Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118125 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #960 : 13 Kasım 2009 - 17:59:45 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
13. İstanbul FM Altın Ödülleri'nde POP KADIN dalında HANDE YENER aday..

Ödül töreni 15 Aralık'ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde yapılacaktır.

http://www.istanbulfm.com.tr/istanbul-fm/ifa

Hadise ve Sıla var adayların arasında..

Bu ikisinden biri almazsa ödülü Hande alır heralde.. (Bence tabi..!)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

Özlem Tekin

« Yanıtla #960 : 13 Kasım 2009 - 17:59:45 »

« Yanıtla #961 : 13 Kasım 2009 - 19:59:29 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Pop kadında favorim kesinlikle sıla...Hande'nin kazanması biraz zor gibi gözüküyor..Tabi eurovision oylamasında aldığı torpili burda da alırsa durum bir hayli değişir gibi geliyor bana :D

« Yanıtla #962 : 13 Kasım 2009 - 21:23:33 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
H.Y. bu gece Sabar Tümer'in konuğu,tekrar hatırlatayım.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #963 : 13 Kasım 2009 - 22:44:19 »

« Yanıtla #964 : 14 Kasım 2009 - 11:41:35 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Hande  :höö:
Hande  .hı.   Nolmuş sanaa  .huh. Eski haline dönüyoo...Ticaret için yaptığı belli oldu.Yeni imajı tutmayınca eskiye döndü... :ö: .hıh. :happy:

« Yanıtla #965 : 25 Kasım 2009 - 23:51:13 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Hande Yener ile “Bakkal müziği yapıyor” dediği Demet Akalın, “Yüz Yüze”de barıştı.

(Danışıklı dövüş bitmiş anlaşılan :D )

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/13030888.asp?gid=222

« Yanıtla #966 : 26 Kasım 2009 - 12:19:40 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Hande  .hı.   Nolmuş sanaa  .huh. Eski haline dönüyoo...Ticaret için yaptığı belli oldu.Yeni imajı tutmayınca eskiye döndü... :ö: .hıh. :happy:

hahaha

"Bu böööylee.. !!"  :p 

« Yanıtla #967 : 26 Kasım 2009 - 18:05:56 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Eski haline mi dönmüş???  :D

« Yanıtla #968 : 26 Kasım 2009 - 22:22:22 »

« Yanıtla #969 : 26 Kasım 2009 - 22:36:26 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Evet.Saçı mesela :)

Şaka maka..:D Yok yok eskiye falan dönmez o (daha var :D ) korkma yani :D .. Saba Tümer'de izledim evet görüntü olarak eskiydi hatta eski şarkılarını söylüyodu ama -güzelim- şarkıların da altyapısıyla oynamış bi değişikti .. :D

« Yanıtla #970 : 26 Kasım 2009 - 22:45:24 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Şaka maka..:D Yok yok eskiye falan dönmez o (daha var :D ) korkma yani :D .. Saba Tümer'de izledim evet görüntü olarak eskiydi hatta eski şarkılarını söylüyodu ama -güzelim- şarkıların da altyapısıyla oynamış bi değişikti .. :D

Valla dönüyo :) Ya dönüyo falan diyoruzda kendi tercihi tabii ki ama ben yeni halini beğenmiştim ve sadece son albümünü dinlemiştim ama artık katıldığı programlarda eski şarkılarını söylüyo ve eskisi gibi elektronik altyapıyla değil normal halleriyle söylüyo.Herneyse Handeciğide kaybettim ben :)

« Yanıtla #971 : 26 Kasım 2009 - 23:24:57 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yıl: 2002
Hande Yener başrolde :D

Hande Yener - Sen Yoluna Ben Yoluma

http://www.youtube.com/watch?v=bj4LD9kysZY

Bu şarkınında yer aldığı albüm yanlış hatılamıyorsam 1,5 Milyon satmıştı ve tüm ödülleri silip süpürmüştü....

« Yanıtla #972 : 26 Kasım 2009 - 23:39:35 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Hande Yener, son 4 yıldır elektronik müzik yapmaktaydı fakat şu sıralar pop müziğe geri dönüş yapma çalışmaları içerisinde. Avrupa Müzik‘ten ayrıldı, nedeni aynı özverinin Hande Yener şarkılarına gösterilmemesi. 2. videoyu bile çekemeden Hayrola? dönemini kapatmak zorunda kaldı. Bu cuma Beyaz Show’da Hande Yener Best Of gecesi yaparak bu haber herkese duyurulacak. Yeni çalışma arkadaşları daha tam olarak belli olmadı. Peki daha önce beraber çalıştığı Ozan Çolakoğlu, Alper Narman, Mete Özgencil, Fettah Can, Erdem Kınay veya Altan Çetin ile bir daha çalışacak mı? Biraz Muamma (Umarım çalışır). Ama Erol Temizel ve Kemal Doğulu ile artık çalışmaması daha mantıklı bir tercih olur. Açıkçası çok sevindim, çünkü artık heyecan vermeyen müziğinde devrim yapmak yerine herkesi mutlu edecek parçalar yapma yoluna giderek kendi değerini ve görmezden geldiği fanlarını hatırlayabilecek. Yılbaşına doğru bir single sonrasında yeni albüm çıkararak pop müziğe resmi olarak geri dönecek

-------------------------------------------------------------------------------------------------

HANDE YENER SON DÖNEMDE BASINDA ÇIKAN ‘YENİ TARZ TUTMADI, ESKİYE DÖNDÜ’ İDDİALARINDAN YENİ ALBÜMÜNE BİR ÇOK KONUDA GECCE.COM’A ÖZEL AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Geçtiğimiz hafta konuk olarak katıldığı Beyaz Show’da eski şarkılarını seslendiren Hande Yener’in elektronik müzikte dikiş tutturamadığı ve tekrar eski tarzına döneceği magazin basınında geniş yer buldu. Hande Yener işin aslını gecce.com’a anlattı:

‘Müzik şirketimden ayrıldığım için Beyaz Show’da yeni şarkılarımı seslendirmedim. 10. yılımda Best of Hande Yener tadında eski şarkılarımı söyledim. Sonuçta onlar da benim şarkılarım. Çalıştığım şirketle yaşadığım problemler nedeniyle böyle bir karar aldım. Ama hayranlarıma bir müjdem var. Yeni albümüm çok yakında geliyor. Önce bir single çıkarıyoruz ardından yepyeni albüm geliyor. Bu albüm pop ağırlıklı olacak..’

Bu arada kulağımıza gelen bir dedikodu magazin gündemini sarsacak nitelikte.. Dedikoduya göre Hande Yener’le yollarını ayırdıktan sonra uzun süre polemik halinde olan Erol Köse, ünlü şarkıcıya yeniden albüm yapma teklifinde bulunmuş. Erol Köse, Hande Yener’e albüm yapmak için evini 4 milyon TL’ye satmış. Yener’in son albümünü yaptığı müzik şirketinden ayrılmış olması ve albümünü pop ağırlıklı yapacağını açıklaması iddiaları güçlendiriyor. Ünlü şarkıcının Köse’ye ne yanıt vereceği ise merak konusu..

Bu eski tarzına dönme olayına inanmaya başladım bende   UI

« Yanıtla #973 : 27 Kasım 2009 - 14:26:01 »

« Yanıtla #974 : 28 Kasım 2009 - 13:50:32 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Mehmet Tez'in 28.11.2009 Milliyet/Cumartesi ekindeki yazısından...

Hande Yener’i eleştirmek, ona “çakmak” çok moda. Tarz değiştirdi kimseyi inandıramadı. Şimdi de eski tarzına dönecek olması alay konusu yapılmak isteniyor.

“Nasıl da yapamadı ama. Nasıl da havalara girmişti ve nasıl da dersini aldı, nasıl da parasız kaldı...” Pardon ama yıllardır aynı şeyi yapan, yeni bir şey denemekten özenle kaçınan insanlarla dolu bir camiada Hande Yener cesur bir adım attı.Oldu olmadı ayrı, en azından denedi ve sonuçlarına da katlanıyor.Bu bile takdire değer. Eleştirinin de dozu var.Ama bu camiada farklı bir adım atan başarılı olacak diye herkesin ödü koptuğundan şimdi dalga geçiliyor kendisiyle.

Benim fikrim şu: Hande Yener daha farklı davranabilir ve bu konuyu bir ölüm kalım meselesi haline getirmeyebilirdi.Önceki halini reddetmesi fazla kibirli bulundu ve halk güzel besteler yapmasına rağmen onu bir türlü yeni haliyle benimseyemedi.Ne adım atmak istediği mahalleye yaranabildi, ne de eski mahallesine.Ama asıl hikaye tarz değil, besteler ve yetenektir.İyi şarkı yapıyorsanız tarzınız ne olursa olsun fark etmez. Hande Yener bu dönemde “Romeo” gibi iyi şarkılar yaptı. Yine yapacaktır. Şimdi herkes nedense ellerini ovuşturup kıs kıs gülüyor. Başkasının başarısızlığının tadını çıkarıyor. Oysa başarısızlık yok ortada. Ama alınması gereken bir ders var. Tecrübelerinden faydalanan “gününde” bir Hande Yener patlama yapabilir. Ne bir önceki dönemi toptan inkar etmek, ne de yeni durumunu gereksiz yere abartmak...
İkisini birleştirince kendine has bir tarz oluşturabilir sanki... Daha az kibir, daha fazla içtenlik.

"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/