Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118026 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #90 : 08 Ocak 2007 - 00:47:50 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
bence hande yeneirin bi pop şarkıcıını forumundwa olması lazım yav yannış bence ne işi var burda

genel müzik bölümünde rock haricinde müzik yapan müzisyenler konuşuluyor. hande yener de rock'çı olmadığına göre?!?

ewet hakkatende dunyaca unlu yonetmenler oldukları asıkar...çunku samurayları boyle taklalarla dans ettırmek doorusu dahıane bı fıkıtr olsa gerek

kylie minouge'un kliplerini çeken, ricky martin'e koreografi hazırlayan bir adam, Hande'ye klip çekti diye neden dünyaca ünlü olsun (!) değil mi?
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 08 Ocak 2007 - 00:47:50 »

« Yanıtla #91 : 08 Ocak 2007 - 03:23:49 »

Çevrimdışı hande_09

• Deneyimli Üye
Alıntı
kylie minouge'un kliplerini çeken, ricky martin'e koreografi hazırlayan bir adam, Hande'ye klip çekti diye neden dünyaca ünlü olsun (!) değil mi?

Ricky Martin ve Kylie Minogue dunyaca unlu oldugu icindir belki de...
WE JUST RESPECT YOU GIRL U ROCK!

« Yanıtla #92 : 08 Ocak 2007 - 04:00:43 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
hande yener şarkı söyleyen bi aksesuardır benim için...ekibi çok iiyidir..ona sadece kamera önünde durmak kalıyo,ki zaten nasıl durması gerektiğini de o ekip belirliyo kamera önünde...
kendi sözünü müziğini yapmayan hiçkimse "şarkıcı"lıktan öteye gidemez,bu benim fikrim...
allahına kadar da poptur yani..neden pop yapıyo denmesi sanki hakaret etmekmiş gibi algılayorsa?...
ve şu an piyasada olanlar içinde en iyilerden biri aslında,ekibin sayesinde...

« Yanıtla #93 : 11 Ocak 2007 - 23:56:08 »

• Daimi Üye
evet belki beste yapmıyor ama maxi hande'de bir şarkının sözlerine imza atmış. ayrıca hande çok iyi bir yorumcu bence. beste yapmasa da veya söz yazmasa da.. ajda gibi :wink:

« Yanıtla #94 : 12 Ocak 2007 - 09:19:40 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
ewet hakkatende dunyaca unlu yonetmenler oldukları asıkar...çunku samurayları boyle taklalarla dans ettırmek doorusu dahıane bı fıkıtr olsa gerek
ben burda zaten bi övgü cümlesi kurmamıstım...daa doğrusu belki noktalam kullanmadıım için cümlem yanlış anlasılmıs olabilir... o cümlemin sonuna (!) bunu koymayı unutmusum... klibi takdir etmisim gibi anlasılmıs sanırsam... ben iğrenidm desem yeridir o klipten... :ıy:
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #95 : 13 Ocak 2007 - 09:14:03 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
yılbaşı gecesi rock house da sahneye işte böyle çıkmış..biraz komik görünüyo belki ama müzik işini sahne showuyla birleştirebilen insanları sevmesem de saygı duyuyorum..hande hayranı değilim ama madem populer müzik yapıyor-en iyisini yapıyor kuralların göre oynuyor bu oyunu..ayrıca kliplerini çok özgün bulmasam da yine de türkiyedek klip piyasında en kaliteli klip görselliğine sahip insanlardan biri bence..ama hep dediğim olay ..ekip şahane...allah böyle bir ekibi özleme de nasip etse keşke...o zaman kim tutabilir özz'ü  :D

« Yanıtla #96 : 13 Ocak 2007 - 12:32:34 »

ARGo77

• Ziyaretçi
Yanlış zamanda çıkmış..mart ayında,rock house ın damına çıkacaktı o...:)

« Yanıtla #97 : 22 Ocak 2007 - 00:16:30 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
gecmıste okudugu sarkılardan rahatsızlık duymuyor mu acaba baskalarına yukseklerden bakmaya calısırken ya da marjınalllıgı kendısı yaratmıs gıbı davranırken...
bundan uc yıl oncesıne kadar '' son sozu soyledım koymadı mı?!''dıyerek bayagılasmanın dıbını vuran bırısı ıcın pekte bırsey soylemeye gerek yok.

« Yanıtla #98 : 22 Ocak 2007 - 19:59:01 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
hande yener - bir iz gerek şarkısı bana birini hatırlatmaktadır çok severim bu parçayıı..
pop söleyenler arasında en beğendim şarkıcılardan biri çünkü duurşu diğerlerinde farklı die düşünüyorum zira başka bi açı varkii klipleri orjinalmi tabiki değill ama bişi sölimmi pop söleyenlerin işi zor çünküü dünya zatenn herşeyyile pop müzikte çok ii ve türkiyede napılırsa yapılsın hep birinden özenti olarakk düşünülecek bunun için napılabilir onu bilmiyorumm bunu da bizim popçular düşünsün :dill :dill

"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

« Yanıtla #99 : 26 Ocak 2007 - 23:18:24 »

• Daimi Üye
maxi hande süper olmuş. tarzı sevenlere tavsiye ederim.

gecmıste okudugu sarkılardan rahatsızlık duymuyor mu acaba baskalarına yukseklerden bakmaya calısırken ya da marjınalllıgı kendısı yaratmıs gıbı davranırken...
bundan uc yıl oncesıne kadar '' son sozu soyledım koymadı mı?!''dıyerek bayagılasmanın dıbını vuran bırısı ıcın pekte bırsey soylemeye gerek yok.

rahatsızlık duyduğunu hiç sanmıyorum. çünkü bugün Hande Yener varsa, kimliğini o şarkılara borçlu. ayrıca "eller havaya" müziği yaparken de bu işin en iyisiydi. neticede türevleri türedi o da tarzını -yumuşak bir geçişle- değiştirdi. şu anda da gayet güzel bir müzik yapıyor bence.. dinlememiş olanlara deri eldiven ve biraz özgürlük tavsiye olunur ;)

« Yanıtla #100 : 26 Ocak 2007 - 23:29:52 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
handeyi görüncede aklıma yaz rüzgarında programdan gidişi geliyor
hatırlayan vardır sanırım
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #101 : 26 Ocak 2007 - 23:31:32 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
evet tarzan tamda o programdaki halini düşünüp şimdilerde ne kadar farklı bir halde olduğunu görüyorum gerçekten çok geliştirdi kendini..
ve son hali kırmızı şaçları bir harika olmuşş
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #102 : 26 Ocak 2007 - 23:33:58 »

cansu

• Ziyaretçi
aa evet ben hatırlıyorum. . . ÖZ handeye ''bugünkü konuğumuz hande yener niye diye sorarsanız çünkü bu günlerde hangi kanalı açsanız hande var ondan burda'' gibi bişiler demişti . . öz  ya çok patavatsız ya da çok doğal  :D

« Yanıtla #103 : 27 Ocak 2007 - 01:52:42 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
o programda cok bozmustu handeyı..galıba programı gec mı glemıs ne olmustu da aciip suratına suratına carpmıştı bunu.. :D
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #104 : 28 Ocak 2007 - 01:36:12 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
maxi hande süper olmuş. tarzı sevenlere tavsiye ederim.

rahatsızlık duyduğunu hiç sanmıyorum. çünkü bugün Hande Yener varsa, kimliğini o şarkılara borçlu. ayrıca "eller havaya" müziği yaparken de bu işin en iyisiydi. neticede türevleri türedi o da tarzını -yumuşak bir geçişle- değiştirdi. şu anda da gayet güzel bir müzik yapıyor bence.. dinlememiş olanlara deri eldiven ve biraz özgürlük tavsiye olunur ;)
deri eldiven guzel.hande yener ıyı oynuyor bence bu pıyasada.şu sıralar pek cok dınleyıcının kaldırabılcegı bır muzıge gecıs yaptı.(kendısı cok farklı bırsey yaptıgının sansada...)pek cok kısı muthıs ,standartların ustunde desede ben buna pekte ınanmıyorum.sarkı sozu yazamayan gercek anlamda nota bılmeyen ve canlı perfonmansta batıran bırısı guzel bır ekıple ancak bu kdr olmuş hale getırılebılır.

(kedı kadın kostumu cok komıktı.:))