Anket

En beğendiğiniz Sibel Tüzün albümü hangisi?

Ah Biz Kızlar (1992)
2 (12.5%)
Nefes Keser Aşklar (1995)
0 (0%)
Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda (1998)
10 (62.5%)
Yine Yalnızım (2001)
0 (0%)
Kırmızı (2003)
3 (18.8%)
Kıpkırmızı (2004)
0 (0%)
Seviyorum Seveceğim (2005) - Single
0 (0%)
Süper Star (2006) - Single
0 (0%)
Aç Telefonu / Yaz Aşkı (2008) - Single
1 (6.3%)

Toplam Oy Verenler: 16

Gönderen Konu: Sibel Tüzün  (Okunma sayısı 22165 defa)

Sibel Tüzün
« : 21 Kasım 2006 - 21:00:00 »

furkiii

• Ziyaretçi
ilk albümü gibi bi çalışmayı bi daha yapamayacağını üzüntüyle gördüğüm müzisyen..ilk albümü mükemmel bi albümdü..şu anki sibel tüzünden bekleyemeyeceğimiz kadar sertti..hala hayat buysa ben yokum bu yolda şarkısına bayılırım..o şarkıyı mutlaka dinleyin..süperstarla arasındaki farkı görün derim..maalesef kendileri bence süperstarla birlikte iyice dibe vurdu..

Özlem Tekin

Sibel Tüzün
« : 21 Kasım 2006 - 21:00:00 »

Ynt: Sibel Tüzün
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2006 - 21:21:28 »

Çevrimdışı burak5306

• Üye
  • **
  • I'm No Barby Doll
ne güzel uzun uzun yazmıştım bilg. restart yaptı...
sadece şarkı değil tavır ve hareketleriylede benden çok eksi puan aldı..
esasında ses iyi, pop-rock tarzı bir sağlam albüm yaparsa iyi bir dönüş yapabilir.
sibel e rock çı kadın tipi uymuyo, yeni bir sound yeni bir imajla geri dönmesi beni sevindirir..

« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2006 - 21:25:00 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ilk albümü gibi bi çalışmayı bi daha yapamayacağını üzüntüyle gördüğüm müzisyen..ilk albümü mükemmel bi albümdü..şu anki sibel tüzünden bekleyemeyeceğimiz kadar sertti..hala hayat buysa ben yokum bu yolda şarkısına bayılırım..o şarkıyı mutlaka dinleyin..süperstarla arasındaki farkı görün derim..maalesef kendileri bence süperstarla birlikte iyice dibe vurdu..
furkiicim yaş tutmuyo sanırım sende ama ilk albümü hayat buysa ben yokum bu yolda değil.. beni bağlamaz falan die bişidi.. ah biz kızlar die bi şarkısı vardı.. popçu olarak çıktı piyasaya bi ara rockçı oldu.. sonra ne olcağına karar veremediii.... :pışık: :dill
papuçumun rakçısı(burhan altıntop) :dill
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2006 - 21:26:17 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2006 - 16:24:08 »

furkiii

• Ziyaretçi
furkiicim yaş tutmuyo sanırım sende ama ilk albümü hayat buysa ben yokum bu yolda değil.. beni bağlamaz falan die bişidi.. ah biz kızlar die bi şarkısı vardı.. popçu olarak çıktı piyasaya bi ara rockçı oldu.. sonra ne olcağına karar veremediii.... :pışık: :dill
papuçumun rakçısı(burhan altıntop) :dill

pardon o zmn ya..ben ilk albümünü levent candaşla evli olduğu zmnlar yaptı diye biliyodum..=)beni bağlamazı daha sonra zannediyodum..=))iyi olmuş o zmn kendi gerçek haline dönmüş..ama yine de hayat buysa ben yokum bu yolda gibi bi albüm yapmış biri..şaşırtıcı..=))gerçi o albümde levent candaşın çok büyük etkisi olmuştu ve hatta tarkan gözübüyük demir demirkan gibi isimlerle de çalışılmıştı..kısacası dinlenilmesi gereken bi albüm..=))albüme adını veren şarkıyı daha da ayrı severim..sözlerini de yazalım..=))

Soran ben arayan ben
Başladığı yerde kalan ben
Saran ben sıkılan ben
Çözemeyip çözülen ben
Çıktığım yokuşlar nerde biter
Aştığım sorunlar yine bana döner
Hep savaş çabala
Hayat buysa ben yokum bu yolda

Yenen ben yenilen ben
Sonunda yalnız kalan ben
Susan ben konuşan ben
Yaratan ve yıkan ben
Gittiğim yollar hep başa döner
Saptığım sokaklar çıkmaz
Hep savaş çabala
Hayat buysa ben yokum bu yolda
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2006 - 16:33:10 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2006 - 17:35:07 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
evet zaten levent candaş için bile yaptı diebilirs o albümü.. ama popçu olarak çıkıp papuçumun rakçısı olması komik oldu.. halbuki ilk çıkışı öle bi tarzda olsaydı çok daha iyi bi konumda oalbilirdi bu hatunn...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2006 - 19:29:10 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
'Hayat buysa ben yoku bu yolda' tek kelimeyle harika bi şarkı hele klibi olayı bitiriyor.Bi röportajını okumuştum gazetede; tekrar rock albüm yapabilirim diyordu.

« Yanıtla #6 : 22 Kasım 2006 - 20:04:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
evet zaten levent candaş için bile yaptı diebilirs o albümü.. ama popçu olarak çıkıp papuçumun rakçısı olması komik oldu.. halbuki ilk çıkışı öle bi tarzda olsaydı çok daha iyi bi konumda oalbilirdi bu hatunn...

kesinlikle katılıyorum..o albüm ona yakışmıştı bnce..diğer şarkıları düşününce rocker özentiymiş gibi geliyo belki ama sadece o tür şarkıları olsa eminim gayet sağlam bi rocker olarak kabul edecektik..=)ve de ztn sert şarkılarda çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum..

« Yanıtla #7 : 22 Kasım 2006 - 20:07:40 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
imajıda iyidi o albümdee. öle rastalıı saçlar falan siyah siyah...
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2006 - 20:08:28 Gönderen: özdry »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #8 : 26 Kasım 2006 - 15:29:03 »

furkiii

• Ziyaretçi
http://www.youtube.com/watch?v=mJWtSzYjXQo

sibel tüzünün hayat buysa ben yokum bu yolda şarkısının klibini burdan izleyebilirsiniz arkadaşlar..izlemeyenler varsa onlar da bu büyük değişime şahit olsun derim..=))

« Yanıtla #9 : 26 Kasım 2006 - 15:39:42 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
Güzeldi o hali ama o sibel tüzün değil ki...
yani gercek sibel tüzün değildi..onun bunun gazıyla bir imaj oyunuydu sadece..gerçek sibel tüzün sexy işveli ,hamamda göbek atan bir kadındı...sonunda yine ÖZüne döndü zaten..herkes ÖZü neyse onu yapmalı..emanet maskeler er yada geç düşmeye mahkumdur....

« Yanıtla #10 : 26 Kasım 2006 - 15:54:07 »

Çevrimdışı DerinSu

• Aktif Üye
  • Onun için uyandım bugün...Belki bi gün O da sever
yani gercek sibel tüzün değildi..onun bunun gazıyla bir imaj oyunuydu sadece..gerçek sibel tüzün sexy işveli ,hamamda göbek atan bir kadındı...sonunda yine ÖZüne döndü zaten..herkes ÖZü neyse onu yapmalı..emanet maskeler er yada geç düşmeye mahkumdur....

Kesinlikle katılıyorum...
either exist as you are or be as you look

« Yanıtla #11 : 26 Kasım 2006 - 16:04:25 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye

Katılmıyorum bence o Sibel Tüzünün ta kendisi ve en çok yakışan görünümü bu olduğunu düşünüyorum... Bencede tam tersi popstar diye şarkı olmamalıydı aslında orda kendi deildi benim fikrim bu
      ▌▐

« Yanıtla #12 : 26 Kasım 2006 - 16:07:08 »

Çevrimdışı DerinSu

• Aktif Üye
  • Onun için uyandım bugün...Belki bi gün O da sever
Popstar şarkısını hiç yapmamalıydı ki zaten...
Ben bi süre Sibel'in kendi olmadığını savunuyorum sadece
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2006 - 16:16:18 Gönderen: DerinSu »
either exist as you are or be as you look

« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2006 - 16:15:05 »

furkiii

• Ziyaretçi
sibel keşke hala o sibel olabilseydi..valla gönül böle isterdi açıkçası..ben sibel tüzünü ilk o şarkısıyla tanımıştım..o nedenle başta çok sevmiştim..o tarzı ona çok da yakıştırmıştım..(gerçi o tarzı yapsa yine yakıştırırım=))ama işte sonrası maalesef tam bi hayal kırıklığı oldu..=))

« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2006 - 16:24:50 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
sibel tüzün "ah bi kızlar" adlı hoppidi hoppidi bi albumle ilk kez karşımıza çıkmıştır...beni bağlamaz adlı şarkıyı hatırlarım sadece o albumden..sonra sezen aksu  sibel e bi el atmıştır...ikinci albumde "yavrum baban nereli .....aman da bize nasip olur insallah " sözleriyle hamamda göbekler eşliğinde klibi olan bir sezen aksu şarkısıyla çıkış yapmıştır..too late ah too  too late şeklinde eşsiz(!) sözlerle  ikinci klibi de hatırlarım,pamela anderson modundaki sexy imajını...
sonra birden nolduysa bu kadın bi adamla tanıştı,evlendi..adam rockçı diye bu da rockçı oldu..hem de en abartısından..metalicadan arak kliplerle,skunk anasie modunda imajlarla,herhalde şimdi yaptırdığına bin pişman oldugu dövmelerle benim bile ağzımı açık bırakan bi hali vardı..
ama noldu,tutmadı,olmadı,kocadan ayrıldı,hanım kızımız birden yine eski hoppidik sexy kadınkadın  haline döndü..
bizim oralarda bu duruma "kimin atına binerse onun türküsünü söyler" derler..
ve en sevmediğim kadın modelidir..hayatına giren erkeğin hayat tarzını da direkt giyinen...
keşke o sibel tüzün gerçek sibel tüzün olsaydı..bugün özlem-şebnem den sonra bi de sibel tüzünmüz olurdu..sesi güçlü bi şarkıcı sonuçta..ama piyasa...
üzgünüm ama o popstar daki sibel tüzün gerçek sibel tüzün...
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2006 - 16:27:15 Gönderen: pyroxevil »