Gönderen Konu: Muse  (Okunma sayısı 13106 defa)

Ynt: Muse
« Yanıtla #75 : 01 Ağustos 2007 - 01:45:25 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
canlı performansları hosuma gidio ama ewde bi acıp da dinleyesim gelmio  :S
Gel asirlardan uzanda tut ellerimi simsicak
Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak...

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 01 Ağustos 2007 - 01:45:25 »

« Yanıtla #76 : 19 Ekim 2007 - 11:32:01 »

furkiii

• Ziyaretçi
Muse gemiyle dünya turnesine açılmaya hazırlanıyor.

Davulcu Dom Howard canlı çalmayı çok sevdiğini ve 2008’de deniz üstünde verecekleri konserler için sabırsızlandığını belirtiyor: “2008’de Akdeniz kıyılarını gemiyle dolaşıp, deniz üstünde canlı çalmak istiyoruz. Bir ülkeye demir atıp konser vermek, konser bitince gemiyle bir diğer ülkeye geçmek şu an tek hayalimiz.”

kaynak :mtv..

bu arada şu sıralar aşırı bi şekilde "muscle museum"a takmış bi durumdayım,hakkaten dinlediğim en hoş,hatta en damar ( :D ) şarkılardan biri..:D
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2007 - 11:32:36 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #77 : 17 Şubat 2008 - 10:56:34 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Muse 2007 Haziran'da Wembley Stadyumu'nda verdiği konseri DVD ve CD formantlarında çıkartacağını açıkladı.

HAARP adını taşıyacak olan canlı albüm 17 Mart'ta çıkacak.

Albümün DVD versiyonu Wembley konserinin ikinci gününü kapsarken, CD formatı ise ilk günü, yani 16 Haziran'ı kapsıyor.

DVD aynı zamanda grubun sahne arkası yaşadıklarını ve bir de fotoğraf galerisi içeriyor.

çok iyi olmuş bu..:D

« Yanıtla #78 : 03 Mayıs 2008 - 12:28:29 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
Can't take my eyes off of you.. 

ne iyi geldi sabah sabah..  :kalp:

"I love you baby, trust in me when I say .. "
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #79 : 11 Mayıs 2008 - 20:16:19 »

furkiii

• Ziyaretçi
müziklerinde çeşitli değişimlere de gitseler her değişimin üstesinden başarıyla kalkan,her albümü dinlenesi olan grup,çok severim grubun müziğini..tüm albümlerini sürekli takıp dinleyebilecek kadar sarar beni,yine de albümleri arasından favorim "absolution"dır..baştan sona tekrar tekrar dinlenilebilecek bir albümdür;"time is running out","sing for absolution","stockholm syndrome","hysteria","thoughts of a dying atheist" ve "tsp" mükemmel parçalar..bu albüm haricinde de ilk aklıma gelen şarkıları "plug in baby","screenager","sober","bliss",muscle museum","showbiz" ve "knights of cydonia" da tavsiyelerimdir..=) yalnız dediğim gibi bunlar yalnızca ilk aklıma gelen,biraz daha öne çıkanlar benim için;grubun her şarkısı dinlemeye değer aslında..=)

« Yanıtla #80 : 11 Mayıs 2008 - 22:40:26 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Dinledikçe sevilenlerden kendileri onu anladım hep önyargım vardı kendilerine karşı ama bunu yendim yenmeyi başardım iy ki başardım Plug İn Bay en sevdiğim müzik vokal söz herşeyi güzel parçanın onun dışında Muscle Museum ve Space Dementia da çok sevdiklerim arasında daha fazla tanımak lazım :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #81 : 01 Haziran 2008 - 10:12:02 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı

Muse 2006 yılında çıkan Black Holes And Revelations albümünün ardından, yeni albüm için şarkı yazmaya başladı.

“Yeni albüm için şarkı yazmaya başladık. Dünya turnesindeyiz ve turne Ağustos ayında bitiyor. Şimdilik Ağustos’a kadar vaktimiz var ve biz de o sırada yeni şarkılar üzerine çalışıyoruz.” diyor grubun davulcusu Dom Howard.

Solist Matt Bellamy ise yeni albüm sound’unun alışılmış Muse sound’undan farklı olabileceğini söylüyor: “Çalışmalarımız sonucunda neler olacak ben de çok merak ediyorum.”

kaynak : mtv..

iyi bir haber benim için..:D

« Yanıtla #82 : 07 Eylül 2008 - 11:11:58 »

furkiii

• Ziyaretçi
Alıntı
Muse, hayranlarını beklenilen albüm konusunda uyardı. Her ne kadar albümün içinde yer alacak parçaların çoğunun bittiği söylense de grup albümün çıkışının çok yakın bir gelecekte olmayacağını açıkladı.

Bascı Chris Wolstenholme, BBC 6 music’a yaptığı açıklamada şimdiye kadar 7 parçanın üzerinde çalıştıklarını ancak şarkıların hala eksiklikleri olduğunu anlattı.

Grubun son albümü ‘Black Holes And Revelations’ 2006’nın Temmuz ayında piyasaya sürülmüştü.

merakla bekliyordum halbuki.. :cry2:

« Yanıtla #83 : 22 Ekim 2008 - 15:48:07 »

furkiii

• Ziyaretçi
"Muse canlı bir performans kaydını web sitesinden ücretsiz sunuyor. Şarkı , grubun nisan ayında Londra Royal Albert Hall’de verdiği konsere ait. Fury isimli şarkı şimdi hayranlarına ücretsiz sunuluyor. Muse.mu isimli web sitesinden şarkı download edilebiliyor. "

http://www.dreamtv.com.tr/haberler/808

« Yanıtla #84 : 06 Ocak 2009 - 17:37:26 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
j'adore!!!
      ▌▐

« Yanıtla #85 : 07 Temmuz 2009 - 10:45:23 »

furkiii

• Ziyaretçi
14 Eylül tarihinde yayınlamayı planladığı “The Resistance” adlı yeni stüdyo albümüyle hayranlarıyla yeniden buluşmaya hazırlanan Muse, albümün şarkı listesini açıkladı. Albümün prodüksiyonunda Mark Stent ile bir araya gelen grup, albüm içerisinde toplam 11 çalışmasına yer verecek.

Albümde bulunan parçalardan “Exogenesis”i üç bölüme bölündüğünü belirten Muse, yakın zamanda Londra’da yedi konserlik bir turne gerçekleştireceğini de dile getirdi.

Albümde yer alan parçalar ise şöyle;

“Uprising”
“Resistance”
“Undisclosed Desires”
“United States Of Eurasia (+Collateral Damage)”
“Guiding Light”
“Unnatural Selection”
“MK Ultra”
I Belong To You (+Mon Coeur S'Ouvre A Ta Voix)”
“Exogenesis: Symphony Part I (Overture)”
“Exogenesis: Symphony Part II (Cross Pollination)”
“Exogenesis Part III (Redemption)”

merakla beklemedeyim..=) belki yolları da yine buralara düşer..=)
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2009 - 10:45:55 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #86 : 20 Temmuz 2009 - 11:13:55 »

Çevrimdışı carcass_

• Deneyimli Üye
  • yokum artık..
Muse kısa süreli dinlenilesi bir grup. Ama söyledikleri 'creep' şarkıları bu genellemeye girmiyor.

« Yanıtla #87 : 07 Ağustos 2009 - 10:48:11 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Yeni çıkacak albümden önce herzamanki gibi beklenen bir single ile açılışı yaptılar single başlığı "Uprising" ve Single şu parçalardan oluşuyor

Yaklaşık bir hafta önce çıkan Singe

Uprising
United States Of Eurasia

Kusursuz bir albüm daha bizi bekliyor.. Single ın interneteverilen 40 snlik kayıtlarını

http://www.myspace.com/muse

Adresinden dinliyebilirsiniz

14 Eylülde çıkması beklenen "The Resisntance" Albümlerinin kapağını açıklayan Muse çok klasik olacak ama bir yaşam tarzıdır ancak içine girenler anlayabilir!!

▌▐

« Yanıtla #88 : 08 Ağustos 2009 - 14:47:27 »

furkiii

• Ziyaretçi
aslında yeni single uprising'in youtube'da tamamı var ama madem ki muse,40 saniyelik kaydını vermiş,o nedenle link hakkında bir açıklama yapmıyorum..=)

muse,müziğinde nasıl bir değişime giderse gitsin bunu yerli yerinde yapmıştır..o nedenle en sevdiğim albümleri absolution da olsa 4 albümden de keyif alırım..uprising,başlangıçta mesela bir hysteria kadar dikkat çeken bir parça değil ama sevdim,özellikle pek çok şarkılarında olduğu gibi yine basslar hoşuma gitti,vokal de gayet iyi..

« Yanıtla #89 : 08 Ağustos 2009 - 23:02:46 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Muse kısa süreli dinlenilesi bir grup. Ama söyledikleri 'creep' şarkıları bu genellemeye girmiyor.

Radiohead mi evet  :S

aslında yeni single uprising'in youtube'da tamamı var ama madem ki muse,40 saniyelik kaydını vermiş,o nedenle link hakkında bir açıklama yapmıyorum..=)

Şaka yapıyo olmalısın furkiii.. Ahh bu korsanlar ellerini kırmak lazım......
Link hakkındaki açıklamayı ben yapayım bu sitenin çizgisine saygı duyduğumdan 40 snlik kayıt bulunan linki paylaştım
      ▌▐