Gönderen Konu: Kitap : Rock Müzik ve Özlem Tekin  (Okunma sayısı 6710 defa)

Ynt: Kitap : Rock Müzik ve Özlem Tekin
« Yanıtla #30 : 07 Temmuz 2014 - 12:11:39 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
cok eski dönemden bahsediyoruz yaa zorla evlendirmek için o dönemlerde kör cahil olmaya gerek yok o zaamanın normal seyleri bunlar ... daaa bide alper erinç barlasın abisi pashana gay diyo..hangi kafayla gay ile evlenmis yaaa  :p  yada mesela özlem volvoxda sandıgımızdan da etkin..bir kere herkesin bildigi gibi özlemin sadece geri vokal yaptıgı ve klavye caldıgı bir gurup degil çift vokalli bir grup,hatta şu şarkıyı sen bu şarkıyı ben söyleyim konusunda çekişmeler oluyomus sebnemle....hakan pekerde bi gece gelmis izlemiş volvoxda özlemi daha ortada beste meste yokken  hemen albüm yapalım demis...nerde ne zaman ne kadar çalınacağı gibi konularda özlem tek yetkili kişiymis..ayrıca da İstanbulda sadece kadınlarla çalma konusunda şebnemi özlem kandırmıs..demiş ki sadece kadınlardan olustugumuz için ilgi çekeriz paraya para demeyiz...neyse bende kitabın özletini vermeyim daha cok aa bu da böylemismis diyeceginiz kısımlar var :D

Pashan'ın eşcinsel olduğunu cümle alem biliyor. Hatta AIDS'ten öldü müydü, ölecek miydi...
Kalbim pusula, sen kuzey!

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 07 Temmuz 2014 - 12:11:39 »

« Yanıtla #31 : 07 Temmuz 2014 - 15:40:37 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yok öyle bisey yok diyen de vardı da ondan yazdım...bide pardon ilerleyen sayfalarda özlem duvaksız gelini halasına yazdıgını söylüyo doğudaki kızlar falan degil..bide babası halasını hep özleme benzetiyomus onun da sesi güzelmis..
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2014 - 18:04:46 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #32 : 07 Temmuz 2014 - 19:37:56 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Özlem Tekin, bu konu başlığındaki yorumları okusa eminim şiddetli bir şekilde sövmeye başlardı.. "Size ne lan" diye.. :) dedesine kadar irdelemişsiniz.. :)) ben olsam şahsen söverdim.. yalnız ben değil herkes söverdi diye düşünüyorum.. bir kişinin hakkında bu kadar detaylı dedikodu yapılmaz ki yahu.. :))

« Yanıtla #33 : 07 Temmuz 2014 - 20:44:14 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
sappp ben direk kitapta yazılanları kopyalıyorum napım..özlem anlatmıs bunları zaten alenen..hem de fanlar böyle şeyleri merak eder :D
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #34 : 08 Temmuz 2014 - 00:26:29 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu kitap büyük ihtimalle Özlem'den habersiz çıktı, umarım yazan arkadaşın başına kötü şeyler gelmez. :p

« Yanıtla #35 : 08 Temmuz 2014 - 01:31:27 »

« Yanıtla #36 : 08 Temmuz 2014 - 13:44:07 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
olsun özlem bu adama sinir olmuştu tezden sora kesin yine sinir olmuştur :D

« Yanıtla #37 : 12 Temmuz 2014 - 18:33:47 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
kitabın 289. Sayfasında dağları deldimle ilgili analiz yapılırken siteden 2 yorum alınmış..biri burçin diğeri else diye bir üye..yazar bu sarkıda özlemin kadınlar için direnis sembolü oldugundan bahsederken 2 yorumu kopyalamıs..yanlız 2 üye 2005 de ergenken yazılmıs olmalı conkü yorumlar emo tarzıyla yazılmıs :D :D mesela elsenin yorumunda bazı sessiz harfler büyük yazılmıs,burcinde fok balıgı gibi konusan kızların türkçesiyle yazmıs 'böle,geliorum,yapıorum,acaip'gibi kelimeler var..2side ayyy bunu dinleyince feminist duyguları kabarıyo gibisinden biseyler yazmıs..bide sayfa 254te özlem sürekli konsere gelen siteye biseyler yazan fanatik hayranlarında süpheleniyomus..onların kafasında bir özlem var ama o kendi düsündükleri ben degil böyle olunca konserde falan karsılastıgımda ürküyorum kendlm gibi davranamıyorum  falan diyo..ama yani gördüm baktım tüm fanatikler öyle aslında onların sevdigi ben degilim de demiyo genelleme yapıyo orda alınmayın yani :D ayrca bayan haranlarını erkeklere göre daha samimi buluyomus..tabi bunlar hem özlemin 9-10 sene önceki düsonceleri.. Neyse uzun paragraflar acın okuyun..
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2014 - 18:43:29 Gönderen: Shiver »

« Yanıtla #38 : 13 Temmuz 2014 - 15:05:34 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
kitabın 289. Sayfasında dağları deldimle ilgili analiz yapılırken siteden 2 yorum alınmış..biri burçin diğeri else diye bir üye..yazar bu sarkıda özlemin kadınlar için direnis sembolü oldugundan bahsederken 2 yorumu kopyalamıs..yanlız 2 üye 2005 de ergenken yazılmıs olmalı conkü yorumlar emo tarzıyla yazılmıs :D :D mesela elsenin yorumunda bazı sessiz harfler büyük yazılmıs,burcinde fok balıgı gibi konusan kızların türkçesiyle yazmıs 'böle,geliorum,yapıorum,acaip'gibi kelimeler var..2side ayyy bunu dinleyince feminist duyguları kabarıyo gibisinden biseyler yazmıs..

Muhahaha, rezalet! :D
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #39 : 30 Temmuz 2014 - 16:36:12 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
Almaya değer mi?
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #40 : 31 Temmuz 2014 - 15:14:19 »

Çevrimdışı Semih Erbudaklı

• Yepyeni Üye
  • *
Kapak tasarımı leş abi ya   :tipsiz: 
Para vermeye kıyamam resmen...

« Yanıtla #41 : 24 Ağustos 2014 - 01:24:30 »

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
bazı şeyler eksik kalmış evet bu kitapta fakat bence Özlem Tekin hakkında bir kitap yazılması gerçekten çok güzel birşey.
Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I