Gönderen Konu: Özlem Tekin'in katkıda bulunduğu çalışmalar  (Okunma sayısı 19346 defa)

Ynt: Özlem Tekin'in katkıda bulunduğu çalışmalar
« Yanıtla #30 : 12 Haziran 2006 - 17:58:28 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
arkadaşlar bi de pepsi'nin 1997 yılında Spice Girls'ün söylediği bi reklam müziği vardı hepiniz hatırlarsınız: Generation Next.

onun türkçesini de özlem ve şebnem beraber söylemişti.. iyi hatırlıyoum. hatta bi arkadaşım daha hatırlıyor..

dünya değişirken kıpırda durma
hayat değişirken geçmişte kalma
gelecek sensin!!

diye sözleri vardı..
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 12 Haziran 2006 - 17:58:28 »

« Yanıtla #31 : 12 Haziran 2006 - 18:22:14 »

Çevrimdışı ocean

• Üye
  • **
şebnem ferah'ın pepsi'nin o promosyon kasetinde söylediğini hatırlıyorum da hatta kenan doğulu vs. isimler de vardı o kasette her iki şarkıda bir generation next jingle'ı ve kasetin başında ve sonunda şarkının tamamı mı ne vardı...
uzun zaman oldu özlem tekin'i anımsayamadım.

« Yanıtla #32 : 14 Haziran 2006 - 20:51:30 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
ocean arkadaşım seni kutlarım doğru tahmin vokaler Özlem Tekin'in ve kasette şeb... yok.
Bu da tabi ayrı bir sevindirik bir olay oldu benim için.

arkadaşlar bi de pepsi'nin 1997 yılında Spice Girls'ün söylediği bi reklam müziği vardı hepiniz hatırlarsınız: Generation Next.

onun türkçesini de özlem ve şebnem beraber söylemişti.. iyi hatırlıyoum. hatta bi arkadaşım daha hatırlıyor..

dünya değişirken kıpırda durma
hayat değişirken geçmişte kalma
gelecek sensin!!

diye sözleri vardı..

Açıkçası bende Özlem tekin'i böyle bir projede anımsayamadım. ama Şeb.. 'nın böyle bir projede yer aldığına eminim.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2006 - 20:55:40 Gönderen: gigaoz »
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #33 : 14 Haziran 2006 - 21:10:32 »

Çevrimdışı geçersiz

• İl Temsilcisi
şebnem ferah'ın pepsi'nin o promosyon kasetinde söylediğini hatırlıyorum da hatta kenan doğulu vs. isimler de vardı o kasette her iki şarkıda bir generation next jingle'ı ve kasetin başında ve sonunda şarkının tamamı mı ne vardı...
uzun zaman oldu özlem tekin'i anımsayamadım.

harıkasın arkadaşım bıde özumuz sil baştan dıye bı fılmde oynamıştı, ben orda oyunculuğunada bayıldım özumun, müziğide harıkaydı
Forum kurallarını okuyunuz

« Yanıtla #34 : 24 Ağustos 2006 - 01:40:50 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
Ya arkadaşalar aklınıza başak gelmiyor mu ben unları not alıyorum.
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #35 : 09 Eylül 2006 - 22:44:24 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
ocean arkadaşım seni kutlarım doğru tahmin vokaler Özlem Tekin'in ve kasette şeb... yok.
Bu da tabi ayrı bir sevindirik bir olay oldu benim için.

Açıkçası bende Özlem tekin'i böyle bir projede anımsayamadım. ama Şeb.. 'nın böyle bir projede yer aldığına eminim.

arklar beni paranoyak yaptınız yok mu diye ama bunu hatırlayan bi arkadasim daha var ayrica siteden pyrox da hatırlıyor..:D
yıl 1997!!

kenan doğulu ve şebonun olduğu pepsi projesini demiyorum o daha sonraydı!
bunun cd si kasedi falan yoktu
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #36 : 12 Ocak 2007 - 22:58:47 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
ilk akla papatyadaki süper vokaller geliyor. ne şarkıydı değilmi?
şimdi çıksa yine aynı sevilirdi
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #37 : 13 Ocak 2007 - 09:55:32 »

furkiii

• Ziyaretçi
yalnız papatyada değil kardelende de özün vokali var..ama tabii papatyadaki çok belli ve de çok güzel..=))öztürkle bi düet projesi vardı..ama sanırım hayata geçmedi..=(..ve evet dediğiniz gibi şebonun da olduğu pepsi projesinde de görev almıştı..=)onun dışında da son yıllarda yer aldığı reklam müziği projeleri var..doğuş çay,duru..tabii bunlar çok yeni ama şimdilik bu kadar geldi aklıma..=)))

« Yanıtla #38 : 21 Temmuz 2007 - 23:26:34 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
yahu ilk sayfalarda yazılmıs..tarkanın karma albumu ilk konserinde back vokal,sezen aksu 2000 yılı konserinde back vokal falan..
ne yani özlem gidip konserde back vokal mı yapmış...hani 95den önce olsa belki dicem de yıl 2000 diyosunuz,3.albumden sonra...bi de özlem sezen aksu dinlemez bile,çok şaştım yani :s

« Yanıtla #39 : 21 Temmuz 2007 - 23:37:06 »

Çevrimdışı drown

• Cool
yahu ilk sayfalarda yazılmıs..tarkanın karma albumu ilk konserinde back vokal,sezen aksu 2000 yılı konserinde back vokal falan..
ne yani özlem gidip konserde back vokal mı yapmış...hani 95den önce olsa belki dicem de yıl 2000 diyosunuz,3.albumden sonra...bi de özlem sezen aksu dinlemez bile,çok şaştım yani :s
ya sezen aksuyu zannetmıyorum da tarkanı bende bılıyorum back vokal yaptıgını hatta televızyonda bıle gormustum ama bence sezen aksu yanlıs yanı zannetmıyorum benım bıldıım öz sezen aksu sevmıyosenın dedıın gıbı
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #40 : 21 Temmuz 2007 - 23:50:37 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
Sezen Aksu'yu sevmediğini bende biliyorum ama back vokallerde yer aldığını biliyorum. Zamanında gazetede çıkmıştı sanırım.

Ayrıca Özlem profesyoneldir bu konularda çünkü birkaç sene önce gittiğimiz Sanki Dün Gibi projesinde Sezen Aksu ile yanyana şarkı söylemişlerdi...
Oppss!

« Yanıtla #41 : 21 Temmuz 2007 - 23:58:44 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
sanki dün gibi konserleri bi konseptti..hergn başka bir "konuk sanatcı" katılmıstı ve sezen onlardan biriydi..tabiiki profesyonellik dahilinde bu projede sezenle şarkı söylemişti,ama konser veren kişi ve konuk sanatcı sıfatı başka,sezen aksuya konserde back vokal yapmak çok başka..hani dediğim gibi albumsuz biri olsa belki bi yerlere gelebilmek için insan taviz verir,sevmese de yapar bazı şeyleri de,3.albumunu çıkarmıs biri olarak bunu yaptığını sanmıyorum ben..

« Yanıtla #42 : 22 Temmuz 2007 - 00:01:19 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
Haklı olabilirsin aslında. İnsan sevmediği birine düet yapmaz ki ama belki önceden seviyordur bilemicem tabi :) Araştırmak lazım...
Oppss!

« Yanıtla #43 : 22 Temmuz 2007 - 00:01:48 »

Çevrimdışı drown

• Cool
bende zannetmıyorum da bısı sorcam cenk eroglu nun ben yagmurda dogdum sarkısında oz varmıs ta o sarkıyı nasıl bulabılırım bılen bırı varmı
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #44 : 22 Temmuz 2007 - 00:06:39 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
bende zannetmıyorum da bısı sorcam cenk eroglu nun ben yagmurda dogdum sarkısında oz varmıs ta o sarkıyı nasıl bulabılırım bılen bırı varmı

O albüm ben de var ama orjinal olarak nereden bulabilirsin bilemiyorum bir araştır derim yine de güzel bir albüm çünkü...
Oppss!