Gönderen Konu: İlginç Haberler  (Okunma sayısı 33404 defa)

Ynt: İlginç Haberler
« Yanıtla #15 : 08 Mayıs 2007 - 14:43:33 »

Çevrimdışı gulyabaniyim_ben

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
Su şişesi açan ahtapot şaşırttı!
      Kayalıklarda bulunduktan sonra ulusal akvaryuma alınan ahtapotun marifetleri görenleri şaşkına çeviriyor.
      3 ay önce Yeni Zelanda’nın doğu kıyılarında bir aile tarafından bulunan ve ‘Octi’ adı koyulan ahtapot getirildiği ulusal akvaryumda yaptığı oyunlarla ziyaretçileri şaşırtıyor. Bir su şişesinin içinde verilen yemeğini yemek için kollarını kullanarak şişe kapağını açan Octi yaptığı oyunlarla akvaryum merkezinin göz bebeği oldu.
      Octi’nin bakıcısı Libor Mach sergilediği yetenekleriyle kısa sürede dünya çapında üne kavuşan ahtapot için şöyle konuştu: ‘Onun çok zeki olduğunu biliyoruz. O yüzden de Octi’yle çeşitli oyunlar oynuyoruz’.

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/08/son/sonyas07.asp
videosu
 :sıııyyyğğ iğrenç  benimde o kadar kolum olsa herşeyi açardımmm     :nanik: :dill :dill

kalpleri kırarak değil, kazanarak hükmetmek isterim...
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 08 Mayıs 2007 - 14:43:33 »

« Yanıtla #16 : 08 Mayıs 2007 - 15:44:37 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
f tipi için düşündüklerini yazmışsın fakat tekrar düşünmende sanırım fayda var tarif ettiğin şekilde bir f tipi insanlar için  olumsuz olan yakışmayan  bir izmenin ötesinde ülkenin gerçek sahiplerinin yurtsever emekçilerinin susturulamayacak direnişinin  önemli mevzilerindendir
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2007 - 14:40:30 Gönderen: deniz21 »
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #17 : 18 Mayıs 2007 - 15:01:58 »

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
13 çocuğa rağmen hala sıfır beden!
       İngiltere 13 çocuk doğurduktan sonra hiç diyet yapmadan 4 gün içinde sıfır bedene geri dönen kadını konuşuyor… 36 yaşındaki Joanne Watson eşi 42 yaşındaki John ve 13 çocuğu ile İngiltere’de yaşıyor. Watson’un her doğumdan sadece 4 gün sonra sıfır bedene dönmesi etrafındakileri şok ediyor. Her zaman zayıf kalabilmek için spor eğitmenlerinin verdiği reçetelerle yaşayan Hollywood ünlülerinin aksine Watson doğum yaptıktan sonra özel bir diyet uygulamadığının altını çizdi. 14. çocuğuna hamile olan Watson şunları söyledi:
      ‘Benim hayatım ailem! 14. çocuğu istediğimize eşimle birlikte karar verdik. O kadar sık hamile kalıyorum ki karnımın şiş olmasını özlüyorum’.
      46,5 kilogram ağırlığındaki Watson’ın ayrıca bir de torunu bulunuyor.
http://www.milliyet.com.tr/2007/05/18/son/sonyas08.asp

M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #18 : 18 Mayıs 2007 - 17:32:42 »

Çevrimdışı maminov

• Üye
  • **
  • İnsanda hayallerin yerini anılar almaya başlamışsa
Sinan Ö'ye önce mahkeme tarafından 2 yıl hapis cezası verildi. Ancak sanığın daha önce sabıkası olmaması nedeniyle hakim farklı bir cezayı uygun buldu. Sinan Ö., üç ya süreyle belediyede ücretsiz çalışma cezasına çarptırıldı.

Sinan Ö, önümüzdeki günlerde belediye emlak servisinde çalışmaya başlayacak.

Mahkemelerden artık farklı ceza haberleri geliyor. Son örnek Bursa'dan... Kaçak CD sattığı iddiası ile yargılanan Sinan Ö'ye hakim ilginç bir ceza buldu.

Sinan Ö'ye önce mahkeme tarafından 2 yıl hapis cezası verildi. Ancak sanığın daha önce sabıkası olmaması nedeniyle hakim farklı bir cezayı uygun buldu. Sinan Ö., üç ya süreyle belediyede ücretsiz çalışma cezasına çarptırıldı.

Sinan Ö, önümüzdeki günlerde belediye emlak servisinde çalışmaya başlayacak.

« Yanıtla #19 : 20 Mayıs 2007 - 11:18:36 »

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
DİKKAT! KENE TÜRKİYE'YE FENA YAPIŞTI

Keneler uyandı hastalık yayıldı
Keneler aracılığıyla bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığının son beş yıldaki bilançosu 1035'e yükseldi. En çok Tokat, Sivas ve Çorum'da rastlanan hastalık 58 can aldı
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #20 : 08 Haziran 2007 - 00:35:40 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
13 çocuğa rağmen hala sıfır beden!
       İngiltere 13 çocuk doğurduktan sonra hiç diyet yapmadan 4 gün içinde sıfır bedene geri dönen kadını konuşuyor… 36 yaşındaki Joanne Watson eşi 42 yaşındaki John ve 13 çocuğu ile İngiltere’de yaşıyor. Watson’un her doğumdan sadece 4 gün sonra sıfır bedene dönmesi etrafındakileri şok ediyor. Her zaman zayıf kalabilmek için spor eğitmenlerinin verdiği reçetelerle yaşayan Hollywood ünlülerinin aksine Watson doğum yaptıktan sonra özel bir diyet uygulamadığının altını çizdi. 14. çocuğuna hamile olan Watson şunları söyledi:
      ‘Benim hayatım ailem! 14. çocuğu istediğimize eşimle birlikte karar verdik. O kadar sık hamile kalıyorum ki karnımın şiş olmasını özlüyorum’.
      46,5 kilogram ağırlığındaki Watson’ın ayrıca bir de torunu bulunuyor.
http://www.milliyet.com.tr/2007/05/18/son/sonyas08.asp

işte ilginç haber bu nasıl başarmış bunu acaba

« Yanıtla #21 : 10 Haziran 2007 - 12:04:20 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
      Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Süheyla Aksoy ile Engin Polat, bazı bölgelerde sürdürülen eski bir geleneğe göre evlendi. Aksoy ailesine iç güveyi olarak giden Engin Polat’ın düğününde, damat ve gelinin rolleri değişti. Damat ailesinden istendi, ilk istemede usulen olumlu cevap alınamadı ikinci istemede aile ikna oldu. Damadın çeyizi görüldü, düğün günü gelin, damadı evinden aldı ve çiftin düğünü gerçekleşti. Damat gelinin evine yerleşti.

muahahaaa haydi tüm site erkekleri... hepten sakaryanın kaynarcasına gidelim..
oturup kısmetimizi bekleyelim... hehe hehe

uzun yazı dıye usenmeyın okuyun bence çok komik... hehe hehe

DAMAT ALMA TÖRENİ
      Konvoyla damadı almaya giden gelin bir süre arabadan inmedi. Damadın gelin eve gelmeden gelmeyeceğini söylemesi üzerine, gelin damadın evine geldi. Damadın bulunduğu odanın kapısında bekleyen damadın kız kardeşi para almadan kapıyı açmayacağını söyledi. Gelin "o zaman damadı almadan gideriz" dedi. Kız kardeşi "siz bilirsiniz" dedi. Daha sonra gelen kayınpeder Aksoy, damadın kız kardeşine bir miktar para (sandık parası)
      verdi. Kapının açılmasıyla, gelin damadın yanına girdi.
      Damat Polat, evden ayrılırken annesiyle ve kardeşleriyle vedalaştı, duygulu anlar yaşadı. Daha sonra gelinin kolunda evden ayrıldı.

Damadı istemek için aileye haber verdiklerini kaydeden Aksoy, şunları söyledi:
      "Oğullarını beğendiğimizi ve kızımızla evlendirmek istediğimizi söyledik. Bizi iyi karşıladılar. Bütün masrafları biz karşıladık
hehe hehe

« Son Düzenleme: 11 Haziran 2007 - 16:45:04 Gönderen: Q_ZEN »
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #22 : 10 Haziran 2007 - 14:28:12 »

Çevrimdışı Memocan

• Deneyimli Üye
  • Kır zincirleri utansın cümle alem
zuhahahahah abi sakarya adana arası kaç saat :D şaka tabi :P
Hiç bi kere hayat bayram olmadı ya da
Her nefes alışımız bayramdı....

« Yanıtla #23 : 10 Haziran 2007 - 14:31:45 »

Çevrimdışı mrt_presly

• Aktif Üye
  • warsa yoksa ÖZGÜRLÜK..\\m//
reklamlardaki kadının erkeği dansa kaldırması gibi..:)))
dünya tersine dönmeye başladıda benimmi haberim yok yaw.:p..:))
yurdum insanı çeşit çeşit yaw..:))
Bu hayat benim
Benimse eğer
Kimse karışmazsa yaşamaya değer...

BUGÜN GÜNLERDEN İSYANNNNNNNNNNNN........\m/ \m/ \m/

« Yanıtla #24 : 15 Haziran 2007 - 20:32:36 »

Çevrimdışı DARK ANGEL

• Üye
  • **
Haystımız ilginç arkadalar ilginçligi çevremizde aramayalım kendi içimize bakmamız yeterli

« Yanıtla #25 : 15 Haziran 2007 - 21:52:36 »

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
incirlik üssünde görev yapan askerler hükümetten genel ev istiyor hükümette talebi ret ederek onurlu bi iş yaptık diyor pardonda onca asker ali amcamla kahve içmiyor
vamos bien

« Yanıtla #26 : 15 Haziran 2007 - 22:09:44 »

Çevrimdışı newin

• Yepyeni Üye
  • *
ya tam olarak nerde hatırlamıorm ama.. bi hayvanat bahçasinde 6 yıldır gay olan flamingolar yawru hasreti çektikleri için başka flamingoların yumurtalarını çalıyorlrmış..daha sonra annesi tarafından terk edilen başka bir flamingo yapay bi yumurtanın içine konularak gay flaminfoların yuvasına bırakılmış..Ve şimdi flamingolar çok mutluymuş:D

« Yanıtla #27 : 15 Haziran 2007 - 22:15:27 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
 :s  gay flamingo demek..  :aaaa.
ee pembe olmalarından kaynaklanan bi durum olabilir :D  :dill
taşıyıcı flamingo yoluyla yavru sahibi olsaylarmış :s  :şok:
allah "baba"lı "baba" lı büyütsün  :56

« Yanıtla #28 : 20 Ağustos 2007 - 12:44:36 »

Çevrimdışı öcü

• Daimi Üye
  • vamos bien
hükümet biz dışarıya açılıyoruz diyip kamuyu küçülttükçe küçültüp ilericilik iddiasında bulunuyor memleketine sahip çıkan yurtsever cephelilerede niye bu devleti sattırmayız dedikleri için gericilikle suçluyor  bu çok ilginç bi haber gazetede okumuştum
vamos bien

« Yanıtla #29 : 20 Ağustos 2007 - 14:44:59 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
bence daha ilginç olan hırsızların hortumcuların garip gurabaya sahip çıkmalı diyerek ülke yönetimine el koyması  :D
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine