Gönderen Konu: Hadise  (Okunma sayısı 49078 defa)

Ynt: Hadise
« Yanıtla #30 : 11 Şubat 2006 - 02:31:15 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
kızzzz harbiden hadiselik oldu adı gibi güzel parca yaaaaaaaaaa çostruyor valllaaaaaa :duyuru: :alkıs: :dans:
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 11 Şubat 2006 - 02:31:15 »

« Yanıtla #31 : 08 Mart 2006 - 00:37:40 »

Çevrimdışı eminem006

• Üye
  • **
nefret ediyorum *****************
« Son Düzenleme: 09 Mart 2006 - 18:31:18 Gönderen: LittleHercules »
BETÜL
  M
  R
  E

« Yanıtla #32 : 12 Mayıs 2006 - 20:57:20 »

Çevrimdışı riza_demir

• Deneyimli Üye
harbi harbi hadiese yaaa.,türkçe konuşurken bayılıyorum...

« Yanıtla #33 : 12 Mayıs 2006 - 21:03:12 »

Çevrimdışı DoN_CorleonE

• Üye
  • **
  • İnsana Güvenme Ölür Ağaca Yaslanma Kurur...
Harbiden yaktı geçti ortalığı tam yabancı müzik formatında harika bir müzi tartışılmaz Number One derim ben.
Ne hasta bekler sabahı,ne taze ölüyü mezar...Ne şeytan bir günahı,seni beklediğim kadar...Geçti istemem gelmeni...Yokluğunda buldum seni...Bırak vehmimde gölgeni...Gelme artık neye yarar!

« Yanıtla #34 : 12 Mayıs 2006 - 21:04:23 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
  • __________________________________________________
ııııııııııııııııııııııııyyyyyyyyk    şarkı  güzel olabilr ama  bu şahsiyeti hiç sevmiyorum
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #35 : 12 Mayıs 2006 - 21:31:46 »

mehhmet

• Ziyaretçi
iyi hoşta cok havaliymiş bi klup gel sarki soyle demiş bacimiz kendi lopez sanmiş cok para istemiş

« Yanıtla #36 : 12 Mayıs 2006 - 22:08:59 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
iyi hoşta cok havaliymiş bi klup gel sarki soyle demiş bacimiz kendi lopez sanmiş cok para istemiş
  afferin ona bence ,bu ülkede sahne aldıı barlara girmei bile hakketmeen okadar çok  şarkı sööleen insan var ve onlara dünyanın parası verilio, bu kız ( ben hiç dinlemedim ) sanırım avrupada liste başı falan olmuş şarkısı ile e bırakta istesin biraz fazla para bea ( yaf  arto gibi biri sahneden hayatını kazanıo bu ülkede, hadise denen bajı  üçbeş lira fazla istemiş çokmu?

gerçi  hiçbirine beş kuruş vermicende :dill
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #37 : 12 Mayıs 2006 - 22:54:19 »

mehhmet

• Ziyaretçi
  afferin ona bence ,bu ülkede sahne aldıı barlara girmei bile hakketmeen okadar çok  şarkı sööleen insan var ve onlara dünyanın parası verilio, bu kız ( ben hiç dinlemedim ) sanırım avrupada liste başı falan olmuş şarkısı ile e bırakta istesin biraz fazla para bea ( yaf  arto gibi biri sahneden hayatını kazanıo bu ülkede, hadise denen bajı  üçbeş lira fazla istemiş çokmu?

gerçi  hiçbirine beş kuruş vermicende :dill
bir albumle une kavustu bir iki tane daha tuttursun sonra istesin o kadar parayi ben anlamam kardesim liste basi sonu benim icin sureklilik onemli dalga kıyıya geldikce yukselir ve ardin tekrar bi dalga gelir ama bunun denizinde bi dalga var baskada yok bence
not sarkisi gercekten guzel :D  :D :D

« Yanıtla #38 : 13 Mayıs 2006 - 02:19:36 »

deejayferyad

• Ziyaretçi
nefret ediyorum *****************
niye ya ne guzel turkıyeyı temsil ediyo işte ben cok seviyom sarkılarını

« Yanıtla #39 : 13 Mayıs 2006 - 02:28:15 »

deejayferyad

• Ziyaretçi
sevmiyosun ama sarkıyı ezberlemişin :D:D:D :D :D :D :D :D

« Yanıtla #40 : 13 Mayıs 2006 - 02:42:05 »

deejayferyad

• Ziyaretçi
bendede oluyo o sevmedigim sarkı dılıme dolasiyo hep onu soluyom ama sevmiyom :D :D

« Yanıtla #41 : 19 Mayıs 2006 - 15:28:58 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Her başarılı olan kişi sevilecek diye bişey yoq tabiki... Avrupada liste başı olmak kolay deil hayatının hatasını yaptı buraya gelerek çünkü çooook yıpranacak hehe Ama kısa yoldan cebini doldurmak için güsel seçim burası ama yasık olcek falla. Bence çok sempatik çok tatlı biri falla çok da başarılı çoğu sanatçıdan bu vasıflarıyla iyi olduğunu kanıtladı... Yoluna daş koyanlar o daşın altında kalsın :D :D
      ▌▐

« Yanıtla #42 : 19 Mayıs 2006 - 15:34:21 »

Çevrimdışı zy'ndan

• Bizden Biri
  • Akıllı Ol Çarşı Burda!
ya aslında ben itiraf ediyim şarkı hoşuma gitti... hadiseyi tanımıyorum ama pek bi kibirli die duydum :P
..:: OZ^Y ::..

« Yanıtla #43 : 30 Mayıs 2006 - 13:23:38 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ya aslında ben itiraf ediyim şarkı hoşuma gitti... hadiseyi tanımıyorum ama pek bi kibirli die duydum :P

falla jnm bende az önce ilk defa dinledim mel2 saolsun  herbi b..ku doldurmuş pcme  hehe ama ne yalan söliim hoşumada gitti bea eğlenceli bişarkı,  hatta keşke erevizyona buşarkıyla katılsaydık  süper iş yapardı bence... :höö:

türkçe sööledii biyer varya 'yaklaş yanıma sakın korkma hastaım sana, fallaha bişey etmicem  gel buraya kaçma ...'' gibi sööledii yer süper yaf hehe hehe hehe hehe :dill

büük bi hadise bu kız yaf hehe
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #44 : 30 Mayıs 2006 - 13:44:23 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
keşke popstarın sunuculuğunu kabul etmeseydi. kötü olması bir yana o star büyüsü -eğer vardıysa- hiç kalmadı. bence büyük bir strateji hatası yaptı sunuculuk yaparak..
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!