Anket

Album 5 uzerinden: .....

5 eder
12 (66.7%)
4 eder
4 (22.2%)
3 eder
1 (5.6%)
2 eder
1 (5.6%)
1 eder
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Oylama kapandı: 30 Mayıs 2005 - 14:13:31

Gönderen Konu: Yeni Albüme Kaç Puan Veriyorsunuz?  (Okunma sayısı 4696 defa)

Ynt: Yeni Albüme Kaç Puan Veriyorsunuz?
« Yanıtla #90 : 27 Haziran 2009 - 23:21:12 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
en az dinlediğim özlem tekin albümü olarak 2/10 yeterde artar bile :p ama dene şarkısını albümden ayrı olarak düşünmek istiyorum :mal: dene 8/10 eder ((:

bir kişi hariç kimseye saygı maygı yok lan :hı: :p
ciddimisin en sevdiğin öz albümleri içinde 1. yada 2. olmalı bence:):)
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2009 - 23:22:52 Gönderen: shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 27 Haziran 2009 - 23:21:12 »

« Yanıtla #91 : 27 Haziran 2009 - 23:48:01 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
en az dinlediğim özlem tekin albümü olarak 2/10 yeterde artar bile :p ama dene şarkısını albümden ayrı olarak düşünmek istiyorum :mal: dene 8/10 eder ((:

bir kişi hariç kimseye saygı maygı yok lan :hı: :p

Bence müzikal anlamda en iyi albümü 5. albüm.Tamam bu senin görüşün ama çok büyük haksızlık etmişsin bu albüme....Kusura bakma ama avatarındaki meleklerinin (senin tabirinle) tüm albümlerini toplasan Özlem'in son albümü etmez...Bana kızma bu sadece benim düşüncem..

« Yanıtla #92 : 28 Haziran 2009 - 00:03:41 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Bence müzikal anlamda en iyi albümü 5. albüm.Tamam bu senin görüşün ama çok büyük haksızlık etmişsin bu albüme....Kusura bakma ama avatarındaki meleklerinin (senin tabirinle) tüm albümlerini toplasan Özlem'in son albümü etmez...Bana kızma bu sadece benim düşüncem..

ahahaha len burçin ve kanatsız melek, bakın  başıma ne işler açıyosunuz avatar ve imzam ile oynayarak ahahaha...
tekin ali kardeşim imza ve avatar mevzusu özel bi geyik durumu.. bilmediğinden  dolayı böyle demeni anlayışla karşılıyorum çünkü bende aynı şeyi derdim kendime ahahaha

albüme gelirsem.. öncelikle özlemi nası gördüğümüz çok önemli burda, sanırım sende özlemi rock cı olarak görenlerdensinki ben hiç bizaman böyle görmedim( sahnede olabilir ..kastım albümleri) aslında tam anlamıyla bir tarz içersindede görmüyorum, zaten en büyüm beğenimde budur özlemin müziğinde..hal böyle iken, son albüm 10 9... biraz daha sert sayılabilecek bi sound ile hazırlandığından dolayı olucakki bu beni sarmadı(:ben daha naif ama bi okadarda abzürt bir özlem istiyorum müziğinde..örneğin iki saattir aralıksız olarak onun için şarkısını dinliyorum ve açıkcası (dene yi parantez içinde tutarak söylüyorum) son albümündeki tüm şarkılara bedel  bence(:

I\'m going slightly mad

« Yanıtla #93 : 28 Haziran 2009 - 00:21:49 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
ahahaha len burçin ve kanatsız melek, bakın  başıma ne işler açıyosunuz avatar ve imzam ile oynayarak ahahaha...
tekin ali kardeşim imza ve avatar mevzusu özel bi geyik durumu.. bilmediğinden  dolayı böyle demeni anlayışla karşılıyorum çünkü bende aynı şeyi derdim kendime ahahaha

albüme gelirsem.. öncelikle özlemi nası gördüğümüz çok önemli burda, sanırım sende özlemi rock cı olarak görenlerdensinki ben hiç bizaman böyle görmedim( sahnede olabilir ..kastım albümleri) aslında tam anlamıyla bir tarz içersindede görmüyorum, zaten en büyüm beğenimde budur özlemin müziğinde..hal böyle iken, son albüm 10 9... biraz daha sert sayılabilecek bi sound ile hazırlandığından dolayı olucakki bu beni sarmadı(:ben daha naif ama bi okadarda abzürt bir özlem istiyorum müziğinde..örneğin iki saattir aralıksız olarak onun için şarkısını dinliyorum ve açıkcası (dene yi parantez içinde tutarak söylüyorum) son albümündeki tüm şarkılara bedel  bence(:

Avatar konusundaki mevzuyu bilmiyordum :D Aslında senin dediğin gibi ben Özlem'i sadece rockçı görenlerden falan değilim.(Rock müziğide alasıyla yapıyor/yapar orası ayrı). Son albümde sadece sert olduğu için hoşuma gitmedi öyle olsa albümdeki "aşinayım firara" ve "adımı söyle" 'yi diğer şarkılar kadar sevmezdim.Son albüm bir bütün olarak diğer albümlerden biraz daha ağır basıyor bende ki ben hiç bir zaman diğer albümleri yabana atmadım atmamda ama genel olarak baktığımızda son albümün tüm şarkılarını sevdim...Ben severim sen sevmezsin orası apayrı bir konu zaten neyse gece gece çok çene yaptım yanlış anlaşıldıysam affola  :)
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2009 - 00:23:12 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #94 : 28 Haziran 2009 - 02:26:48 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Benim için gerçi bütün albümleri 10 üzerinden 10 alır ama bu albüm diğerleri arasında sıyrılır."Adımı Söyle" den pek hoşlanmazdım önceleri ama şu an o da benim için zayıf bi yön teşkil etmemekte."Değmez" zaten en sevdiğim ÖZ parçası."Belki" ve "Aşk Yangın" ÖZ ün en sevdiğim yavaş parçaları."Dene" ve "Kaf Dağı" sözleri itibariyle en fazla ciddiye aldığım ÖZ parçalarından."Gezegen X" dinlerken en fazla gaza geldiğim ÖZ parçalarından.Haliyle bu albüm benim için diğerlerindne farklı ve dört dörtlük bi albüm (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #95 : 20 Haziran 2010 - 18:32:43 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Albüm dosyasını açtım, 3-5 şarkı seçmek istedim. Sonra geri çekilip uzaktan baktım dosyaya. "Nostalji yapayım bari" deyip baştan sona playliste attım.

Dinleme bittiğinde fırın makarnayı fırına vermiş olmayı planlıyorum :D

« Yanıtla #96 : 06 Temmuz 2010 - 23:02:51 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
bu albüm kusursuz bencee
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #97 : 06 Temmuz 2010 - 23:07:35 »

Çevrimdışı neden_sonuc

• Aktif Üye
  • pembe siyah...
Ozlem dün yayınlanan "aksam gazetesi ropörtajı"n da underground heavy metal olarak söz ediyor bu albumunden..
ben de metal sözcügünün de etkisiyle üzerimde oluşturdugu duygu ile bu albumu basarılı buluyorum önceki albumlerine nazaran!
zaten hep bir asi kız imajı daha sert bir sound beklentilerindeydik hepimiz ki bu albumle ozz birlikteligiyle yerine geldi devamı gelmesede:)
Kırılgan melek...Sana da bu yakısır!

« Yanıtla #98 : 03 Ocak 2011 - 11:46:45 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Daha önce bir yerlerde söylemişimdir belki ama yinelemede fayda var: Türk Rock tarihinde ilk 5'e rahatlıkla girecek bir albümdür benim için.
Kalbim pusula, sen kuzey!