Anket

2011 Eurovision Şarkı Yarışması'na kim katılmalı?

Hande Yener
6 (15.8%)
Tarkan
2 (5.3%)
Özlem Tekin
8 (21.1%)
Şebnem Ferah
1 (2.6%)
Hayko Cepkin
3 (7.9%)
Mor ve Ötesi
0 (0%)
Demir Demirkan
0 (0%)
Nil Karaibrahimgil
0 (0%)
Bedük
5 (13.2%)
Pamela Spence
6 (15.8%)
Emre Aydın
0 (0%)
Kurban
0 (0%)
Atiye Deniz
5 (13.2%)
Diğer
2 (5.3%)

Toplam Oy Verenler: 25

Gönderen Konu: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması  (Okunma sayısı 3407 defa)

2011 Eurovision Şarkı Yarışması
« : 12 Eylül 2010 - 01:15:47 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
2011 yılı için Pamela'nın en uygun isim olduğunu düşünmekteyim. Özlem'inde Okan Bayülgen'in programında Eurovision için ümit verici konuşması umutlandırdı beni. Yarışmanın her ne kadar artık amacını aştığı düşünülsede Türkiye için halen önemli yarışmaların başını çekmekte

Hande Yener'inde yarışma için halen kendini paralaması "acaba bu işin altından kalkabilir mi?" sorusunu getiriyor akıllara :D

Konu hakkındaki düşüncelerinizi alayım:::
  :::::

Not: Her üyenin oy değiştirme ve 2 oy kullanma hakkı bulunmaktadır

Özlem Tekin

2011 Eurovision Şarkı Yarışması
« : 12 Eylül 2010 - 01:15:47 »

Ynt: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2010 - 01:18:22 »

furkiii

• Ziyaretçi
içimden bir ses trt'nin atiye'yi seçeceğini söylüyor..hem genç hem de eurovisiona formatına uygun bir isim şov manasında..eurovisiona haddinden fazla önem verdiğimizi düşündüğümden nispeten daha büyük isim olarak düşündüklerimin gitmesini pek tasvip edemem ama henüz kariyerinin başında sayılabilecek olan 22 yaşındaki biri için uygun..

« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2010 - 01:27:03 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Birincilik garanti!

'Düm Tek Tek'le Hadise’yi Eurovision’da dördüncü yapan Sinan Akçıl'dan, bu yıl Eurovision’da yarışmak isteyen Hande’ye birincilik sözü...

2009’da Hadise’nin Eurovision’da dördüncü olduğu 'Düm Tek Tek' şarkısının bestecisi Sinan Akçıl, şimdi de kollarını Hande Yener için sıvadı. Akçıl, Yener’e "Yeter ki sen katıl! Sana öyle bir şarkı yapacağım ki kesin birinci olacaksın" dedi.

Besteci Sinan Akçıl, 2009’da ülkemizi Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil eden sevgilisi Hadise’ye ‘Düm Tek Tek’ şarkısını yapmış, Hadise bu şarkıyla dördüncü olmuştu.

HANDE'Yİ YÜREKLENDİRİYOR

2011 yılında ülkemizi Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etmek için sanatçılar şimdiden kulis çalışmalarına başladı. Özellikle Hande Yener, Eurovision’a katılmanın hayalini kuruyor. Onun en büyük destekçisi de Sinan Akçıl. Son olarak Hande’ye 'Uzaylı' adlı şarkısını veren Akçıl, Eurovision’un hayalini kuran Hande’ye "Yeter ki sen katıl, sana öyle bir şarkı yapacağım ki kesin birinci olacaksın" diyerek onu motive ediyor.

FANLAR ÇALIŞIYOR

Eurovision için kulis yapan Hande Yener ise fan gruplarını bu konuda harekete geçirdi. Hayranları sanatçı adına internet siteleri kurup TRT’ye mail atıyor. İddialara göre TRT yetkililerinin gönlünden Şebnem Ferah geçiyor. Ferah ise Eurovision’a soğuk bakıyor.

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/550722-birincilik-garanti

« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2010 - 01:31:40 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
Eurovision, eurovision.. boş. Umursamıyorum ben.. Büyük ihtimal Atiye ya da Bedük'ü yollayacaklar. (Aslında ikisini de hiç dinlemedim fakat gördüğüm kadarıyla çok popülerler) Hem genç, hem popüler kültüre yönelik, hem de İngilizce de söylüyorlar. Gitsinler işte. Öyle sağlam isimler gitmesin de...

« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2010 - 01:31:51 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Hande Yener ne olcak zannediyo acaba yarışma sonucunda çok merak ediyorum :D Nedir bu çabanın amacı yıllardır.Yarışma hakkında yorum yapmayacağım:D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2010 - 04:26:02 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
ciddiyim bu sene atiye gidici gibi eurovisiona =))
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2010 - 12:42:17 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Hande Yener ne olcak zannediyo acaba yarışma sonucunda çok merak ediyorum :D Nedir bu çabanın amacı yıllardır.
manga 2. oldu da ne oldu? Ya da mor ve ötesi.. Avrupadaki Türk oy potansiyelini düşününce en kötü 6. olur Hande. Ki bu seviye onun için yeterli bir tatmin giderici olur. hahaha
_
eurovision da olmasa ne konuşurki forumda hahaha Şu yarışmayı ortadan kaldırmak lazım! Booom!

« Son Düzenleme: 26 Ocak 2011 - 16:20:22 Gönderen: Sınır »
..

« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2010 - 12:49:17 »

« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2010 - 12:49:53 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Mor ve Ötesi gitmedi mi zaten ?
yine gidebilir  hahaha
..

« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2010 - 12:57:16 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Sertab gitti, birinci oldu ve çok güzel şeylerin yaşanmasına vesile oldu. Ben de Sertab'ın katıldığı programdan sonrakileri git gide sıkıcı hale gelen programlar olarak nitelendirsem de programın söylendiği kadar boş olduğunu düşünmüyorum. Arada arşive katılabilecek hoş parçalar çıkıyor. Hande gitsin.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2010 - 13:25:17 »

« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2010 - 14:16:54 »

ARGo_

• Ziyaretçi
atiye gitsin:) eylemin gitmesinden yanayım da eylemde ortalarda yok..aslında hande gitsin dereceye bile giremesin..tüm avrupa tarafından yuhlansın..psikolojik olarak bunalıma girsin..sonra intihar etsin..puhahahha

« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2010 - 14:25:48 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ışın karaca..candan erçetin
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #13 : 13 Eylül 2010 - 12:59:12 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
Eurovision, eurovision.. boş. Umursamıyorum ben.. Büyük ihtimal Atiye ya da Bedük'ü yollayacaklar. (Aslında ikisini de hiç dinlemedim fakat gördüğüm kadarıyla çok popülerler) Hem genç, hem popüler kültüre yönelik, hem de İngilizce de söylüyorlar. Gitsinler işte. Öyle sağlam isimler gitmesin de...
atiye'ye sağlam isim değil dememelisin karşı çıkarım :D
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #14 : 15 Eylül 2010 - 23:28:27 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Eurovision’a Hayko gitsin

BU yıl Eurovision’da ikincilik kazanan Manga grubunun solisti Ferman Akgül, 2011’de düzenlenecek yarışma için Hayko Cepkin’i önerdi.

Geçtiğimiz akşam Cihangir’de yürürken gazetecilerle karşılaşan Akgül, Eurovision hakkında konuşurken kendi adayını açıkladı ve “Eurovision’da Hayko Cepkin’in yarışmasını isterim, iyi bir sonuç alacağından eminim” dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15778463.asp?gid=222
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2010 - 23:29:45 Gönderen: tekin ali »