Gönderen Konu: Muse  (Okunma sayısı 13049 defa)

Ynt: Muse
« Yanıtla #105 : 27 Temmuz 2010 - 10:25:24 »

furkiii

• Ziyaretçi
Soundtrack yeni albumun ardindan ilac gibi geldi, gercekten basarili olmus, sadece malum filme ait olmasi hosuma gitmedi elbet ama parca tam da muse dan bekledigim gibi..;)

Özlem Tekin

« Yanıtla #105 : 27 Temmuz 2010 - 10:25:24 »

« Yanıtla #106 : 27 Temmuz 2010 - 15:07:33 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
çok geç keşfettim ve şu andaki favori grubum kendileri =))
Hysteria !
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #107 : 27 Temmuz 2010 - 17:19:44 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
time is running out çok sağlam! :D
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #108 : 05 Temmuz 2011 - 17:48:00 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
2000'lerin en önemli alternatif rock gruplarından biri olan Muse'un basçısı Chris Wolstenholme alkolle olan mücadelesini ilk kez anlattı.

Q dergisiyle bir röportaj yapan Chris, uzun seneler boyunca kendini kaybedercesine içtiğini ve bunun hem kendine hem sağlığına hem de kariyerine çok olumsuz etkiler yaptığını söyledi.

Alkolle birlikte, uyuşturucu, çılgın partiler ve kızlardan kendini uzun süre kurtaramadığını söyleyen Chris, 'En sonunda ölümle burun buruna gelince hayatımı ne hale getirdiğimin farkına vardım' diyor.

'Alkol bağımlılığım öyle bir noktaya gelmişti ki Christmass sabahı bile kan kusarak uyanıyordum. Artık kendime geldim. Şimdilerde sadece oldukça az miktarda bira tüketiyorum. Hayatımı normal bir hale sokmak ve grup arkadaşlarıma yük olmamak için elimden geleni yapıyorum.'

« Yanıtla #109 : 05 Temmuz 2011 - 20:26:31 »

ARGo_

• Ziyaretçi
2000'lerin en önemli alternatif rock gruplarından biri olan Muse'un basçısı Chris Wolstenholme alkolle olan mücadelesini ilk kez anlattı.

Q dergisiyle bir röportaj yapan Chris, uzun seneler boyunca kendini kaybedercesine içtiğini ve bunun hem kendine hem sağlığına hem de kariyerine çok olumsuz etkiler yaptığını söyledi.

Alkolle birlikte, uyuşturucu, çılgın partiler ve kızlardan kendini uzun süre kurtaramadığını söyleyen Chris, 'En sonunda ölümle burun buruna gelince hayatımı ne hale getirdiğimin farkına vardım' diyor.

'Alkol bağımlılığım öyle bir noktaya gelmişti ki Christmass sabahı bile kan kusarak uyanıyordum. Artık kendime geldim. Şimdilerde sadece oldukça az miktarda bira tüketiyorum. Hayatımı normal bir hale sokmak ve grup arkadaşlarıma yük olmamak için elimden geleni yapıyorum.'

vay be şimdi benimde anlatısım geldi alkolle olan mücadelemi.. Gerçi ben mücadele etmiyorum..:))

« Yanıtla #110 : 07 Temmuz 2011 - 17:24:13 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
eskiden çok dinlerdim bu grubu.. supermassive black hole favorim

« Yanıtla #111 : 15 Mayıs 2013 - 13:20:36 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
evet böyle bişey söyleyeceğim aklımın ucuna gelmezdi son albümlerini beğenmedim
      ▌▐

« Yanıtla #112 : 16 Kasım 2013 - 18:39:19 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
eveeeet  yeni bir EP 11 Ekim çıkışlı dinlemeden olmaz efendim. bunca yıldır yaşanmışlıklar bir anda çöpe atılamıyor : )

traclist

01 Leilinko (Radio Version)
02 Leilinko
03 Leilinko (The Dingi Dingi Mix)
04 Leilinko (Marc Mozart Mix)

nası heyecanlandım nası heyecanlandım anlatamam
      ▌▐

« Yanıtla #113 : 10 Haziran 2015 - 15:57:37 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
05.06.2015 tarihinde yeni albümleri çıkmış ve bana söyleyen olmadı nasıl bişey bi bakalım hemen

1.   "Dead Inside" 
2.   "[Drill Sergeant]"     
3.   "Psycho"     
4.   "Mercy"     
5.   "Reapers"
6.   "The Handler"     
7.   "[JFK]" 
8.   "Defector"     
9.   "Revolt"     
10.   "Aftermath"
11.   "The Globalist" 
12.   "Drones"