Gönderen Konu: "Özlem TEKİN Bahar Ormanı"  (Okunma sayısı 41171 defa)

"Özlem TEKİN Bahar Ormanı"
« : 27 Ekim 2006 - 05:37:28 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...

ARKADASLAR BİRAZ önce TEMA ile görüştüm..tabelamız takılmış :D
özleme daha haber veremedim..onunla bi konusup nasıl bi açılış organizasyonu yaparız kararlaştırırız yakında..

Arkadaşlar,ben haddim olmayarak ,sadece bilgi alabilmek adına Tema vakfına mail attım...sabah saatin 5 i -pyro yine tozuuttu mu dersiniz bilmem ama,ben biraz ütopik de olsa bişeyi uzun zamandır düşünüyorum ve çoook istiyorum...BİR ÖZLEM TEKİN ORMANI....bu orman yangınlarının çok fazla oldugu vakit aklıma gelmişti,hatta bi kaç arkadasımla da paylaşmıştım bu fikrimi...
konu hakkında çok bilgim yok nasıl yapılır,olur mu,mümkünmüdür..ama araştırıyorum..tema vakfından bi cevap gelirse belki yolunu yordamını,bunun neye patlıcagını ögreniriz..ama ben çok da zo bişey olmadıgını düşünüyorum..şurda kaç kişiyiz..içimizden 100 kişi bu işi ciddiye alsa..5 fidan diksek 500 agaç yapar en az...aslında hepimiz bi tane diksek 7bin kusur kişiyiz,yağmur ormanı oluştururz valla ama tabi hayal bu..
neyse ben isterdim çok,bir ÖZLEM TEKİN ormanı olsun Hatta adı da ÖZLEM TEKİN -BAHAR ormanı olsun..ki bu konuda ailelerimiz de bize destek olurlar bence ekonomik kısmında olayın...

bilmem
siz bu konuda ne düşünürsünüz....
tema vakfına attığım mail aşagıdaki gibidir..tekrar özür dilerim "BİZ" olarak bunu yazma hakkını kendimde buldugum için...sadece daha ciddiye alınır mailim diye yani...

"selamlar.
www.ozlemtekin.biz olarak site arkadaslarımızla "özlem tekin" adına bir orman yada fidanlık oluşturma düşüncesindeyiz.hem yeşile olan ihtiyaca karşı duyarlılığımızı göstermek,hem de çok sevdiğimiz bir sanatçının adını ölümsüzleştirmek istiyoruz..bu konu hakkında genel prosedürleri ögrenebileceğimiz bir açıklama cevabı alabilirsek seviniriz..en azından bu planı nasıl bir yol izleyerek gerçekleştirebileceğimizz konusunda bir fikir sahibi olmak istiyoruz..
saygılar"
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2007 - 14:10:53 Gönderen: PyRoX »

Özlem Tekin

"Özlem TEKİN Bahar Ormanı"
« : 27 Ekim 2006 - 05:37:28 »

Ynt: "Özlem TEKİN Ormanı" Projesi!!
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2006 - 10:53:58 »

Çevrimdışı gerilla

• Yepyeni Üye
  • *
  • önce kendinle savaş, sonra düşamanınla!
çok güzel bir düşünce, sonuna kadar destekliyorum seni. amaç dünyadaki  orman sayısını arttırmak ismi  ne olursa olsun.  inş. yetkili kuramlardan izin çıkar.
kawa

« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2006 - 12:04:29 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
bence ii etmişsin aga...bende varım...
hem bu konuda dıger sarkısı fanlarına alan da ornek olmuş olurus...

"Türkıye Çöl Olmasın"
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2006 - 14:34:18 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
valla  bekliyorum bakalım bi cevap gelecekmi TEMAdan...aranızda bu konularla ilgisi olan,orman bakanlığında felan tanıdığı olan,korucu akrabası olan( :dill  ) yokmu ki...düşünsenize ormanda belli yerlere nicklerimizi de veririz..pyroxevil koruluğu,pınar fidanlığı,Q-zen piknik alanı   :dill :D :D
vallahi ben ciddiyim..

« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2006 - 14:48:39 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
aaaaaaa ne güzel bişey düşünmüşsün süper yaahem buluşmaları orda düzenliyomuşuz biz olur olur valla  hehe hehe
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2006 - 15:33:49 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
pyro abi müthiş fikir süper ötesi.. bu kamp zamanı gelsin yani gelecek yaz.. böle bişi yaparız süper olur:D
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2006 - 17:28:52 »

furkiii

• Ziyaretçi
mükemmel bi fikir..tebrik ederim bedri abi..=))gerçekleşince çok güzel olacak..

« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2006 - 19:09:18 »

Çevrimdışı bu aşk fazla sana

• Aktif Üye
  • ѕσ мυ¢н ƒσя му нαρρу єη∂ιηg
efet yaa gerceklestireliimmm  :holey: :holey:
yaLnızLIğa eLbet aLışır bedenim. . yaLnızLıkLa beLkide başa çıkabiLirim. . çok zor geLse biLe yaşar öğrenirim. .    sensizLik benim canımı acıTan. . .

« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2006 - 21:00:33 »

Çevrimdışı özlemfan

• Deneyimli Üye
  • herkes karşı bu gidişime
yaaa bugün beni mutlu eden en gzl 2.şey bu sanırımm yaa çok gzl düşünmüşsn yaaa cvp gelsn tema dan ben destekçiler arasındymm çoook sevindm yaa acayp gzl bi fikir bence buuu :alkıs:
кıℓıƒℓαяıуℓα кαραℓı gєяçєк üѕтü ναяℓıк ѕριкєя σℓмυş нєя ∂єηуσ ѕαναşı güℓєяєк ѕυηмυş...

« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2006 - 21:19:43 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
size güveniyorum arkadaslar..ilginiz için teşekkürler..şu dünyada bi dikili ağacımız olur hiç olmazsa..ve aşkımızın adını verdiğimiz bi ormanda hemde..emeğimizin,sevgimizin kökleri birbirine dolanıp büyür de büyür...

« Yanıtla #10 : 27 Ekim 2006 - 21:26:13 »

Çevrimdışı özlemfan

• Deneyimli Üye
inşallah olur yaa 50 milyn aylık veriolar 10 milynu feda olsun özzümee vede çevreye :D  zaten herkes 5 10 versee oooo dünya kdr para olurr...
кıℓıƒℓαяıуℓα кαραℓı gєяçєк üѕтü ναяℓıк ѕριкєя σℓмυş нєя ∂єηуσ ѕαναşı güℓєяєк ѕυηмυş...

« Yanıtla #11 : 27 Ekim 2006 - 21:27:17 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
bence de çok güzel bir düşünce. ben de bir tema gönüllüsüyüm ve haftada 1 gün tema'nın istanbul ofisinde aktif olarak çalışıyorum. gittiğim zaman belki daha detaylı bilgi alabilirim. umarım öz'ümüzün adına yakışır birşeyler yaparız..
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #12 : 27 Ekim 2006 - 21:34:23 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
saol littleHercules..bu konuda en çok senden destek isticem anladım ben..ilk fırsatta seninle temaya gelicem,bu konuyu olmadı yüzyüze konusalım adamlarla...ben umutluyum valla...

« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2006 - 22:54:57 »

Çevrimdışı özlemfan

• Deneyimli Üye
ne zmn gelir bu cvp yaaa???

« Yanıtla #14 : 27 Ekim 2006 - 23:37:04 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
  • Aşk İçin aaaaAşk Bende Sapına Kadar Var O Ayrı
valla süper bi fikir bedri helal sana ama bu iş sizin be abi bana uzak istdeki arkadaşlar yapar ancak ve eminimki yaparsınızda hade bakem özzzümüzünde bi ormanı olsun tebrikller :alkıs: :alkıs: :alkıs: :pala
öZzz camdan atlarım vallaha buluş bizimle
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN