Gönderen Konu: Adanalı ÖZ ler  (Okunma sayısı 9133 defa)

Ynt: Adanalı ÖZ ler
« Yanıtla #30 : 12 Haziran 2006 - 16:02:25 »

Çevrimdışı DeSpOtiC

• Üye
  • **
yaa temmuzda olsa biz kardesimle ancak o zaman gelebiliriz
Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi. dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi .

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 12 Haziran 2006 - 16:02:25 »

« Yanıtla #31 : 13 Haziran 2006 - 21:12:44 »

erkan8

• Ziyaretçi
yaa temmuzda olsa biz kardesimle ancak o zaman gelebiliriz

zaten buyuk ıhtımalle temmuz ayında yapacazz. :şok: :şok: tey tey tey tey

« Yanıtla #32 : 13 Haziran 2006 - 21:35:55 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
buluşmayla ilgili yazmak istediiniz mesajlarınıza burdan devam edınız...

===> http://www.ozlemtekin.biz/forum/index.php?topic=4209.0
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2006 - 21:36:37 Gönderen: Q_ZEN »
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #33 : 20 Haziran 2006 - 16:52:23 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
heey temmuz geldi ustelkkk !! bulumaa icin hicbir plan yok ne bicim öz cüyüüzzz bulusalım bnce g.pasa uygun =) üstelk orda tonal kafe wsar mltt bnce 10 t yada 7 temmz olsun  hadiii kalkın bulusak
kime nee !! karman corman hytmdan..ben mutluysam..bir kadeh $araP bir neFes duman bir sıcak ßakı$ bana yeteeer =) özzZZ

« Yanıtla #34 : 23 Haziran 2006 - 01:14:50 »

Çevrimdışı frantic

• Daimi Üye
heey temmuz geldi ustelkkk !! bulumaa icin hicbir plan yok ne bicim öz cüyüüzzz bulusalım bnce g.pasa uygun =) üstelk orda tonal kafe wsar mltt bnce 10 t yada 7 temmz olsun  hadiii kalkın bulusak
evet 7 temmuzla 10 temmuz arasi olabilir(herkes isini bulusmaya  gore ayarlar) g.pasada uygun Allahim 2 yildir gormuorum tabi yine yeri herkes okuyup karar versin bn fikrimi soledim
Uyandigimda yer gok SIYAH
Uyandigimda duvarlar KAN
Ruhumda agir bir GUNAH
Vahset dolu yuzler yine BERBAT bir sabah

« Yanıtla #35 : 23 Haziran 2006 - 10:06:37 »

erkan8

• Ziyaretçi
kesın bır tarıh bellıyse ben gelırımm.ama g.pasa'yı bılmem onu nasıl ayarlayacazz.. :höö: :höö: :höö:

« Yanıtla #36 : 23 Haziran 2006 - 16:28:44 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
kesın bır tarıh bellıyse ben gelırımm.ama g.pasa'yı bılmem onu nasıl ayarlayacazz.. :höö: :höö: :höö:

abi terminalde buluşup sora sora gideriz gerekirse bea.buluruz yane.ben az biraz öğrendim oraları.şimdi tren garı var ordan sola gidion.sonra kavşakmı ne vardı sağa dönüon ordan.ileri gidion sinema var.yanında pizzacı var.8 parçalı pizza 7 milyon büyük boy hemde.güzel valla.nese daha ilerdede heykellerin olduğu park var.inş buralara yakındır.ozmn bulabilirim bak :D 

« Yanıtla #37 : 23 Haziran 2006 - 17:56:39 »

Çevrimdışı DeSpOtiC

• Üye
  • **
abi terminalde buluşup sora sora gideriz gerekirse bea.buluruz yane.ben az biraz öğrendim oraları.şimdi tren garı var ordan sola gidion.sonra kavşakmı ne vardı sağa dönüon ordan.ileri gidion sinema var.yanında pizzacı var.8 parçalı pizza 7 milyon büyük boy hemde.güzel valla.nese daha ilerdede heykellerin olduğu park var.inş buralara yakındır.ozmn bulabilirim bak :D 
olmazsa siz trenle gelirsiniz biz sizi garda bekleriz ordan g.pasa cok yakin tarihde bnce 9 temmuz olsun pazar gunu rahat olur
Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi. dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi .

« Yanıtla #38 : 24 Haziran 2006 - 01:48:23 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
olmazsa siz trenle gelirsiniz biz sizi garda bekleriz ordan g.pasa cok yakin tarihde bnce 9 temmuz olsun pazar gunu rahat olur
abi yaw ne yaptın sen.kocaeliden trenle gelsem herhalde ölürüm la ben   hehe hehe  ya otobüsle gelirim büyük ihtimal ozmnda tren istasyonunu buluruz snrm biz.nese yakın olduğuna sevindim yaa.ordan  buluruz ozmn.hem sende yardımcı olurum dedin sağolasınn valla.bu arada 9 temmuz  olabilir bana uygundur...

« Yanıtla #39 : 24 Haziran 2006 - 13:08:13 »

erkan8

• Ziyaretçi

tamamm tanu tarıh bellı olsun kesın gelırımm..yalnız bizde tren yok...haberlesırız senle..terminalde bulusuruzz.. :şok: :şok: :şok:

« Yanıtla #40 : 24 Haziran 2006 - 18:06:45 »

Çevrimdışı frantic

• Daimi Üye
abi yaw ne yaptın sen.kocaeliden trenle gelsem herhalde ölürüm la ben   hehe hehe  ya otobüsle gelirim büyük ihtimal ozmnda tren istasyonunu buluruz snrm biz.nese yakın olduğuna sevindim yaa.ordan  buluruz ozmn.hem sende yardımcı olurum dedin sağolasınn valla.bu arada 9 temmuz  olabilir bana uygundur...
tamamm tanu tarıh bellı olsun kesın gelırımm..yalnız bizde tren yok...haberlesırız senle..terminalde bulusuruzz.. :şok: :şok: :şok:
ya bi turlu bulusuruz terminal gar havalalani :P :D gerci bizde unuttuk heralde gitmeye gitmeye bulmazsak topluca kaybolur hickimsenin yasamadigi bi tekinist bulusmasi yasariz :D bu arada tarihte 9 temmuz nasil fikrini yazsin bolece yavas yavas belirmis oluruz cunku biz 1 temmuzda gurcistandan turkiyeye gelioruz yol 4 gun fln surer sorunsuz sekilde ondan 9 temmuza ancak toparlanmis oluruz
Uyandigimda duvarlar KAN
Ruhumda agir bir GUNAH

« Yanıtla #41 : 24 Haziran 2006 - 19:02:41 »

erkan8

• Ziyaretçi
ya bi turlu bulusuruz terminal gar havalalani :P :D gerci bizde unuttuk heralde gitmeye gitmeye bulmazsak topluca kaybolur hickimsenin yasamadigi bi tekinist bulusmasi yasariz :D bu arada tarihte 9 temmuz nasil fikrini yazsin bolece yavas yavas belirmis oluruz cunku biz 1 temmuzda gurcistandan turkiyeye gelioruz yol 4 gun fln surer sorunsuz sekilde ondan 9 temmuza ancak toparlanmis oluruz

benım ıcın farketmezz..bana uyar 9 temmuz..yer ve saat belırlensın..ona gore geleleımm.. :şok: :şok: :şok: :şok:

« Yanıtla #42 : 25 Haziran 2006 - 12:26:09 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
heeyy öZZ ler 9 temmz sa.2 nsl ?? yer de papagan kafe olsun g.pa$anın tam ortası gazi pa$a parkının hemen arkasında ki kafeler sokaıı !! heey hadi onaylaayın ;)  :love:
kime nee !! karman corman hytmdan..ben mutluysam..bir kadeh $araP bir neFes duman bir sıcak ßakı$ bana yeteeer =) özzZZ

« Yanıtla #43 : 25 Haziran 2006 - 12:43:43 »

Çevrimdışı frantic

• Daimi Üye
heeyy öZZ ler 9 temmz sa.2 nsl ?? yer de papagan kafe olsun g.pa$anın tam ortası gazi pa$a parkının hemen arkasında ki kafeler sokaıı !! heey hadi onaylaayın ;)  :love:
onayliok
Uyandigimda duvarlar KAN
Ruhumda agir bir GUNAH

« Yanıtla #44 : 25 Haziran 2006 - 14:46:55 »

Çevrimdışı [SPoiLeD]

• Üye
  • **
hadi ucun yaaa