Gönderen Konu: [Sinema] Mavi Pansiyon  (Okunma sayısı 28218 defa)

Ynt: [Sinema] Mavi Pansiyon
« Yanıtla #45 : 16 Ekim 2010 - 13:28:18 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
yok canım çekimler 1 montajda 1 ay sürse biz konserlere kasım ortası gibi başlarız :) bomba gibiyiz en iyi albümümüz :)
İzin verilen 400 karakter

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 16 Ekim 2010 - 13:28:18 »

« Yanıtla #46 : 16 Ekim 2010 - 18:18:38 »

Çevrimdışı hovarda

• Özcü
Konser sadece hayal artık:)
Yag yag yagmur Her yer camur!

« Yanıtla #47 : 16 Ekim 2010 - 19:54:13 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Film; Bodrum'daki bir pansiyonda yaşanan aşk, dram ve komediyi konu alacak.

Trajedi ülen trajedi..  :p
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #48 : 03 Kasım 2010 - 13:18:49 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
http://sabah.com.tr/Yazarlar/ozyilmazel/2010/11/03/bodrumda_nerede_gorulduler

Özlem Tekin'i Gümüşlük'te yönetmen Nezih Ünen'in çektiği filmde oynarken. Tekin'in kocası Cem Öcal'ı da o sırada esnaf lokantasında yemek yerken.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #49 : 03 Kasım 2010 - 17:30:01 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
şartlar uygun olsa ''baskın basanındır''deyip gitsek gümüşlüğe...seti karıştırsak,özlem tezahuratları .flow

fotoğraflar çekinsek Özlem'le a.n.

çekimlere devam yani,saol vega.
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #50 : 04 Kasım 2010 - 16:13:09 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
seneye artık konserleri başlar özlem tekinin bu sene hiç beklemenin anlamı yok böyle olursa  albümünü tanıtamaz bile
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #51 : 04 Kasım 2010 - 23:44:35 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
seneye artık konserleri başlar özlem tekinin bu sene hiç beklemenin anlamı yok böyle olursa  albümünü tanıtamaz bile

Daha bahar şenlikleri var, a-ah !  :p

O değil de, bari oynadığı filmi izleyebilsek be abi !

« Yanıtla #52 : 21 Kasım 2010 - 01:20:43 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Tatil için Bodrum'a giden arkadaşım; "Kimin filmi çekilirken gördüm bil ?" deyince "Ulen bu filmin çekimleri bitmemiş miydi ?" diye düşündürdü.. O'na benzeyen birini görüp belki o olabileceğini söyleyip ardından oraya taşındığını bilip bilmediğimi sorunca da içimden bi "Hey gidi heey.. " çektim ki..
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2010 - 01:22:07 Gönderen: Rockgirl »

« Yanıtla #53 : 25 Kasım 2010 - 20:18:32 »

Çevrimdışı byOCEAN

• Deneyimli Üye
Hey allahım İzmir ajanslarına hiç uğranmadı mı acep bu film için, daha yeni haberdar oluyorum Özlem Tekin'in bu filmde de yer aldığından... Tam da bu film başladığında bende salak gibi Bodrumda çekilen başka bir filmde yer aldım hem de 12 gün boyunca.... Bilseydim bu filmde yer almak için elimden geleni yapardım :D ya da diğer setteyken bu filmin setini de ziyaret ederdim :( İzmirdeki casting ajansları ile çalışmadı sanırım Nezih Ünen. Bilgisi olan varsa bu konuda aydınlatabilirse sevinirim. Gerçekten pişmanları oynamaktayım şu an :( Biri İzmir'deki ajanslarla çalışmadılar derse bir nebzede olsa avutacağım kendimi :)

« Yanıtla #54 : 26 Kasım 2010 - 04:51:46 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
http://sabah.com.tr/Yazarlar/ozyilmazel/2010/11/03/bodrumda_nerede_gorulduler

Özlem Tekin'i Gümüşlük'te yönetmen Nezih Ünen'in çektiği filmde oynarken. Tekin'in kocası Cem Öcal'ı da o sırada esnaf lokantasında yemek yerken.
haha :) güzel.. inşallah izleyebiliriz bu filmi diğeri gibi olmaz...

Hayatım Bir Bavula Sığdı
« Yanıtla #55 : 26 Kasım 2010 - 14:08:20 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Fadik Sevin Atasoy - Hafta Sonu Dergisi (Filmle ilgili kısım röportaj)

Film çekimi için Bodrum’dasınız... Teklif nasıl geldi, kabul ediş sürecini ve sonrasını anlatır mısınız?   

- Los Angeles’ta bir gün aklıma bir melodi takıldı. Melodiyi mırıldanıyorum ama ne olduğunu hatırmıyorum. Sonra buldum. Jane Campion’un “Piano” filminin müziğiydi. Youtube’a girdim, onu izlemeye başladım. ıçimden “Bir rol olsa da piyano çalmayı öğrensem” dedim. Üç gün sonra Los Angeles’ta yaşayan bir arkadaşım aradı. Yönetmen Nezih Ünen’in beni aradığını, hazırlığını yaptığı filmde beni başrolde oynatmak istediğini söyledi. Rol de bir piyanistmiş. Senaryoyu gönderdiler, okudum, apar topar ıstanbul’a geldim. Bana hoca da tutmuşlar. Bu yaştan sonra piyano öğrenmeye başladım yani...

Öğrenmenin yaşı yoktur.           

- Ama piyano o kadar zor bir enstrüman ki... Konservatuardan dolayı biraz nota deşifre ediyordum ama anladım ki bu hakikaten çok zor bir iş. Başlı başına bir yolculuk. şimdi oteldeki odamda da bir piyanom var. Çekim aralarında piyano çalıyorum. Ama yan odada kalan bir yönetmen arkadaşım şikâyet etmiş. Piyanonun hoparlörü söküldü, şimdi kulaklıkla devam ediyorum.

Filmdeki rolünüzden bahseder misiniz?     

- Bahar karakterini oynuyorum. Bahar, sakin, iç dünyasında yaşayan bir karakter. Onu çok sevdim. Ben role değil, rol bana bir şeyler katıyor bu sefer.

tamamı için; http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/16366193.asp?gid=222
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #56 : 27 Kasım 2010 - 23:34:19 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
özlem bir sanatçı bizler gibi fanları olan bir sanatçı ne isterse onu yapamaz o yüzden, hepimiz mesleğimize karşı sorumluyuz ben yoruldum tatile çıkıyorum diye derse girmeyip öğrencilerimi bırakamam mesela özlem yıllardır aynı şeyi yapıyor hesapsız kitapsız sadece arkadaş ortamlarında gaza gelinerek yapılmış işler hiçbiri proje niteliğinde değil hiçbiri profesyonel değil .bir ekibi yok ,promosyon konusunda hiçbir fikri yok ,bunca yıldır bu piyasada olup bu kadar cahilce davranmasına inanamıyorum yaptığı film vizyona girmez,çektiği klip yayınlanmaz,sonra da bana bakın bir daha albüm yapmam haa diye tehdit eder biz bir avuç hayranını her fırsatta dünkü çocuklar medyayı tanır sistemi kavrar gemisini yürütür o yarı yolda kalır bu yıllardır böyle tamam dizilerini izledik, film çekti gittik,fhmye garip pozlar verdikten sonra hiperaktif diye bir saçmalıkta sevimli çocuk tarzına büründü sustuk laf edenleri konuşturmadık,elinizi vicdanınıza koyun şebnem ferah bunları yapsaydı eleştirmez miydik botoksu kiloları günlerce konuşuluyor burda kimse bırakın kadın istediğini yapar demiyor ee o zaman özlem tabu mu o da eleştirilecek hem de yabancılar tarafından değil biz gibi enn yakın fanları tarafından özlem ne istiyorsan onu yap ama lütfen artık albüm zamanı kral konserlerle geliyorum ortalığı dağıtıcaz filan gibi açıklamalar yapma seni tanıdığım halde inanıyor umutlanıyorum çünkü her gaza gelişinde bunu paylaşma bekle biliyorsun geçiyor bizi de yorma haa bu arada hep sen mi bizi tehdit edeceksin bir daha albüm yapmam haa diye bu da benden sana filmlerinle dizilerinle zerre kadar ilgilenmiyorum böyle devam eder müzisyen özlemi gömersen seninle de zerre kadar ilgilenmiycem haberin olsun hiiç umrunda olmadığımı biliyorum ama senin volvoxtan beri hayranın olarak söylemeye hakkım var diye düşündüm en azından rahatladım hadi sana iyi çekimler.

ohhhhhhhhhh be! duygularımızı açıkça dile getirdin...kesinlik le katılıyorum.
yoruldum artık,çok yazık diyorum.ayrıca oyuncu özlemle ilgilenmiyorum umrumda bile diil!
FOREVER

« Yanıtla #57 : 22 Ocak 2011 - 13:30:42 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
afiş çekimleri yapılmış geçtiğimiz günlerde,vizyona girmesi uzun sürmez gibi geliyo

kaynak:Bedri ŞENYIL :p

« Yanıtla #58 : 22 Ocak 2011 - 13:44:05 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Gişeye mi oynayacak film,festivallere mi ?
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #59 : 22 Ocak 2011 - 13:55:04 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Gişeye mi oynayacak film,festivallere mi ?

ilk önce festivaller gibi geliyo...

nezih ünen yönetiyosa festivalde yarışır o film
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2011 - 14:11:22 Gönderen: halil »