Gönderen Konu: Özlem Tekin ALBENİ Reklamında..!  (Okunma sayısı 11871 defa)

Ynt: Özlem Tekin ALBENİ Reklamında..!
« Yanıtla #30 : 10 Ocak 2013 - 11:16:55 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
Dinledikçe melodi güzel gelmeye başladı. Yalandan öleceğim lan.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 10 Ocak 2013 - 11:16:55 »

« Yanıtla #31 : 10 Ocak 2013 - 12:23:09 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Albeni sevmem.. Çikolata diye karşıma getirene de uyuz olurum, bilen bilir. Reklama yorum yok, deneysel bir iş var sonuçta.. "Bakın şimdi çok ilginç bir şey deneyeceğiz.." demişler vee.. =)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #32 : 10 Ocak 2013 - 13:40:50 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Özlem Tekin Rock Müzik ile başladı, Zara Türk Halk Müziği ile devam etti, Keremcem Pop Müzik'le tamamladı. Sanatçılar, farklı müzik tarzlarının nasıl uyum içinde olabileceğini gösterdi

Ülker Albeni'nin yeni reklam filminde müzik ve görsel dünya, Albeni'nin insanı alıp götüren uyumlu lezzetini yaşatacak şekilde çalışıldı. Çikolata, bisküvi ve karamelin mükemmel uyumunu sunan Albeni'nin reklam filmi "uyum" teması üzerine kurgulandı.

Kampanya fikrinin çıkış noktası, Albeni'nin çikolata, bisküvi ve karamelin mükemmel uyumu ile insanı alıp götüren lezzetini, farklı müzik türlerinin bir araya gelerek oluşturacakları mükemmel uyum ile temsil etmekti. Fikir doğrultusunda birbirinden farklı üç tarz olan Türk Halk Müziği, Pop Müzik ve Rock Müzik dallarından sanatçıların Albeni reklam müziğini mükemmel bir uyum içinde seslendirmesi planlandı.

Nil Karaibrahimgil tarafından bestelenen reklam müziğini üç farklı müzik dalından üç sanatçı uyum içinde seslendirdi. Halk Müziği, Pop ve Rock Müzik dallarının önde gelen ve çok sevilen isimleri Keremcem, Özlem Tekin ve Zara kendi tarzlarında seslendirdikleri reklam müziği ile mükemmel uyumu yakaladı.

Çekimleri bir gün içinde tamamlanan reklam filminde, Özlem Tekin Albeni'nin çikolatasını, Keremcem bisküviyi ve Zara karameli temsil ediyor. Sanatçıların kıyafetleri bu eşleştirme doğrultusunda özel olarak tasarlandı.

http://www.sondakika.com/haber/haber-ulker-albeni-yeni-reklam-filmi-ile-izleyenleri-4236232/
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #33 : 10 Ocak 2013 - 17:40:33 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Ayıptır sorması Özlem'in saçı ve kıyafeti neden o kadar kötüüü
schhh..

« Yanıtla #34 : 10 Ocak 2013 - 18:57:55 »

ARGo_

• Ziyaretçi
beğenmedim reklamı.. bence lüzumsuz yere çekilmiş.. ben halen Fatih Terim'in tadella reklamının etkisindeyim :)

« Yanıtla #35 : 11 Ocak 2013 - 02:28:38 »

Çevrimdışı rmehmet

• Yepyeni Üye
  • *
valla bu reklamın benim için tek önemli noktası,özlem tekin'in para kazanmış olması. çünkü bu paralar dinleyiciye satış kaygısı olmadan yapılan bir albüm ve tutsun kaygısı olmayan şarkılar olarak geri döner. şimdiye kadar gördüğüm reklama çıkan şarkıcıların çoğu çıktıkları reklam filminden sonra hep iyi albümler yaptılar. bu özlem için de böyle olacak eminim.

« Yanıtla #36 : 11 Ocak 2013 - 21:08:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Reklam radyoda sürekli dönüyor.

« Yanıtla #37 : 12 Ocak 2013 - 23:46:44 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...
Özlem Tekin Rock Müzik ile başladı, Zara Türk Halk Müziği ile devam etti, Keremcem Pop Müzik'le tamamladı. Sanatçılar, farklı müzik tarzlarının nasıl uyum içinde olabileceğini gösterdi

Ülker Albeni'nin yeni reklam filminde müzik ve görsel dünya, Albeni'nin insanı alıp götüren uyumlu lezzetini yaşatacak şekilde çalışıldı. Çikolata, bisküvi ve karamelin mükemmel uyumunu sunan Albeni'nin reklam filmi "uyum" teması üzerine kurgulandı.

Kampanya fikrinin çıkış noktası, Albeni'nin çikolata, bisküvi ve karamelin mükemmel uyumu ile insanı alıp götüren lezzetini, farklı müzik türlerinin bir araya gelerek oluşturacakları mükemmel uyum ile temsil etmekti. Fikir doğrultusunda birbirinden farklı üç tarz olan Türk Halk Müziği, Pop Müzik ve Rock Müzik dallarından sanatçıların Albeni reklam müziğini mükemmel bir uyum içinde seslendirmesi planlandı.

Nil Karaibrahimgil tarafından bestelenen reklam müziğini üç farklı müzik dalından üç sanatçı uyum içinde seslendirdi. Halk Müziği, Pop ve Rock Müzik dallarının önde gelen ve çok sevilen isimleri Keremcem, Özlem Tekin ve Zara kendi tarzlarında seslendirdikleri reklam müziği ile mükemmel uyumu yakaladı.

Çekimleri bir gün içinde tamamlanan reklam filminde, Özlem Tekin Albeni'nin çikolatasını, Keremcem bisküviyi ve Zara karameli temsil ediyor. Sanatçıların kıyafetleri bu eşleştirme doğrultusunda özel olarak tasarlandı.

http://www.sondakika.com/haber/haber-ulker-albeni-yeni-reklam-filmi-ile-izleyenleri-4236232/
Hahahah lan karamel çikolata bisküvi uyuyorda, Özlemin yanına yakışıyor mu hiç onlar, şebnemi oynatsalarmış illa saçmalıyacam diyolarsa. Neyse özlem para kazandı. Reklamın 118 80 gibi müziği var, dile dolanıp olup olmadık yerde söyliycem diye korkuyorum. Elbisre vamp. Saçlar o elbiseye gider mi hiç, Nil onuda mı parmaklamış ne. Neyse bari zarayı koymayaydılar iyidi.( yine kötüydüde)
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,

« Yanıtla #38 : 13 Ocak 2013 - 12:09:45 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
albeni reklamı bana vay be Hülya Avşarın yeni reklamı da ne harikaymış ağküğ dedirtti...çok saçma çok vasat bir reklam olmuş..kimse iyi şeyler de söylemiyor reklam için..özlem bari reklamda neyim oynuyon adam akıllı bişeyde oyna be guzum..bu reklam satışları düşür aşkotlar..
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2013 - 12:17:08 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #39 : 13 Ocak 2013 - 13:30:37 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
evet ya ne kötü yorumlar var.. reklamcı olmakta çok zor... ayy zara da ne itici hakketten bi de gerdan kırmıyor mu oyyyyy bitiyorum o annn
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #40 : 13 Ocak 2013 - 22:13:52 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Gerzekler;  :p

Albeni Reklamı'na Cevap
http://www.youtube.com/watch?v=calam4Aw2AI

« Yanıtla #41 : 13 Ocak 2013 - 23:04:31 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Gerzekler;  :p

Albeni Reklamı'na Cevap

Ne güldüm ama.. =) Zara fena.. =)

« Yanıtla #42 : 15 Ocak 2013 - 16:40:01 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Gerzekler;  :p

Albeni Reklamı'na Cevap
puhahaha evde kalmış üç kızın dünyaya haykırmaları.. sizleri bulunduğunuz yerin belediyesi alsın.. :) tiplere bak.. Keremcem'in dublörlüğünü yapanı takdir etmek lazım.. gerçeğini aratmamış.. :))

« Yanıtla #43 : 20 Ocak 2013 - 22:10:04 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Reklamı hala eleştirenler var...
Ne kadar takıntılı bir milletiz,kumanda elinde beğenmiyorsan değiştir olsun bitsin.Ama yok illa yerin dibine sokup çıkarmak lazım.

« Yanıtla #44 : 20 Ocak 2013 - 22:38:15 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Reklamı hala eleştirenler var...
Ne kadar takıntılı bir milletiz,kumanda elinde beğenmiyorsan değiştir olsun bitsin.Ama yok illa yerin dibine sokup çıkarmak lazım.

Kabul edelim, durum buna müsait. Söz konusu şey reklam, beğeniye sunulmuş bir görsel. O yüzden takılmamak gerek. Yerin dibine sokmaktan bahsetmiyorum elbette, o ayrı.