Anket

En çok hangi tür filmden hoşlanırsınız?

Aksiyon - Macera
1 (4.5%)
Bilim Kurgu
3 (13.6%)
Komedi
0 (0%)
Korku-Gerilim
5 (22.7%)
Fantastik
2 (9.1%)
Romantik
0 (0%)
Dram
11 (50%)

Toplam Oy Verenler: 22

Gönderen Konu: En Son İzlediğiniz Film  (Okunma sayısı 154614 defa)

Ynt: En Son İzlediğiniz Film
« Yanıtla #1215 : 03 Eylül 2008 - 16:09:13 »

ARGo77

• Ziyaretçi
Jumper

Doug Liman’ın yönettiği ve Hayden Christensen, Samuel L. Jackson, Diane Lane ile Jamie Bell’in oynadığı Jumper, istediği herhangi bir yere, herhangi bir zaman içinde herhangi bir mekana kendini ışınlama yetisi bulunan David Rice'ın öyküsünü anlatıyor.

David Rice, birçoklarının hayatında sadece hayal edebildiği bir güçle büyümüştür. Uzay-zaman dokusu içindeki yırtıkları kullanarak, kendini zihninde canlandırabildiği herhangi bir yere anında nakledebilmektedir. Mısır’daki Spenks üzerinde kahvaltısını edip, Avustralya’ya sörf yapmaya, oradan Paris’e akşam yemeğine ve Tokyo’ya kahve içmeye gidebilir.Duvarların içinden geçebilir, kilitli banka kasalarına ve en gizli odalara girebilir. Şimdiye kadar, bu gücünü sadece geçmişindeki tatsız anılardan kaçmak, sınırsız zenginliğin ve vahşi özgürlüğün tadını çıkartmak için kullanır.

Ancak David birgün kendisi gibi güçleri olan Griffin adındaki hırslı bir gezgin ile karşılaşır, böylece kendisinin ‘Sıçrayanlar’ denilen uzun bir genetik sülaleye ait olduğunu öğrenir. David bundan sonra, onu ve tüm Sıçrayanlar’ı ortadan kaldırmayı kendilerine amaç edinmiş güçlerle uğraşmak zorundadır.

çok güzel bir film izlemienizi tavsiye ederim.........

Özlem Tekin

« Yanıtla #1215 : 03 Eylül 2008 - 16:09:13 »

« Yanıtla #1216 : 04 Eylül 2008 - 00:50:21 »

Çevrimdışı drown

• Cool
A Nightmare on Elm Street

Bi kaç filmini daha önce izlemiştim.İçimde uktedir küçükken izletmezlerdi bizimkiler uyuz olurdum şimdi seriyi baştan sona izliycem.Evet korkunç değil hatta çok komik çoğu zaman ama ben Freddy yi seviyorum sanırım sırf o yüzden elm sokağı benim için farklıdır türlerinin arasında.Zaman geçirmek için izlenebilir bence :D
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1217 : 04 Eylül 2008 - 16:54:51 »

Çevrimdışı drown

• Cool
A Nightmare on Elm Street 2-Freddy's Revenge

Serinin hepsini izlemedim ama sanırım bu en kötü filmi (: Bi kere ilk filmde ki yaratıcılık yok yer yer komik hatta fazlasıyla komik bence Freddy de Freddy gibi değil fazlasıyla kötü zaman geçirmek için bile izlenmez :D

I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1218 : 05 Eylül 2008 - 23:49:50 »

Çevrimdışı drown

• Cool
A Nightmare on Elm Street 3 -Dream Warriors

Filmin gidişatı bence çok iyiydi serinin en iyisi budur muhtemelen dedim taa ki sonlara yaklaşana dek...Kemiklerin falan canlanması çok komikti yahu berbat olmuş.Ayrıca kutsal su,haç olayına girmeleri filmin orjinalliğinden baya bişey alıp götürmüş bence.Freddy ise tam istediğim gibi 2. filmdeki gibi amele değil bildiğimiz Freddy işte :D İzlenesi ..Freddy nin geçmişi hakkında en azından birazcık da olsa bilgi sahibi oluyoruz...

« Yanıtla #1219 : 06 Eylül 2008 - 18:40:02 »

Çevrimdışı drown

• Cool
A Nightmare on Elm Street 4 -The Dream Master

Ne 1 . kadar iyi ne de 2. kadar kötü orta halli bi film en sevdiğim son bu oldu Freddy de oldukça iyi ayrıca üçüncü filmden sağ kalanlar da filmde boy göstermekte ...

« Yanıtla #1220 : 06 Eylül 2008 - 19:32:19 »

Çevrimdışı snm

• Üye
  • **
  • geri dönüş...
karışık pizza
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2008 - 19:32:54 Gönderen: snm »
.
.
.

« Yanıtla #1221 : 06 Eylül 2008 - 20:48:33 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
the pursuit of happyness..(umudunu kaybetme)   

dipnot: (drown kesinlikle izle bunu)
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #1222 : 06 Eylül 2008 - 23:33:02 »

Çevrimdışı drown

• Cool
A Nightmare on Elm Street 5 -The Dream Child   

5 filmin en iyi Freddy si bu filmde mevcut gerisi bi de Freddy nasıl doğdu ona tanık oluruz filmde gersi boş hem de çok boş 2. filmle yarışırlar hangisi en kötü diye 6 ve 7 nasıl çok merak etmekteyim :D

« Yanıtla #1223 : 07 Eylül 2008 - 14:02:14 »

Çevrimdışı snm

• Üye
  • **
  • geri dönüş...
1408
.
.
.

« Yanıtla #1224 : 07 Eylül 2008 - 14:31:04 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
1408

lanet filmi üç defa farklı yerlerden download ettim üçüde rezildi:) özellikle alt yazılar
hala izleyemedim..bugün tekrar denicem şansımı..

gece bikaç blm coupling izledim :))
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #1225 : 07 Eylül 2008 - 18:21:18 »

Çevrimdışı drown

• Cool
A Nightmare on Elm Street 6-Freddy's Dead-The Final Nightmare

Serinin en iyisi(7. yi izlemedim gerçi) Şu ana kadar izlediğim en iyi film Elm Sokağı serisinde Freddy nin geçmişi hakkında bolca bilgi edinme fırsatı buluyoruz.Ayrıca Freddy nin yanmamış hali de filmde mevcut.Bence yanmış hali daha iyi :D Şu ana kadar bütün filmlerin sonunda Freddy nin bi şekilde geri dönceğini bize ipuçları şeklinde veriyolardı.Bu filmde o yok fakat 7. filmi ne diye çektiler merak etmekteyim...

« Yanıtla #1226 : 07 Eylül 2008 - 23:23:40 »

Çevrimdışı drown

• Cool
A Nightmare on Elm Street 7-New Nightmare

Bitti sonunda :D Fikri sevdim aslında ama zorlama yine de olmasa da olurmuş maddi düşünceler işin içinde ki filmin içinde bundan da bahsedilmekte filmdeki çoğu karakter kendilerini oynuyor zaten şöyle ki Robert Englund(Freddy) Robert Englund u oynuyo Wes Craven da Wes Craven ı oynuyo işte öyle bişey :D Seriye genel olarak baktığımda ise 2 ve 6. filmlerin seriyle pek bi alakası yok farklı karakterler mevcut onları izlemeseniz de bişey kaybetmessiniz hele 2. filmi izlemeyin bile boşverin gitsin :D

« Yanıtla #1227 : 09 Eylül 2008 - 16:05:03 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Nic Balthazar-Ben X 

Satriani nin tavsiyesi (: Greg Timmermans gerçekten de şahane bi performans ortaya koyuyo film izlerken bi kez dumur olursunuz çoğu kez bu filmde biraz değişiyo işler dumur üstüne dumur yaşanıyo bu da bence film için muhteşem bi artı dramatik yönüne gerçekten çok şey katmış.Kesinlikle izlenmesi gereken bi film..

« Yanıtla #1228 : 09 Eylül 2008 - 16:59:21 »

ARGo77

• Ziyaretçi
23 NUMARA 

23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow (Jim Carrey), bir zamanlar ideal olan hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür. Walter bir türlü elinden bırakamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha (Virginia Madsen) ve ergenlik çağındaki oğlu Robin’le (Logan Lerman) geleceğine devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalır.

Kitap, Walter’a Agatha tarafından doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter’ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır. Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling’in (onu da Carrey canlandırıyor) hayatı, Walter’ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur. Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Fingerling’in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantısına.

Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter’ı kontrol etmeye başlar. Hayatında her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling’le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar. Kabus gibi hayaller Walter’ın aklını esir alır. Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French’in (Danny Huston) başına korkunç şeyler gelmektedir. Bu durumda Walter’ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka şansı kalmaz.

Eğer 23 sayısının ardındaki gücü çözebilirse, geleceğini de değiştirebilecektir...

neyse filmi gayet başarılı buldum 23 sayısını saplantı haline getiren biri hakkında güzel paronoyalara yer vermişler.. Jim Carrey nin baş rol oynadığı bu film izlenmeye değer..

2/3 = 0,66666666666666666 diye enteresan kehanetlerede yer vermişler....
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2008 - 17:00:26 Gönderen: ARGo77 »

« Yanıtla #1229 : 09 Eylül 2008 - 17:07:21 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
1408 18+ dio anca 7+

Soulmates never die