Gönderen Konu: Ferhat Göçer  (Okunma sayısı 9912 defa)

Ynt: Ferhat Göçer
« Yanıtla #30 : 19 Haziran 2006 - 11:59:53 »

erkan8

• Ziyaretçi
ben sefmıorum bu adamı yaff..sesı bana cok ıtıcı gelıorr... :höö: :höö: :höö:

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 19 Haziran 2006 - 11:59:53 »

« Yanıtla #31 : 21 Haziran 2006 - 18:44:50 »

Çevrimdışı mosomisi

• Üye
  • **
hiç sevmedim bu adamı yaa ne şarkılarını nede kendini:)
aynen bendeee :ıy:
biter mi sandın dertlerin yenilmesen hiç büyümezdin...

« Yanıtla #32 : 05 Temmuz 2006 - 21:09:23 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
  • __________________________________________________
:cry1: ben çok seviorum bu şarkıyı 3öğün ii gidio :ühüh tavsiye ederim dinlemeyenlere.bend e başında tanımazdım ferhat göçeri ama bu şarkısı harika yaf.tanıyın dinleyin yorum yapın yorum yaptırın... :höö:
   kesinlikle yaa.bende dinlemeye başladımm....ve cok begeniyooorum..gerc ekten güselmişşş
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #33 : 06 Temmuz 2006 - 14:27:38 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
yastayım sarkısı çok güzel..kendilerini pek dinlemezdim ama bu sarkı bayağı bi guzelmiş...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #34 : 31 Ağustos 2006 - 14:50:04 »

Çevrimdışı Aspirin

• Deneyimli Üye
dön diyemedim hala dinliyorum
www.dumanpub.com

büyüyeceğiz

« Yanıtla #35 : 01 Eylül 2006 - 23:42:20 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
Adam iyi bir müsizyen ama ses, ,nsanı yoruyor yani bir süre sonra dinleyemiyorum şahsen.
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #36 : 02 Eylül 2006 - 00:01:10 »

ARGo77

• Ziyaretçi
Hani varya kitle imha silahlarını bazen niye kullanmak gerekir diye düşünürsün ya..hani insanın kulaklarını tırmalıyıcı sesler vardır yaa hayatta....ama bu ne yaww bu adam hangi gezegenin bir temsilcisi olarak gönderilmiş dünyaya tamam kendi gezegeninde bu tür sesler normal gelebilir ama bu dünyada insanın kafasını ağrıtacak bir frekansta ses çıkartması..hiçte hoş değil,zatenn hareketlerindede bir dengesizlik söz konusu...ajdar bir bu eleman 2 yaaawww...tam bi KROnik vakka..tamam görünüş offside..yaww diyorum burası türkiye,bi veli göçer vardı malzemeden çalarak sansasyon yaratan..bide bu var ferhat göçer bu da sesten çalıyorrr...yokk bu hiç bir şey çalamaz bunun sesiyle köpekleri ürkütürsün ancak...bunu yetkili kişiler alıp 60 milyon insan senle kafa buluyor diye açıklaması gerekir..zuhahahaha hahahahahahaah

« Yanıtla #37 : 02 Eylül 2006 - 02:00:20 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
  • Aşk İçin aaaaAşk Bende Sapına Kadar Var O Ayrı
yatayım şarkısını al diğerlerini çöpe at gitsin :dill :pala
öZzz camdan atlarım vallaha buluş bizimle
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN

« Yanıtla #38 : 02 Eylül 2006 - 03:26:50 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
Hani varya kitle imha silahlarını bazen niye kullanmak gerekir diye düşünürsün ya..hani insanın kulaklarını tırmalıyıcı sesler vardır yaa hayatta....ama bu ne yaww bu adam hangi gezegenin bir temsilcisi olarak gönderilmiş dünyaya tamam kendi gezegeninde bu tür sesler normal gelebilir ama bu dünyada insanın kafasını ağrıtacak bir frekansta ses çıkartması..hiçte hoş değil,zatenn hareketlerindede bir dengesizlik söz konusu...ajdar bir bu eleman 2 yaaawww...tam bi KROnik vakka..tamam görünüş offside..yaww diyorum burası türkiye,bi veli göçer vardı malzemeden çalarak sansasyon yaratan..bide bu var ferhat göçer bu da sesten çalıyorrr...yokk bu hiç bir şey çalamaz bunun sesiyle köpekleri ürkütürsün ancak...bunu yetkili kişiler alıp 60 milyon insan senle kafa buluyor diye açıklaması gerekir..zuhahahaha hahahahahahaah

+100000 :öö:
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #39 : 02 Eylül 2006 - 10:44:54 »

erkan8

• Ziyaretçi
sefmiorumm ben.. :höö: :höö: :nanik:

« Yanıtla #40 : 02 Eylül 2006 - 16:27:55 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
gıcık bi tip... ana haberlere falan bayagı cıktı zamanaında...adam işini biliyo, kendını  pazarlamayı ii biliyo,ana habere cıkan kalıtelı bişii gibi gorunuyo millete...
her neyse sunu kabul etmek gerekırkı ınanılmaz bı çıkış yaptı adam...

« Yanıtla #41 : 02 Eylül 2006 - 16:34:10 »

erkan8

• Ziyaretçi
gıcık bi tip... ana haberlere falan bayagı cıktı zamanaında...adam işini biliyo, kendını  pazarlamayı ii biliyo,ana habere cıkan kalıtelı bişii gibi gorunuyo millete...
her neyse sunu kabul etmek gerekırkı ınanılmaz bı çıkış yaptı adam...

iyi soylemessın.bıde su son zmanlarda televızyonda muzk programı yapmaya baslamıss. :höö: :höö: :höö:

« Yanıtla #42 : 02 Eylül 2006 - 17:07:18 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
iyi soylemessın.bıde su son zmanlarda televızyonda muzk programı yapmaya baslamıss. :höö: :höö: :höö:
:şok: olmaz boyle  bişii inanamıyorum... yok o diil de olan evdekı tv. ye olacak..berı ote derken tv. kırdıracaklar bana.. :şok: :D

« Yanıtla #43 : 02 Eylül 2006 - 17:11:53 »

erkan8

• Ziyaretçi
:şok: olmaz boyle  bişii inanamıyorum... yok o diil de olan evdekı tv. ye olacak..berı ote derken tv. kırdıracaklar bana.. :şok: :D

ınan abı bende oncelerı ınanmak ıstemedım ama malesef kendı goslerımle gordumm..uzgunum bunu sana soledıgım ıcın.televızyon ıcınde uzgunumm.. :höö: :höö:

« Yanıtla #44 : 02 Eylül 2006 - 17:14:23 »

Çevrimdışı deepdream

• Aktif Üye
la bızım ozz dururken o adammı program yapıo ya gıdıp ıntıhar edelım :D
Forum kurallarını okuyunuz
ben okudum ve hala okuyorum !!!
sadece olanlara anlam weremıyorum...