Gönderen Konu: "Özlem TEKİN Bahar Ormanı"  (Okunma sayısı 41186 defa)

Ynt: "Özlem TEKİN Ormanı" Projesi!!
« Yanıtla #45 : 31 Ekim 2006 - 17:34:14 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
"aslında hepimiz bi tane diksek 7bin kusur kişiyiz,yağmur ormanı oluştururz valla ama tabi hayal bu.."

demişim ilk mesajda...allah mı söyletmiş ne .. "yağmur " ormanı demişim,yağmur hanımla tanıştık.. var bunda bi iş valla  :dill 
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2006 - 17:34:51 Gönderen: pyroxevil »

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 31 Ekim 2006 - 17:34:14 »

« Yanıtla #46 : 31 Ekim 2006 - 22:36:42 »

Çevrimdışı özlemfan

• Deneyimli Üye
  • herkes karşı bu gidişime
vayyy yağmur hanımm bi insanı tanımadan sevmek böyle oluyo demkkii :çiçek:
yaa şu proje gerçekleşsn artıkk yaa bende çok sabırszlaştmm :alkıs:
кıℓıƒℓαяıуℓα кαραℓı gєяçєк üѕтü ναяℓıк ѕριкєя σℓмυş нєя ∂єηуσ ѕαναşı güℓєяєк ѕυηмυş...

« Yanıtla #47 : 31 Ekim 2006 - 23:11:50 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
  • Aşk İçin aaaaAşk Bende Sapına Kadar Var O Ayrı
bedricim çoook güzel bi olaya imza atmak üzeresin allah yardımcın olsun garetin çook iii fikir harika özzümüzün adına bi orman mütiş olcak tebrikler :alkıs:
arkadaşlar fidan fiyatları malum yanii phalı değil herkez (durumu uygun olan) 10 milyon koysa bu iş tamam gibi gözüküyo istekli olanda çook, şu fonda bi açılırsa reklamıda ii yapılırsa baya bi fidan birikir hadi bakalım kolay gelsin yağmur hanımada ayriyetten yeşekkür ederiz ilgilerinden ve özZz cü olmasından dolayı :pala
öZzz camdan atlarım vallaha buluş bizimle
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN

« Yanıtla #48 : 01 Kasım 2006 - 09:27:24 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
bugün Litle Hercules ile konusup yarın yüzyüze görüşmeyi denicem temadakilerle..daha net cevaplar alırız heralde o zaman..

« Yanıtla #49 : 01 Kasım 2006 - 10:37:05 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
bu daha güzel olur sevgili pyro, bizde yeni haberleri en yakın zamanda bekliyoruz..
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #50 : 01 Kasım 2006 - 13:59:31 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Yine mi Pyro :dill Teşekkürler... :nanik: :D  Abi olaya geç intikal ettim ama bende sonuna kadar varım...

İnşallah bu güzel olay en güzel şekilde biter
      ▌▐

« Yanıtla #51 : 01 Kasım 2006 - 17:01:17 »

Çevrimdışı CarteR

• Deneyimli Üye
    • http://www.turkclans.com
Ne varsa bedri abide var :P güzel bi proje inş uygulanır yardımlarımız ve yardımlarınız ile ..   :alkıs:
bANA hAvA atMk içN kéNdini kAsMa damaRındaKi kaNıN biLe bAnA hAStA..;)

« Yanıtla #52 : 01 Kasım 2006 - 21:53:35 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
valla arakdaslar ben orman genel müd.deki bi tanıdıım la irtibata geçtim ancak bu hafta basından beridir il disinda görevde olhmalarından dolayı çok net bi cevap veremedi kendi bölümü olmadı için ama az çok bilgisi varmıs bu konuda..

hatıra ormanı yapmak için orman bolge müdürlüğünden yer talebinde bulunuluyo...ona göre yer tahis ediliyo, ayrıca fidan da verebiliyorlarmıs...

tabi bu bilgiler biraz kabataslak oldu ama daa ayrıntılı bilgi için bizzat kendim gidip görüşeceğim...
bu projeyi hep beraber hayata geçirmek istiyorum gerçektende...

ayrıca bence bu konuda katılımın bayağı bi geniş olması lazım...dikilen her bir fidanın tutması söz konusu olsa keske her yer orman olsa...
ama onca fidan dikiliyo, bunların coğu çesitli sebeplerden dolayı tutmuyo, buyumuyo kuruyup oluyo...
bu yüzden çok katılım çok fidan demek... ne kadar fidan dikersek o kadar güzel olur...

ayrıca bişii daa vardı onuda unutmadan soyleyim...
biz konuyla ilgili, ilgili orman bolge müdürlüünün bize vereceği hesaba yatıracaaamız para bileyeterli olabiliyormus bunun için.. (anlayacağınız pamuk eller cebe..)
nasıl mı.. heseba yatırılan paralar kullanılarak fidanlar bizim adımıza görevliler tarafından dikiliyor.... ama gidebilsek te keske kendi ellerimizle diksek diyorum fakat malum yalan dunyanın mesekkatleri cok fazla...

(hafta içi internetnet imkanlırımız çok ii olmadıı için nadir baalanıyorum..bu cevabın gecikmesinin sebebi de bu oldu.. )

inanıyorum bu proje hayata geçecek...

arkadaslar haberlerim var...
tema ile görüştüm..yağmur isimli bir bayanla..bana verdiği bilgiler şu şekilde:
fidan ücretleri 2,5 ytl ile 8,5 ytl arasında değişmekte..bu fiyatı ormanın kurulacagı bölgenin konumu belirliyor..yani orman türkiyenin her yerinde olusturulabilir..bu nu biz belirleyeceğiz..istanbul dersek yüksek bi rakama ihtiyacıomız olabilir..bu genel bilgileri mail olarak yağmur hanımdan bekliyorum..cografi olarak türkiyenin fiyat dağılımı tablosunu..
ama asıl ilginç olan şu..bu bilgileri verdikten sonra yağmur hanımın bana söylediği aynen söyleydi;

"ben de çok sıkı bir özlem tekin hayranıyım ve bu yüzden daha çok ilgilendim bu konuyla.."

sitemize üye olmasını rica ettim.memnuniyetle dedi.mail olarak site bilgilerimizi ve orman kampanyası konulu başlığın linkini az önce kendisine yolladım..umarım kısa süre içinde kendisi bir üyemiz olarak bu kampanyada bizimle beraber yer alacak..
heyecanım giderek artıyor bu konuda..sizce bunlar tesadüf mü..yoksa olması gereken bişeyi yaptığımızın işaretimi..
heyecanla yağmur hanımın üyeliğini beklemekteyim..
  :alkıs:

bu da daa güzel bi haber oldu...
galiba bu işi TEMA ile birlikte  yapacaaz...
ben olacaksa en iisi olsun derim sahsen...8,5 sa 8,5 olsun..hemen toplu para veremesekte elimize geçtikçe veririz birikir birikir...

7800 uye az bi sayı diil...

« Son Düzenleme: 01 Kasım 2006 - 21:59:44 Gönderen: Q_ZEN »
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #53 : 01 Kasım 2006 - 21:59:50 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
Q_ZENim ,ben temayla konustuğumda bana da iki yoldan bahsetti ler..biri senin dediğin orman bakanlığını muattab alarak yapılacak basvurular bağışlar..diğeri de tema..ama tema ile bu işe kalkısılındığında bizim ugrasacagımız hiç bir bürokratik zımbırtı kalmıyor..zaten bakanlık tarafından temaya tahsis edilmiş alanalara dikim yapılıyor..bu yüzden olayı tema vakfından  koparmadan yapalım diyorum...neyse zaten bu projede daha çok yolumuz var aşmamız gereken..en önemlisi üyelerin bu konunun ciddiyetine hasıl olmaları geliyor..

« Yanıtla #54 : 01 Kasım 2006 - 23:08:48 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
allah rızası için orman kampanysına bağış:D
katılanların allah tuttuğunu altın tutamdığını gümüş baktıüınıda bronz yapsın....
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #55 : 01 Kasım 2006 - 23:27:12 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici

bakın bu resim benim balkonumdaki fidanların resmi.bi arkadasımın nikahında nikah sekeri yerine fidan vermişlerdi..3 tane almıstık..
saksısı zebra desenli olan benim ki(frapanlığım batsın) :şok:
nazar boncuklu olan eski sevgilimin(kendi bitti fidanı büyüyor o ayrııı)  :nanik:
saksıda şiş saplı olan da annemin ki  :D  :D
bunları da özlem tekin ormanına dikicem...     :alkıs:  :alkıs:  :alkıs:
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2006 - 23:28:24 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #56 : 01 Kasım 2006 - 23:31:34 »

Çevrimdışı ÖZZüm

• Üye
  • **
  • sadece ÖZ!

hahaha süper yaaa özellikle şiş saplı olan tam bi anneyi çağrıştırıyo:)
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2006 - 23:41:50 Gönderen: pyroxevil »
görüşmek fazla sohbet gereksiz aslındaaa...

« Yanıtla #57 : 01 Kasım 2006 - 23:35:56 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Ayrıntılar belli olduktan sonra tüm üyelere ve webe duyuru işini ben  yaparım.

« Yanıtla #58 : 01 Kasım 2006 - 23:43:08 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
tmam cyber..zaten biz cuma Little Hercules ile Tema Vakfına gidicez konu ile ilgili..bi akslik olmazsa tabii..bişeyler iyice netlesir eger gidebilirsek haftasonu....

« Yanıtla #59 : 01 Kasım 2006 - 23:48:52 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
ewet ya biitim ben fidanlara bende kendime bi tane dinsem mi ne?
çok kıskandım şimdi :şok: :şok: :56
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....