Anket

En çok hangi tür filmden hoşlanırsınız?

Aksiyon - Macera
1 (4.5%)
Bilim Kurgu
3 (13.6%)
Komedi
0 (0%)
Korku-Gerilim
5 (22.7%)
Fantastik
2 (9.1%)
Romantik
0 (0%)
Dram
11 (50%)

Toplam Oy Verenler: 22

Gönderen Konu: En Son İzlediğiniz Film  (Okunma sayısı 154635 defa)

Ynt: En Son İzlediğiniz Film
« Yanıtla #1200 : 21 Ağustos 2008 - 00:09:20 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Biraz nostalji yapayım dedim: Elm Sokağında Kabus 3

Özlem Tekin

« Yanıtla #1200 : 21 Ağustos 2008 - 00:09:20 »

« Yanıtla #1201 : 23 Ağustos 2008 - 23:09:28 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Oliver Stone-Natural Born Killers

İzlenesi (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1202 : 25 Ağustos 2008 - 23:46:10 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Requiem For a Dream-Darren Aronofsky

Böyle harika filmleri neden en son ben izliyorum bilmiyorum sevdim.Sevmek ne kelime bittim öldüm ben bu filme.Hayatımda böyle bi dram izlemedim.Dibe geçirdi desem abartmış sayılmam.Bütün oyunculuklar birbirinden iyiydi ama Ellen Burstyn ı ayrı bi yere koymak lazım.Onun olduğu sahneler daha bi dramatikti sanki.Filmin sonu da çok iyi Sara nın arkadaşlarının onu görmeye geldiği sahne feciydi beni ağlatmanın eşiğine getirmiş tek filmdir.Tekrar izlermiyim bilinmez kaldırmak zor çünkü..
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1203 : 25 Ağustos 2008 - 23:55:54 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Requiem For a Dream-Darren Aronofsky

Böyle harika filmleri neden en son ben izliyorum bilmiyorum sevdim.Sevmek ne kelime bittim öldüm ben bu filme.Hayatımda böyle bi dram izlemedim.Dibe geçirdi desem abartmış sayılmam.Bütün oyunculuklar birbirinden iyiydi ama Ellen Burstyn ı ayrı bi yere koymak lazım.Onun olduğu sahneler daha bi dramatikti sanki.Filmin sonu da çok iyi Sara nın arkadaşlarının onu görmeye geldiği sahne feciydi beni ağlatmanın eşiğine getirmiş tek filmdir.Tekrar izlermiyim bilinmez kaldırmak zor çünkü..

drown, benim ömrümü yedi bu film baba sen nedion, resmen bi saplantı  bende canımın sıkkın olduu zamanlar özellikle açıp tekrardan izlerim..
yatıp uyucaktım aslında arkadaşıma msjda ööle demiştim ama(afedersin canım) sanırım be bi r.f.a.d yapmalıyım...
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #1204 : 26 Ağustos 2008 - 12:18:21 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
haberciler filmini izledim

« Yanıtla #1205 : 26 Ağustos 2008 - 19:13:38 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
İki Genç Kız
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #1206 : 26 Ağustos 2008 - 20:12:22 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
ölülerin şafağı dün gece tv8 kanalında izledim çok güzel bi flim
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #1207 : 27 Ağustos 2008 - 11:09:50 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Hancock

nasıl olduda izledim bilmiyorum ama
siz izlemeyin

Wicker Park
aşk filmi dedikleri için uzun süre ertelemiştim izlemeyi
ama sıradan aşk filmleri gibi yapış yapış değilmiş
oldukçada başarılı,
tam senaryoyu tahmin ettim dediğiniz anda yanlış tahmin ettiğinizi anlayabiliyorsunuz
genelde olan aşk üçgenlerinden daha karışık bi durum var ortada

bi tek sıkılgan kızımızın nasıl olupta açılıp saçıldığını bize göstermiyorlar
geri kalanı gayet iyi
izlenmeli...
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #1208 : 29 Ağustos 2008 - 23:16:15 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Nanni Moretti-Oğul Odası

İyi,hoş ama beklentilerimi karşıladı desem yalan söylemiş olurum.Etkileyici bi film yine de.Ben yine anne rolündeki Laure Morante ye takıldım filmin en iyisiydi.Film çok sade bir kere ben daha ağır bi dram bekliyodum açıkçası bol bol ağlama,feryat figan falan...Ama filmde bunların hiçbiri yok nerdeyse.Yer yer çok sade olmuş desem de ben sevdim bu tarzı abartıdan uzak o ölüm acısını bal gibi de yaşattırıyo izleyiciye çok gerçekçi bi yerden sonra ciddi anlamda içinde hissediyosunuz kendinizi."By This River" adlı parça da tabiri caizse cuk diye oturmuş gerçekten de filme.

« Yanıtla #1209 : 30 Ağustos 2008 - 02:22:28 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
canavar
filmi hiç beğenmedim bi çocuk arkadaşının veda partisini kameraya çekiyor gece yarısı bi sesler duyuyolar çatıya çıkıyolar canavarı görüyolar kaçıyolar adına veda partisi düzenlenen çocuğunun sevgilisi evde enkaz altında klaıyo onu kurtarmaya gidiyolar kurtarıyolar ama sonunda hepsi ölüyo ve bunları izlerken çocuğun partiyi çekerken elinde tuttuğu kamera ile izledim canavarı doğru düzgün görmedim bi sonunda gördüm koşarkende belden yukarısını göremedim bu olayı çeken çocuğuda ölürken gördüm yani güzel bi çekim olmamış
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #1210 : 30 Ağustos 2008 - 16:40:32 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
musallatı izledim

« Yanıtla #1211 : 30 Ağustos 2008 - 17:34:01 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
canavar
filmi hiç beğenmedim bi çocuk arkadaşının veda partisini kameraya çekiyor gece yarısı bi sesler duyuyolar çatıya çıkıyolar canavarı görüyolar kaçıyolar adına veda partisi düzenlenen çocuğunun sevgilisi evde enkaz altında klaıyo onu kurtarmaya gidiyolar kurtarıyolar ama sonunda hepsi ölüyo ve bunları izlerken çocuğun partiyi çekerken elinde tuttuğu kamera ile izledim canavarı doğru düzgün görmedim bi sonunda gördüm koşarkende belden yukarısını göremedim bu olayı çeken çocuğuda ölürken gördüm yani güzel bi çekim olmamış

malesef bu filmi bende izlemiş bulundum canım :)) ikinci bi blair cadısı vakası oldu bnm için :)))
tavsiem izlemeyin :))

gecen hafta yarısını izlediim ben x isimli filmi bitirdim dün gece .. çok ii bi dram..
özellikle greg timmermans mükemmel bi performans sergilio..

I\'m going slightly mad

« Yanıtla #1212 : 31 Ağustos 2008 - 01:30:40 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
''yüzbaşı alatriste''

Film Özeti:

Film 17. Yüzyıl İspanya'sında geçer. Cesur, afilli Yüzbaşı Alatriste'nin (Viggo Mortensen) en yakın arkadaşı Balboa bir savaş sırasında ölür ve oğlu İnigo'yu (Unax Ugalde) ona emanet eder. İnigo tıpkı babası ve Alatriste gibi cesur bir savaşçı olacak ve onun yanında savaşacaktır.

VIGGO MORTENSEN: çok beğeniyorum bu adamı oyunculuğu bence çok ii

film beğendim izlemenizi tavsiye ederim....
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

« Yanıtla #1213 : 31 Ağustos 2008 - 15:29:07 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
"Kapan"

Bir ailenin küçük çocuğu ameliyatta kaybedilince aile hastanede çalışan herkesi öldürmeye başlar.Karısı başhekimi baştan çıkarırken kocası da kadını ve küçük kızını kaçırır.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #1214 : 31 Ağustos 2008 - 23:14:29 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Lars von Trier-Karanlıkta Dans

Björk ve Catherine Deneuve başrolde.Ben yine dublaj kurbanı oldum diyebilirim eminim orjinal dilinde çok daha iyidir.Yine de herşeye rağmen iyi bi film.İlk 45 50 dakikasında çok sıkılmış olsam da daha sonradan film bi şekilde avcunun içine alıyo sizi.Sonu oldukça iç acıtıcı şok olmamak elde değil.Björk gerçekten çok iyi oynamış şaşırmamak lazım ödül almasına ben yine de Catherine Deneuve i daha çok sevdim (: 

İzleyin..