Gönderen Konu: "Özlem TEKİN Bahar Ormanı"  (Okunma sayısı 41134 defa)

Ynt: "Özlem TEKİN Ormanı" Projesi!!
« Yanıtla #30 : 29 Ekim 2006 - 00:41:48 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
saolasın Q_ZEN..bekliyoruz senden gelecek haberleri...
yapıcaz biz bu işi,ben inanıyorum  :))

bu gun konustum benım akrabayla...oda ılgılı subedekı arkadasına sorup bana yanıt vercek ancak hafta ıcı p.tesı gunu haber verırım sana dedı...
hey gidi günler… göz yaşım sel

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 29 Ekim 2006 - 00:41:48 »

« Yanıtla #31 : 29 Ekim 2006 - 00:55:54 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
ok Q_ZEN..zaten TEMA da pazartesiye kadar çalışmıyomus LittleHerculesin dediğine göre..belki onlardan da bi cevap gelir pazartesi falan..bence ailelerinize de açın konuyu  yavaştan..eminim çocuklarının böyle duyarlı bi işe kalkışmalarına destek olucaklardır..

« Yanıtla #32 : 29 Ekim 2006 - 09:44:36 »

Çevrimdışı özlemfan

• Deneyimli Üye
  • herkes karşı bu gidişime
ben babamla konuştum onunda hoşuna gittii
кıℓıƒℓαяıуℓα кαραℓı gєяçєк üѕтü ναяℓıк ѕριкєя σℓмυş нєя ∂єηуσ ѕαναşı güℓєяєк ѕυηмυş...

« Yanıtla #33 : 30 Ekim 2006 - 19:01:36 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
Arkadaslar temadan mail geldi... :alkıs:
aynen aktarıyorum maili..

"Sayın Bedri Şenyıl;

TEMA Vakfı Orman Bakanlığının kendisine tahsis ettiği alanlara dikim faaliyetlerini uygulamaktadır.
Hatıra ormanı oluşturmak için fidan talebinizin en az 2000 adet olması gerekmektedir.şayet bu sayıya ulaşırsa
 Ahmet Gün'e yönlendirileceksiniz.Kendisi size konu hakkında gerekli bilgileri aktaracak ve yardımcı olacaktır.

Saygılarımızla,

TEMA Acil"

bakın bu  iş olası görünüyor..şimdi ben bu ahmet gün adlı adamı arıcam yarın..bir fidanın maliyetini ögrenicem...bu vakitten sonra artık" bu hoş bir fikir" diyenlerden fidanların  fiyatını ögrendeikten sonra da "benden 3 -benden 5 fidan" şeklinde mesajlar gelir umarım..
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2006 - 19:03:39 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #34 : 30 Ekim 2006 - 19:30:32 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
 :alkıs:  süper hemen bilgilendir bizi

« Yanıtla #35 : 30 Ekim 2006 - 21:02:39 »

Çevrimdışı özlemfan

• Deneyimli Üye
  • herkes karşı bu gidişime
Arkadaslar temadan mail geldi... :alkıs:
aynen aktarıyorum maili..

"Sayın Bedri Şenyıl;

TEMA Vakfı Orman Bakanlığının kendisine tahsis ettiği alanlara dikim faaliyetlerini uygulamaktadır.
Hatıra ormanı oluşturmak için fidan talebinizin en az 2000 adet olması gerekmektedir.şayet bu sayıya ulaşırsa
 Ahmet Gün'e yönlendirileceksiniz.Kendisi size konu hakkında gerekli bilgileri aktaracak ve yardımcı olacaktır.

Saygılarımızla,

TEMA Acil"

bakın bu  iş olası görünüyor..şimdi ben bu ahmet gün adlı adamı arıcam yarın..bir fidanın maliyetini ögrenicem...bu vakitten sonra artık" bu hoş bir fikir" diyenlerden fidanların  fiyatını ögrendeikten sonra da "benden 3 -benden 5 fidan" şeklinde mesajlar gelir umarım..
çook sevindim yaa gelir tabide benm harçlığı bilion bedri abii ama elimden geldiğince bişeyler yapıcaam :alkıs:
кıℓıƒℓαяıуℓα кαραℓı gєяçєк üѕтü ναяℓıк ѕριкєя σℓмυş нєя ∂єηуσ ѕαναşı güℓєяєк ѕυηмυş...

« Yanıtla #36 : 30 Ekim 2006 - 21:39:55 »

Çevrimdışı armina

• Deneyimli Üye
  • !!!(((alpalpalp)))!!!
süper bir düşünce! hatta düşüncede kalmayıp gerçekleşse  :happy: :happy:
daha da süper olur  :D
hem bu duruma özü de çok sevinir bence  :happy: :happy:
I'm with you...

« Yanıtla #37 : 30 Ekim 2006 - 22:32:32 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
Arkadaşlar ben kısaca bilgiler aktarmak istiyorum. Para işleri doğrudan TEMA Vakfının açtığı ya da açık olan hesapları üzerinden yürüyor. TEMA Vakfı parayı aldığında size bir teşekkür belgesi gönderiyor. Ayrıca ağaçlarınız dikildiği zaman da ülkemizin hangi yöresine dikildiğini bildirir bir belge daha yolluyor ve ordaki ağaçlara küçük tabelalarda sizin adınız veriliyor.
Pek çok holding çalışanlarına doğum günü hediyesi olarak fidan dikiyor. Böylece sizin de bir dikili ağacınız oluyor. Dikim yapıldığında nereye dikildiğini görüyorsunuz.
Yani hiçbir kuşkuya gerek yok.. Herşey şeffaf...
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #38 : 30 Ekim 2006 - 23:08:51 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
tanesi kaç ytl imiş :) 2000 e ulaşmak lazım ....

« Yanıtla #39 : 31 Ekim 2006 - 01:50:26 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
yarın   temayı arayıp ögrenicem...1 fidan kaç ytl...böylece hesaplarız kimin gönlünden  kaç fidan kopacak..
ben ciddi ciddi yaparız diye düşünüyorum...vallahi bilmem,özünü seven yanımda olsun,elinden ne gelirse,denizde bi damla da olsa suyunuza ihtiyacımız var,bir damlanızı küçümsemeyin,denizi olusturan milyonlarca damlada olsa işin özü bir damlayla eşdeğer......

« Yanıtla #40 : 31 Ekim 2006 - 10:29:42 »

Çevrimdışı ÖZZüm

• Üye
  • **
  • sadece ÖZ!
haberlerini bekliyoruz pyrox... artık ülke olarak yeşile sahip çıkıp onu çoğaltmalıys.. çünkü bu topraklar bunu hak ediyor...eeee bide ÖZümün adına olunca ormanımızz heyyttt beee ne süperr bi proje olucak buu...:)
görüşmek fazla sohbet gereksiz aslındaaa...

« Yanıtla #41 : 31 Ekim 2006 - 10:46:07 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
Böle fidanların hepsi ayrı yerlerde olmasada hepsi biyerde olsa topluca bişi olsa...
en yakın zamanda  temadaki ahmetten gelicek haberleri beklyoruz... hatta bu işi yaptıktan sonra bilindik bir gazteye haber olarak verilmesinide sağlamak istiyorum... 

"özlem hayranlarından temaya anlamlı destek "  :D hehe

gümbür gümbür geliyoruzzz...

HER kes bu habere dikkat etsin ÇÜNKÜ kopyası BAŞKA hiç BİR yerde OLMAYACAK !!!
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #42 : 31 Ekim 2006 - 13:33:16 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
umarım olur yapıpta yapabileceğimiz en faideli faliyet bu olur,hadi hayırlısı
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #43 : 31 Ekim 2006 - 17:12:16 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
arkadaslar haberlerim var...
tema ile görüştüm..yağmur isimli bir bayanla..bana verdiği bilgiler şu şekilde:
fidan ücretleri 2,5 ytl ile 8,5 ytl arasında değişmekte..bu fiyatı ormanın kurulacagı bölgenin konumu belirliyor..yani orman türkiyenin her yerinde olusturulabilir..bu nu biz belirleyeceğiz..istanbul dersek yüksek bi rakama ihtiyacıomız olabilir..bu genel bilgileri mail olarak yağmur hanımdan bekliyorum..cografi olarak türkiyenin fiyat dağılımı tablosunu..
ama asıl ilginç olan şu..bu bilgileri verdikten sonra yağmur hanımın bana söylediği aynen söyleydi;

"ben de çok sıkı bir özlem tekin hayranıyım ve bu yüzden daha çok ilgilendim bu konuyla.."

sitemize üye olmasını rica ettim.memnuniyetle dedi.mail olarak site bilgilerimizi ve orman kampanyası konulu başlığın linkini az önce kendisine yolladım..umarım kısa süre içinde kendisi bir üyemiz olarak bu kampanyada bizimle beraber yer alacak..
heyecanım giderek artıyor bu konuda..sizce bunlar tesadüf mü..yoksa olması gereken bişeyi yaptığımızın işaretimi..
heyecanla yağmur hanımın üyeliğini beklemekteyim..
  :alkıs:
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2006 - 17:17:40 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #44 : 31 Ekim 2006 - 17:19:34 »

furkiii

• Ziyaretçi
ben yağmur hanımı çok sevdim ya..çok güzel..=))bence bu olması gereken bişeyin işareti..ztn çook çook güzel bi fikir..bedri abi tekrar saolasın..=))