Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Diğer Başlıklar / Ynt: Serbest Bölge
« Son İleti Gönderen: ozlem_tekinfc 19 Mart 2024 - 21:32:23 »
Buradaki tüm tekinistler. Hepinize selamlar. Ben instagramda @ozlem_tekinfc hesabının adminiyim yani orada özz ile ilgili tüm bulabildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Resim,video tarzı şeyler paylaşmaya devam ediyorum. 2 yıldır da gönderi paylaşmak için arşiv yapmaya çalışıyorum. Videolar,gazete dergi küpürleri,konser fotoğrafları vs. ve maalesef arşiv şeyler bulmak için zorlanmaya başlıyorum maalesef. Burada o kadar güzel arşiv var ki tahminimce ve tahmin de değil bu bir gerçek. Linkleriniz maalesef çalışmıyor bu da kötü bir durum. Bu da arşiv yapmaya çalışırken beni hüsrana uğratıyor. Yaşım 17 ve ben de benim gibi yeni nesile Özlem Tekin'i tanıtmaya çalışıyorum. Bana yardım ederseniz sayfamı sayenizde büyütmeye devam edeceğim. Eğer elinizde hala eski video,gazete dergi küpürü,konser videoları,oynadığı dizi filmlerdeki görüntüler,katıldığı programlardaki görüntüler vs. varsa hesabıma mesaj atarak arşivime katkıda bulunabilir misiniz. Rahatsız ettiysem kusura bakmayın,şimdiden çok teşekkürler
2
Özlem Tekin / Ynt: Özlem Tekin'in En Sevdiğiniz "Back" Vokalleri
« Son İleti Gönderen: ozlem_tekinfc 19 Aralık 2023 - 17:27:00 »
doğuş yazmamışlar şarkısında ne alaka ama özlem vokallerde

Özlem Tekin'in Yazmamışlar parçasındaki backvokal Doğuş.
3
Özlem Tekin / Ynt: Özlem Tekin'in En Sevdiğiniz "Back" Vokalleri
« Son İleti Gönderen: bora2007 19 Aralık 2023 - 09:01:31 »
doğuş yazmamışlar şarkısında ne alaka ama özlem vokallerde
4
Diğer Başlıklar / Karikatur paylasmak yasaktir
« Son İleti Gönderen: cyberjack 10 Aralık 2023 - 21:33:23 »
Arkadaslar merhaba,

Malum telif haklari davalari nedeni ile sitemizde karikatur paylasmak, link vermek hatta bir karikatur hakkinda konusmak yasaktir. Bu tur paylasimlar derhal silinecek, ilgili uye tekrari halinde siteden uzaklastirilacaktir . Lutfen sizlerde bu tur mesaj gorurseniz hemen bana haber verin.

Tesekkurler
5
Özlem Tekin / Ynt: Öz'e Doğum Günü Mesajları
« Son İleti Gönderen: ozlem_tekinfc 18 Kasım 2023 - 12:35:49 »
Doğum günün kutlu olsun rock müziğin asi kraliçesi. Tekinistler olarak seni çok seviyoruz.
6
Videolar / Ynt: YouTuBe 'de Özlem
« Son İleti Gönderen: ozlem_tekinfc 17 Kasım 2023 - 13:41:49 »
Hokkabaz ekibinin katıldığı Beyaz Show programının full hali silinmişti tekrar yüklenmiş.

https://youtu.be/IXuFdx_qJYU?si=nccyqvHKAUirTjlh
7
Videolar / Ynt: YouTuBe 'de Özlem
« Son İleti Gönderen: ozlem_tekinfc 16 Kasım 2023 - 20:46:13 »
https://youtu.be/2vhshoq6B2A?si=vqiGKCGIf82pXnZF

2008 Türk Rock Festivali-Özlem Tekin ShoutOut   

8
Videolar / Ynt: 24 Saat 1 Star - Powerturk
« Son İleti Gönderen: ozlem_tekinfc 16 Kasım 2023 - 20:31:41 »
Linki yeniledim arkadaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=EgsKpt0I1Ak

Keşke burada bulunan tüm linkler yenilenebilse,öyle muhtşem bir arşiv var ki burada. Artık anca bulabildiklerimizi paylaşıyoruz instagramda .sad.
9
Oyuncu Özlem Tekin / Ynt: Sil Baştan (2004)
« Son İleti Gönderen: ozlem_tekinfc 16 Kasım 2023 - 20:29:01 »
Silinmeden bütün bölümleri izlemiştim şükür :D

Keşke biz de diğer bölümleri izleyebilsek... Z kuşağı olmanın dezavantajlarından biri. Keşke z kuşağından önce doğsaydım da Özz'ün konserlerine,imza günlerine gidip,oynadığı dizileri,tiyatroları,katıldığı programları saçma da olsa güzel de olsa özz için izlemek isterdim :cry2: :cry2:
10
Diğer Başlıklar / Ynt: Şu An Ne Dinliyorsunuz..?
« Son İleti Gönderen: tekin ali 14 Kasım 2023 - 21:37:25 »
Evdeki Saat - Sustum
Sayfa: [1] 2 3 ... 10