Anket

En çok hangi tür filmden hoşlanırsınız?

Aksiyon - Macera
1 (4.5%)
Bilim Kurgu
3 (13.6%)
Komedi
0 (0%)
Korku-Gerilim
5 (22.7%)
Fantastik
2 (9.1%)
Romantik
0 (0%)
Dram
11 (50%)

Toplam Oy Verenler: 22

Gönderen Konu: En Son İzlediğiniz Film  (Okunma sayısı 154635 defa)

Ynt: En Son İzlediğiniz Film
« Yanıtla #1695 : 13 Eylül 2009 - 22:47:30 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Pontypool...

Hiçbi şey anlamadım. Konu felaket ilginç (hele bi dilci olarak benim ilgimi taaaa derinden çekti) ama esas olay biraz geç başlıyo ve sanki pek iyi aktaramamışlar. Çok sevmedim sanki ya? Ya da bi şey anlamadım ondandır. Anlayan varsa anlatsın.
Kalbim pusula, sen kuzey!

Özlem Tekin

« Yanıtla #1695 : 13 Eylül 2009 - 22:47:30 »

« Yanıtla #1696 : 14 Eylül 2009 - 12:53:34 »

Çevrimdışı cracked princess

• Yepyeni Üye
  • *
dün nerdeyse bir yıl önce aldığım filmi izledim "the eye"  gerçekten çok güzel bir film...jessica alba başrolde izlemediyseniz tavsiye ederim...
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2009 - 13:39:34 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #1697 : 15 Eylül 2009 - 20:21:49 »

Çevrimdışı C_myrna

• Aktif Üye
Dancer in the dark- yıllardır björk severim işin fenası lars von tier de severim ama anca geçen gün nasip oldu izlemek ve tam anlamıyla içime oturdu filmin sonu boşuna cannes’dan en iyi oyuncu ödülü almamış björk
Pedro almodovar filmlerine başladım bide bu hafta da volver, annem hakkında her şey, kötü eğitim,yüksek topukları izleyebildim şimdilik…

« Yanıtla #1698 : 15 Eylül 2009 - 20:40:30 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Dancer In The Dark gerçekten mükemmel bir film defalarca izledim hala da görsem izlerim.

En son The Mist'i izledim ve ortalama bir film korku olmasına rağmen:)

« Yanıtla #1699 : 16 Eylül 2009 - 02:18:01 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
açık deniz 2
tekinizM

« Yanıtla #1700 : 16 Eylül 2009 - 13:24:53 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Mystic River. İzlenilmesi gereken bi başyapıt. Ne karına, ne arkadaşına, ne de arkadaşının karısına! :4

« Yanıtla #1701 : 17 Eylül 2009 - 17:09:09 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Chan-wook Park-Oldboy

Nihayet izleyebildim.Sonlarına gelene kadar fazla abartıldığını düşünmüştüm "Sympathy for Lady Vengeance"ın bundan onlarca kat daha güzel olduğunu düşünmedim değil.Fakat sonunu izleyince o ha dedirten filmlerden oldu benim için.Hikaye harikulade.Kurgu çok iyi.Muhteşem bi zeka ürünü.Oyuncular zaten on numara.Müzikler de bence yeterince -hatta yer yer- çok iyi.Helal olsun ne diyim.Geriye "Sympathy for mr. Vengeance" kaldı bakalım serinin en zayıf halkası nasıl (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1702 : 17 Eylül 2009 - 23:48:51 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Chan-wook Park-Oldboy

Nihayet izleyebildim.Sonlarına gelene kadar fazla abartıldığını düşünmüştüm "Sympathy for Lady Vengeance"ın bundan onlarca kat daha güzel olduğunu düşünmedim değil.Fakat sonunu izleyince o ha dedirten filmlerden oldu benim için.Hikaye harikulade.Kurgu çok iyi.Muhteşem bi zeka ürünü.Oyuncular zaten on numara.Müzikler de bence yeterince -hatta yer yer- çok iyi.Helal olsun ne diyim.Geriye "Sympathy for mr. Vengeance" kaldı bakalım serinin en zayıf halkası nasıl (:

vaay(: nihayet izlemişsin muratım(: sevindim beğenmene,dediğim kadar varmış dimi(: min-sik choi' bence  dae-su oh karakteriyle devleşmiş kamera karşısında, özellikle filmin final sahnesi diyebileceğim kısımda  harikalar yaratıyo oyunculuk adına...(not:canlı ahtopot yediği sahne çok orjinaldi(:  ..)
mr. vengeance için kullandığın serinin en zayıf halkası tabirin kesinlikle çok doğru(: ama yinede bir  chan-wook park filmi (:

keskeralaka bir not: :p :hıh: sinirsahibesi'nin biride halen ısrarla uzak doğu filmlerini beğenmiyorum diye dursun :p

bu arada muratcım bir ara msnden sana park ın ilk yönetmenlik yaptığı kısa filmi göndericem,hatırlatırmısın :p(:

dream theater türkiye resmi fan sitesinin hazırlayıp gönderdiği türkiye konserlerinden oluşan dvd yi izledim...çok iyiydi(:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #1703 : 18 Eylül 2009 - 01:50:36 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
İyilik Bul İyilik Yap (Pay It Forward)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #1704 : 19 Eylül 2009 - 16:49:07 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Cold Mountain

Aslına bakarsanız başroldaki Jude,nicole ve Renee ne kadar başarılı bulsam da,filmi Natalie Portman için izledim.

Tanrım ne kadar pskopat oldum ben yaw
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #1705 : 21 Eylül 2009 - 17:38:17 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Jae-young Kwak-My Sassy Girl

Bi film ne kadar eğlenceli olabilirse o kadar eğlenceli.Aldığı övgüleri sonuna kadar hakeden benim gönlümde kendine apayrı bi yer edinen bundan Amerikan versiyonun çok b.ktan olduğunu duyduğumuz yer yer şahit olduğumuz film (: Müzikler falan acaip huzur verici muzip filmin gidişatı da öyle.Başrol oyuncularına zaten laf yok.Gianna Jun harika oynamış özellikle.Ayrıca bu tarzda bi kız olmalıydı mutlaka hayatımda.İnsana keşke dedirten cinsten :D Son da iyi aslında.Sürprizlilerden ama beni "Oldboy" dan sonra hiçbişey beni kolay kolay dumur edemez.O yüzden pek de şaşırmadım açıkçası ama güzel son filme yakışmış.Mutlaka izlenmeli :)
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #1706 : 21 Eylül 2009 - 17:45:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Hotel Chevalier - Natalie Portman

Kısa film...

12 dakikalık bir süre kadar bi'şey.Natalie'yi kıskandığım için sanırım sevişme sahnelerini tasvip etmiyorum,ama gene de güzel bir vücut
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #1707 : 21 Eylül 2009 - 18:12:28 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Orphan (Evdeki Düşman)

Usta işi bi film olmuş. Hayatımda izlediğim en iyi gerilim filmi. Kurgusu, oyunculuk, ses efetkleri, cartlar, curtlar... 100 üzerinden 999999 veriyorum bu filme. İzlemeyen kalmasın.

« Yanıtla #1708 : 22 Eylül 2009 - 02:39:38 »

Çevrimdışı Tekinci

• Üye
  • **
Veba..
..crystal..

« Yanıtla #1709 : 22 Eylül 2009 - 15:56:23 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Don Juan
The Patriot

Don Juan,benim için hayal kırıklığıdır.
The Patriot ise,klasik Mel Gibson filmi,her ne kadar Health Ledger için izlesemse..