Gönderen Konu: Guano Apes  (Okunma sayısı 7412 defa)

Ynt: Guano Apes
« Yanıtla #45 : 03 Ağustos 2009 - 01:22:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2009 - 01:31:36 Gönderen: furkiii »

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 03 Ağustos 2009 - 01:22:13 »

« Yanıtla #46 : 07 Eylül 2009 - 13:21:26 »

furkiii

• Ziyaretçi
2010 yılında yeni albüm geliyormuş evet evet evet..:D :D günün en mutlu haberi..:D

http://www.apescommunity.com/forum_e/thread.php?threadid=2634

sandra'nın şu söylediği de çok güzelmiş..:D

"We are fighting sometimes... but at the end the music wins"

:D :D

« Yanıtla #47 : 07 Eylül 2009 - 20:37:44 »

Çevrimdışı drown

• Cool
2010 yılında yeni albüm geliyormuş evet evet evet..:D :D günün en mutlu haberi..:D

http://www.apescommunity.com/forum_e/thread.php?threadid=2634

sandra'nın şu söylediği de çok güzelmiş..:D

"We are fighting sometimes... but at the end the music wins"

:D :D

Bekliyoruz merakla (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #48 : 07 Eylül 2009 - 21:31:57 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ısrarlara dayanamayıp :p guano apes diskografisine bi dalış yapıcam artık(: bide bu sexyşempanze aplanın solo albümlerinide sömürmeliyim sanırım (:

I\'m going slightly mad

« Yanıtla #49 : 07 Eylül 2009 - 21:35:57 »

Çevrimdışı drown

• Cool
ısrarlara dayanamayıp :p guano apes diskografisine bi dalış yapıcam artık(: bide bu sexyşempanze aplanın solo albümlerinide sömürmeliyim sanırım (:

Solo albümünü sevmessin bence Mahir abi :) Ama Guano Apes albümlerini sevme ihtimalin var :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #50 : 07 Eylül 2009 - 21:47:20 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
murat tammıdır abi discography? 2003 albmünü bulucam artık başka yerden(: bide IO diye bi grup var ex-guano apes sanırım ? bide o eksik şuanda(:
ya sen bir ara bana üç dört parça göndermiştin de öyle bikaç şarkıyla anlayamam ben bişi(: en iyisi  her albümü ayrı ayrı hatim etmek(:len artiz admin furkan bak muratla sana güveniyom ona göre :p

1997 - Proud Like A God
1998 - Lord of the Boards(Single)
2000 - No Speech(Single)
2003 - You Can’t Stop Me(Single)
2000 - Don’t Give Me Names
2003 - Walking On A Thin Line(aranıyor..)
2003 - Live Part1/Part2
2004 - Planet Of The Apes Part1/Part2
2006 - Lost (T)Apes
Sandra Nasic - The Signal(2007)

I\'m going slightly mad

« Yanıtla #51 : 07 Eylül 2009 - 21:58:16 »

Çevrimdışı drown

• Cool
murat tammıdır abi discography? 2003 albmünü bulucam artık başka yerden(: bide IO diye bi grup var ex-guano apes sanırım ? bide o eksik şuanda(:
ya sen bir ara bana üç dört parça göndermiştin de öyle bikaç şarkıyla anlayamam ben bişi(: en iyisi  her albümü ayrı ayrı hatim etmek(:len artiz admin furkan bak muratla sana güveniyom ona göre :p

1997 - Proud Like A God
2000 - No Speech(Single)
2003 - Live Part1/Part2
2006 - Lost (T)Apes

Evet evet tam (: IO Guano Apes dağıldıktan sonra kuruldu.Albümlerini başta sevmiştim ama sonra sarmadı bi iki parça hariç dinlemiyorum bile (: Guano Apes ama iyidir Mahir abi bize güvenmekle hata etmediğini görüceksin :D
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2009 - 21:58:51 Gönderen: drown »

« Yanıtla #52 : 08 Eylül 2009 - 13:45:32 »

furkiii

• Ziyaretçi
ya sen bir ara bana üç dört parça göndermiştin de öyle bikaç şarkıyla anlayamam ben bişi(: en iyisi  her albümü ayrı ayrı hatim etmek(:len artiz admin furkan bak muratla sana güveniyom ona göre :p

1997 - Proud Like A God
2000 - No Speech(Single)
2003 - Live Part1/Part2
2006 - Lost (T)Apes

aslında şöyle bir şey var abi ben gruptan ziyade sandra'yı seviyorum..hatta yani sandra gruptan ayrıldığı vakit aynı elemanlar başka bir solistle grup olup (IO) albüm çıkardılar ama hani o albümü merak edip de dinlemedim bile..sandra'nın solo albümünde de aslında sevdiğim şarkılar var ama bazıları da bir defadan fazla dinleyebileceğim türden değildi..=) o nedenle sandra grupla birlikte olsun istedim,sandra solo gitse de yine isterdim,solo albümden sonra bir buçuk sene kadar kayıplara karıştı,en çok da grupla yeniden başlamasına o yüzden sevindim..=)
yani kısacası sandra varsa varım,yoksa yokum ama tabii sandra'yı da çok fazla seviyorum..=)

albümlere gelince şu daha iyidir diye öneremem belki ama içlerinden seveceğin şarkılar çıkacaktır diye düşünüyorum farklı albümlerden..=)

« Yanıtla #53 : 16 Aralık 2009 - 22:23:43 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Alıntı

Yeni konserlerden birinde çekilmiş çok beğendim :)

« Yanıtla #54 : 19 Mart 2010 - 20:24:15 »

Çevrimdışı drown

• Cool
"Anne Claire" ne cool bi parçadır.İnsanın sinirlerini mahveder ama bi yandan da kendisini dinletir.Guano Apes in bu tip parçaları çok çok iyi bilinen diğer parçalarına oranla.

« Yanıtla #55 : 05 Nisan 2010 - 18:41:22 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Don't Give Me Names albümlerini bugünlerde çok sık dinliyorum da,öne çıkanlar 'Dödel Up','Gogan','I Want It' ve 'No Speech'...Özellikle 'Dödel Up'ı döndür döndür dinleyebilirim.Ayrıca,Sandra'ın da en yakın zamanda solo çalışmalarına bir el atmak niyetindeyim,bu albümden sonra...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #56 : 05 Nisan 2010 - 23:14:13 »

Çevrimdışı drown

• Cool
"Walking on a Thin Line" albümünden "Plastic Mouth" ve "High" iki üç gündür deli gibi dinliyorum :)

« Yanıtla #57 : 13 Haziran 2010 - 23:45:14 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Geçtiğimiz gecelerden birinde tekrar birleştiklerini duydum ben bunların,oy,oy,oy..bi' sevindim ki..Çünkü benim kendilerini dinlemem,Sandra solo albümünü çıkardıktan sonra olmuştur ki,kendilerinden yeni bişeyler duymak çok hoş olacak diye ümit ediyorum.Ayrıca Pinkpop 2000 albümü beni çok heyecanlandırıyor her dinleyişimde,fakat gel gelelim Don't Give me Names'i hiç es geçmiyorum...

TR'ye bekliyoruz efenim,ben gitmeden geliniz litfen  :cry2:
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #58 : 10 Ekim 2010 - 14:53:21 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
I Want It'in versiyonlarını dinlerken,en çok Pinkpop 2000'de eğlendiğimi farkettim.

Özlemişim len sizi

« Yanıtla #59 : 29 Ocak 2011 - 19:16:52 »

Çevrimdışı drown

• Cool
"Anne Claire" ne cool bi parçadır.İnsanın sinirlerini mahveder ama bi yandan da kendisini dinletir.Guano Apes in bu tip parçaları çok çok iyi bilinen diğer parçalarına oranla.

Zamanında da söylemişim.Bu parça için binlerce sayfa yazı yazılsa yazılır.Şahane hissettirdikleri özellikle.Binlerce versiyonu olsa keşke diyorum.Çünkü elimizde bir albüm bir de unplugged olmak üzere iki farklı versiyonu mevcut.Konserlerde falan söylese bi kaç konser videosu var gerçi sanırım ama daha fazlası olsa keşke.