Gönderen Konu: Lacuna Coil  (Okunma sayısı 4081 defa)

Ynt: Lacuna Coil
« Yanıtla #30 : 11 Ağustos 2008 - 20:58:27 »

Çevrimdışı porcelainxheart

• Üye
  • **
dinleyene hiç rastlamadım demişsin şakamısın=)
Cristina Scabbia  en ii bayan vokallerden biridir

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 11 Ağustos 2008 - 20:58:27 »

« Yanıtla #31 : 13 Ağustos 2008 - 22:50:44 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
dinleyene hiç rastlamadım demişsin şakamısın=)
Cristina Scabbia  en ii bayan vokallerden biridir

sna katılıyorum christina'nın üstüne yabancı bayan vokal tanımıyorum.bide epica simone ve within dan sharon iyi ama en iyisi christina !
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #32 : 08 Eylül 2008 - 15:21:51 »

Çevrimdışı schulechan

• Deneyimli Üye
  • dark is the sunlight
harika bir gothic metal grubu bence. Angel's Punishment, My Wings ve Stars süper şarkılar Swamped i  de unutmamak lazım...

« Yanıtla #33 : 29 Mart 2009 - 10:59:03 »

furkiii

• Ziyaretçi

« Yanıtla #34 : 29 Mart 2009 - 11:10:56 »

Çevrimdışı drown

• Cool
ve albüm..=)

http://www.mtv.com.tr/NewsDetail.aspx?NewsId=5161

Resim de güzelmiş :) Bakalım nasıl bi albüm olucak.

http://www.youtube.com/watch?v=Z9c1kzSVWdk

Hatta bu da Spellbound.Fena değil bi kaç kez daha dinlemek lazım
« Son Düzenleme: 29 Mart 2009 - 11:14:31 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #35 : 05 Eylül 2009 - 15:14:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
yeni albüm shallow life'ı yeni dinleyebildim..=) açıkçası genel manada beğendiğimi söyleyemeyeceğim..beklentilerimi kesinlikle karşılamayan bir albüm..hoşnutsuzluğumun en temel iki nedeni erkek vokalin sanki biraz abarttığı,bu defa şarkılardaki payı daha da artmış sanki..ben açıkçası andrea olmadan vokalin tek başına cristina olmasından yanayım,eminim öyle çok daha kulağa hoş gelecektir..erkek vokal illa kullanılmak istenirse de bu kadar çok değil de aralarda back vokal olarak değerlendirilebilir..=) ikinci temel hoşnutsuzluk nedenim de şarkıları birbirine benzetmem,albümü iki defa dinledim ve fikrim hâlen aynı..açıkçası bir şarkı başladığında nasıl devam edeceğini veya biteceğini büyük ihtimalle tahmin ediyor insan,keşke biraz daha farklı veya sürprizli bir şeyler yapsalardı..genel olarak şunu çok çok sevdim diyebileceğim bir şarkı olmasa da "survive","spellbound","wide awake" fena değil..bu arada "i like it" şarkısına da klip gelmiş..:

http://www.youtube.com/watch?v=DaN_nEVKWCI&feature=fvst

albümün kapak tasarımını beğendim,bir diğer beğendiğim nokta ise cristina'nın vokali..lacuna coil'den daha iyi işler bekliyorum açıkçası..
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2009 - 15:15:05 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #36 : 25 Ocak 2010 - 02:55:25 »

furkiii

• Ziyaretçi
aslında lacuna coil'i fazla dinleyen biri değilim;ama fazlasıyla cristina scabbia hayranıyım..ne sadece güzellik,ne sadece ses ne de sadece tavırlar bilmiyorum belki de hepsi ama her şeyiyle beni inanılmaz etkilediğini itiraf etmem gerekiyor..=) aslında öyle en iyi vokal denecek kadar iyi bir sesi olmadığını düşünüyorum,elbette dünyada daha güzel kadınlar da var hem de çok var belki de,tavırları hem böyle sempatik hem de yeri geldiğinde sert olan başkaları da var ama cristina benim için çok özel,onun kadar çekici olamaz hiçbiri benim için..
burada kendisini seks imgesi hâline getirmek istemiyorum tabii ki ama hani şu dünyanın en seksi kadınları,vs. listelerinden birini de bana yaptırsalar hiç düşünmeden birinci sırayı cristina'ya veririm..kısa boylu da olsa,spellbound'u canlı söylerken fena hâlde detone de olsa rakipsiz bir şekilde o yer onun bende..=) zaten kendisinden etkilenmem için görmeme bile gerek kalmıyor çoğu zaman..=)

our truth'da arada söylediği kısım çok hoş,dinlemeyenler dinlesin o kısmı özellikle çok hoş ama belki de benim gibi hissedenler dinlememeli..:p

http://www.youtube.com/watch?v=XCxFTh-XDy8

bu kızın 37 yaşında olması bir haksızlık..:D
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2010 - 02:56:31 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #37 : 29 Mart 2014 - 14:12:27 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
bu abilerinde yeni albümleri yarın 31 Martta çıkıyormuş

Tracklist:
1. Nothing Stands in Our Way
2. Zombies
3. Hostage to the Light
4. Victims
5. Die & Rise
6. I Forgive (But I Won’t Forget Your Name)
7. Cybersleep
8. Infection
9. I Burn in You
10. In the End I Feel Alive
11. One Cold Day

Bu albüm güzele benziyor spotify den dinlediğim kadarıyla
      ▌▐