyse bu laflar her zaman vardı ama unutulmamalı özlem de her zaman vardı tüm önyargı ve engellemelere rağmen forever özlem:))

Eline sağlık!
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #2147 : 25 Şubat 2011 - 12:25:12 »

Çevrimdışı keremm88

• Aktif Üye
acaba 7.albüm içinde 5 yıl beklicez mi çok merak ediyorum :):):):)bence en geç 2012 yazında çıkmalı 7.albüm

« Yanıtla #2148 : 10 Mart 2011 - 05:16:36 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
Tek cümleyle nasıl albüm karalanır ispatı:Gerekçesizce
Ayrıca,albüm analizi(!) için çok geç kalınmış.

"Özlem Tekin'e her zaman iltimas geçebilirim. Hem suretine hem ses rengine hem de yaratıcılığına hayranım çünkü. Aşağıdaki notum ise albüme ultra torpil geçmiş halimi gösteriyor. Varın, gerisini siz düşünün. Özlem Tekin'in en kötü albümü mü? İvet, galiba..."

http://theistanbultimes.blogspot.com/
aşırı ve gereksiz bir tepki..

« Yanıtla #2149 : 25 Mart 2011 - 03:52:32 »

Çevrimdışı sebofann

• Yepyeni Üye
  • *
Yeni bir albümü alıp dinlemeye başlayınca insan ilk dinlemede genelde istediğini bulamaz. İlk ağızdan çıkan kelime eskisi gibi değil olur hatta. Albümü alıp eve geldiğimde bu sefer bu durumu yaşamadım. Şarkıları dinledikçe insanın içi açılıyor.. Muhteşem bir albüm gerçekten:)

« Yanıtla #2150 : 15 Nisan 2011 - 01:17:54 »

Çevrimdışı radyobogazici

• Yepyeni Üye
  • *
Özlem Tekin, 8. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri Oylaması'nda En İyi Kadın Rock Müzik Sanatçısı kategorisinde adaydır. Oy vermek için: www.radyobogazici.n et

« Yanıtla #2151 : 15 Nisan 2011 - 10:58:36 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
Özlem Tekin, 8. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri Oylaması'nda En İyi Kadın Rock Müzik Sanatçısı kategorisinde adaydır. Oy vermek için: www.radyobogazici.n et
direk link yok mu yahu bulamadım ben
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #2152 : 20 Nisan 2011 - 20:33:27 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri

tekrar oy kullanın arkadaşlar,devam
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #2153 : 20 Nisan 2011 - 21:42:28 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Sürekli her başlıkta Özlem'in Radyo Boğaziçi Müzik Ödüllerinde aday olduğu yazılıyo ve sürekli "Link yok mu?" yorumu yapılıyor.
Bununla ilgili başlık zaten var,girip ordan oy kullanın,bunu sürekli her yerde ısıtıp ısıtıp önümüze koymanın anlamı yok.
Ne saçma!

« Yanıtla #2154 : 21 Nisan 2011 - 10:15:12 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu

« Yanıtla #2155 : 21 Nisan 2011 - 19:07:31 »

« Yanıtla #2156 : 21 Nisan 2011 - 19:41:28 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
Mesela bunu üstüne alınman olabilir mi?
buraya haberi yazan arkadaş alınsın ben niye alınıyım :D 7/24 bütün başlıkları takip edemem :D

« Yanıtla #2157 : 22 Nisan 2011 - 19:32:03 »

« Yanıtla #2158 : 22 Nisan 2011 - 21:17:04 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
Saçma olan üstüne alınmandı zaten.
ben üstüme alınmadım saçma olanın ne oldugunu sordum sen üstüme alındıgımı iddia ettin :D üstüme iyilk sağlık :D

« Yanıtla #2159 : 26 Mayıs 2011 - 17:48:48 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
Bana Bişey Olmaz survivor - 4 gecikti ama nerde ? :D :p