Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118050 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #735 : 10 Mart 2009 - 14:48:18 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
sevgili argo bence sen sen televizyonu - bilgisayarı filan balkondan aşşağıya at kardeşlerinin psikolojisi daha fazla bozulmasın...

tekin ali  hande kraliçe fabrika filminde sadece 30 saniyelik konuk sanatçı olarak geçiyor ayrıca film tamamen amatör bir yapıt yönetmen kendide belirtmiş zaten...

Sinemalara bile vermediler filmi.

Bilip bilmeden konuşmak yermek sadece size has birşey sanırım
« Son Düzenleme: 10 Mart 2009 - 14:49:52 Gönderen: HYFCOOLCLUB »

Özlem Tekin

« Yanıtla #735 : 10 Mart 2009 - 14:48:18 »

« Yanıtla #736 : 10 Mart 2009 - 16:35:05 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
sevgili argo bence sen sen televizyonu - bilgisayarı filan balkondan aşşağıya at kardeşlerinin psikolojisi daha fazla bozulmasın...

tekin ali  hande kraliçe fabrika filminde sadece 30 saniyelik konuk sanatçı olarak geçiyor ayrıca film tamamen amatör bir yapıt yönetmen kendide belirtmiş zaten...

evet sadece bize has bişey, herkes gibi olmaktansa orijinal oluyoz işte daha ne, ayrıca da sinemalara vermediler mi, yoksa veremediler mi, benim bildiğim kültür bakanlığı engel koydu, ayrıca hiçbir DVD firması da basmaya yanaşmıyormuş filmi.Ayrıca bişey daha, Argo_nun kardeşlerinin psikolojisi bozuluyosa bu seni ilgilendirmez, tamam anladık sen hande yener'in çok sıkı hayranısın ama, herkes senin gibi düşünmüyor olabilir, onların fikirlerine de saygı biraz...
« Son Düzenleme: 10 Mart 2009 - 16:35:58 Gönderen: rock_ö.tekin »
schhh..

« Yanıtla #737 : 10 Mart 2009 - 19:29:10 »

ARGo_

• Ziyaretçi

bu ne ya mektup mu yazıyorsun yorum mu..senin, forum sınırları içindeki gayen açık ve net bir şekilde hande yenerin propagandasını yapmak..yoksa başka bir amaç uğruna giripte foruma yorum neim yazma eyleminde bulunmuyorsun..baze n diğer konu başlıklarına yönelsen de..hande için yaptığın misyonu farklı bir şekile sokarak..aslında, bende Özlem Tekin hayranıyım dercesine, yalancı bir görünüme bürünüyorsun..

neyse 

o değilde sen diyorum yada sana diyorum..git bi yerden hande yener basklı bir tişört bul..geçir bedenine sonra boğaz köprüsüne doğru yol al ve sazanlama bir şekilde boğazın soğuk sularına atla..atla ki arşimetin suyun kaldırma kuvvetini görsel(uygulamalı) olarak görelim..olmadı yüksek bir yere çık kendini bırak ki benim de psikolojimi bozma..bakalım newton haklımıymış..kuşkusuz, hande yenerin küçük çocuklar üzerinde olumsuz bir etki bırkaması ve psikoljik hasarlara yol açması medya vesilesi ile mevcut..ama, benim değil..(tamamen masumum:)ben hayallerimi yansıtırım..yani yaşanmamış, olmamış durumları senaryomla sunarım..isteyen okur beğenir, istemeyen okuma eyleminde bulunmaz..zaten buradaki kardeşlerimizin de neyin doğru, neyin yanlış olduğu bilincinde bulunduğu yaş sınırındadır..hande, gerçekleri yansıtır.ve toplumda medyaya yansıyan vizyonu ile olumsuz bir etki bırakır....sevmem ve yapmış olduğu çalışmalarının hiç bir şeyini bilmem..bilmekte istemem...bu yüzdendir ki Özlem Tekin adına açılmış bu forum sitesine her girişimde..hande adının ağırlıklı geçmesi hiçte hoş bir şeymiş gibi gelmiyor bana............... .sevenide var sevmeyenide arkadaşım..kişi, düşüncelerini istediği bir şekilde yansıtabilir...ve ben sevmediğim için olumsuz yönde eleştirilerimi yansıtıyorum...

hande yenerin dinleyici kitlesi ya da şöyle bir durum bir kaç şarkısını seven bir kitle yada tamamen kendini ona adamış bir kitle..kaç kişi............................................

« Yanıtla #738 : 10 Mart 2009 - 19:43:29 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Yeni albüm için verdiği pozlar iğrenç ve çok kötü.Bunlara benzerlerini FHM dergisine Özlem'de vermişti ve ben bunlarıda hiç beğenmemiştim.Yani bu beğenmeme Hande Yener için özel değil.Aynı zamanda kendini baya değiştirmesine rağmen (kendi çapında) hala eski huyu olan sabah kuşağı veya her türlü magazin programlarına çıktığı için yeni albümü içinde aynı şeyi yapacak ve belkide bu fotoğrafları çocuklar görecek ki zaten görmemek mümkün değil her yerde Hande Yenerin cesur pozları diye dolaşıyo internette bu pozlar mı diyim sotoğraflar mı diyim.Eminim ki,o marjinalliği böle  cesurca verilen pozlar veya klipler olarak görüyosa ki görüyo, yeni albümüde Hipnoz gibi birçok kanalda yayınlanmayacak...

« Yanıtla #739 : 10 Mart 2009 - 20:01:32 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Ortada bilip bilmeden konuşmak gibi bir durum yok.Evet filmin fazlaca amatör olduğu zaten belli oluyor :D Ayrıca sinemalara bile vermediler diye bir şey yok...O filme ne sponsor çıktı nede yayınlanmasına izin verildi...Onun için sende Hande Yener gibi kendini fazla kasma :D  Şık durmuyor....

« Yanıtla #740 : 11 Mart 2009 - 08:44:30 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **

bu ne ya mektup mu yazıyorsun yorum mu..senin, forum sınırları içindeki gayen açık ve net bir şekilde hande yenerin propagandasını yapmak..yoksa başka bir amaç uğruna giripte foruma yorum neim yazma eyleminde bulunmuyorsun..baze n diğer konu başlıklarına yönelsen de..hande için yaptığın misyonu farklı bir şekile sokarak..aslında, bende Özlem Tekin hayranıyım dercesine, yalancı bir görünüme bürünüyorsun..

neyse 

o değilde sen diyorum yada sana diyorum..git bi yerden hande yener basklı bir tişört bul..geçir bedenine sonra boğaz köprüsüne doğru yol al ve sazanlama bir şekilde boğazın soğuk sularına atla..atla ki arşimetin suyun kaldırma kuvvetini görsel(uygulamalı) olarak görelim..olmadı yüksek bir yere çık kendini bırak ki benim de psikolojimi bozma..bakalım newton haklımıymış..kuşkusuz, hande yenerin küçük çocuklar üzerinde olumsuz bir etki bırkaması ve psikoljik hasarlara yol açması medya vesilesi ile mevcut..ama, benim değil..(tamamen masumum:)ben hayallerimi yansıtırım..yani yaşanmamış, olmamış durumları senaryomla sunarım..isteyen okur beğenir, istemeyen okuma eyleminde bulunmaz..zaten buradaki kardeşlerimizin de neyin doğru, neyin yanlış olduğu bilincinde bulunduğu yaş sınırındadır..hande, gerçekleri yansıtır.ve toplumda medyaya yansıyan vizyonu ile olumsuz bir etki bırakır....sevmem ve yapmış olduğu çalışmalarının hiç bir şeyini bilmem..bilmekte istemem...bu yüzdendir ki Özlem Tekin adına açılmış bu forum sitesine her girişimde..hande adının ağırlıklı geçmesi hiçte hoş bir şeymiş gibi gelmiyor bana............... .sevenide var sevmeyenide arkadaşım..kişi, düşüncelerini istediği bir şekilde yansıtabilir...ve ben sevmediğim için olumsuz yönde eleştirilerimi yansıtıyorum...

hande yenerin dinleyici kitlesi ya da şöyle bir durum bir kaç şarkısını seven bir kitle yada tamamen kendini ona adamış bir kitle..kaç kişi............................................

burada Hande yner başlığı bulunuyorsa sınırsız yorum yapma hakkına sahibimdir böyle bir uyarıyı yapması gereken belkide en son kişi sensin

Yazdıklarından yine bir anlam çıkmıyor malesef.

« Yanıtla #741 : 11 Mart 2009 - 17:26:08 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
burada Hande yner başlığı bulunuyorsa sınırsız yorum yapma hakkına sahibimdir böyle bir uyarıyı yapması gereken belkide en son kişi sensin

Yazdıklarından yine bir anlam çıkmıyor malesef.

sana hande yener başlığında yorum yapma demiyoruz da,

Sen burasının bir özlem tekin sitesi olduğunu da unutmasan da, biraz da özlemle ilgili yorumlarda bulunsan diyoruz.
schhh..

« Yanıtla #742 : 11 Mart 2009 - 18:01:12 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
evet çok hoş.
Yine Hande Yener başlığı.. yine aynı kişiler.. yine ! aynı cümleler.
Hande Yener'den hoşlanmayanlarınız,sevmeyenleriniz,nefret edenleriniz hatta iğrenenleriniz bile var..Biliyoruz ezberlerdik artık.
Lakin;bizim sizlere "sürekli olarak Hande'yi sevmediğinizi belirtmekten vazgeçer misiniz?" diyemeyeceğimiz gibi siz de sitenin diğer üyelerine yorum konusunda müdahale edemezsiniz.
ha şunu da belirtmeden geçemeyeceğim eleştiride bulunduğunuz üye kadar sizler de bu konunun popülaritesini arttıracak yorum sayısı ve düzeyine sahipsiniz.
bu başlığa her eklenen yenilikte;

"Hande mi? öyy böööğğ üğğ" gibi yorumlarda bulunarak ilgiyi bu yöne toplayanda sizsiniz.

Kaldı ki burada hiçbirimiz her an Özlem Tekin hakkında yorum yapmıyoruz,yapamıyoruz.

eskimiş konulara da sırf yorum yapmış olmak adına "vay be ne röportajmış" "Özlem'i çok severim" gibi cümleler yazmak ne kadar mantıklı bir harekettir tartışılır.

ki zaten sonuç itibariyle birbirimizden farklı düşünce ve zevklere de sahip olsak,hepimiz burada bir Özlem Tekin sever,çok sever.. olarak bulunmaktayız.

bu arada fotoğraflar gerçekten çok iyi.
kimin çalışması olduğunu bileniniz var mı?
Bu konsepti Kemal'in yarattığını sanmıyorum.  :mm:

Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #743 : 12 Mart 2009 - 01:59:22 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Takdir ve takip etmiyorum..:) böyle resimlerin yayınlanmasından yana değilim..küçük kardeşlerimiz olumsuz yönde etkilenebilir..Akab inde kendi çaplarında vukuatlar yaratabilirler..Bu vukuatlar günlük yaşamlarına yansıyabilir..geceleri rüyalarında aniden, sırıl sıklam(artık nerelerini ıslattığı tartışılır)  bir şekilde uyanabilirler..neys e güzelim koltuğun karizmasını çizmiş diyim..:)
Ah, erkek dergilerine poz veren hande  yener olmadı hiç bir zaman! Hafızanı yoklarsan, kimlerin bu yönde dergilere ne pozlar verdiğini anımsarsın. Hatta google örsellerden ....lem ....kin yazar isen ilk sayfada bir şeyler çıkabilir karşına. Özlem tekini eleştiren muhafazakar kesimin ağzına pay vermek de böyle bir şey olsa gerek. Ehehe.

handemi marjinalmiş :höö: hahaha hande yenere soksan durmaz lan marjinallik hahaha...
elinde patlatırlar işte adamın öyle hahaha hahaha
Marjinal kavramının tanımı da nedir ki?

« Yanıtla #744 : 12 Mart 2009 - 20:27:24 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Yeni albüm "Hayrola"

Nisan 1.

Hayır şaka değil  :D

Bir de sözleri şöyle olan bir şarkı;

Sarhoş Dünya

Yetmedi mi?
Kılıçlarımızı çektik
Bitmedi mi
Acımızı çektik
Uyutma beni
uyuşturma
Yavaşlatıp da
hızlandırma
Fişi çektim
bağlarımız kopuk
kopuk
Dallandırıp
budaklandırma
Bitti gitti
Sevişemem
sevmeden
Yaşam ölüm
arasında
Gidip gel bir defa
kolaysa
Kolaysa iç beni benim için
Sarhoş dünya
Aşk nefret arasında
Gidip geldim taş koyma
Kolaysa iç beni benim için
Sarhoş dünya

Söz: Hande Yener - Ayşe Özyılmazel

« Yanıtla #745 : 12 Mart 2009 - 21:55:14 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
Güzell

Soulmates never die   

« Yanıtla #746 : 12 Mart 2009 - 22:10:20 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
sözleri güzel
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #747 : 13 Mart 2009 - 19:50:57 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Ayşe Özyılmazel'i hiç sevmem mesleğinide kişiliğinide şahsi görüşüm ama şarkı sözü yazdığını bilmiyordum ama şarkı sözleri güzel olmuş gerçi sadece söz etkili olmuyor müziğide çok önemli vede hande yener in yeni albümünü almak istiyiyorum merak ettim şimdi :D

« Yanıtla #748 : 15 Mart 2009 - 03:42:10 »

« Yanıtla #749 : 15 Mart 2009 - 15:36:10 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/11210008.asp?gid=222

Hande "sert" mi tınlayacak yoksa..? Ya da Teoman zamanında yaptığı gibi elektronik dalgalara mı bırakacak kendisini..?

2009'un en merak uyandıran albümlerinden birine imza atacak Hande Yener şüphesiz...