Anket

En çok hangi tür filmden hoşlanırsınız?

Aksiyon - Macera
1 (4.5%)
Bilim Kurgu
3 (13.6%)
Komedi
0 (0%)
Korku-Gerilim
5 (22.7%)
Fantastik
2 (9.1%)
Romantik
0 (0%)
Dram
11 (50%)

Toplam Oy Verenler: 22

Gönderen Konu: En Son İzlediğiniz Film  (Okunma sayısı 154613 defa)

Ynt: En Son İzlediğiniz Film
« Yanıtla #2505 : 25 Şubat 2012 - 14:32:48 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249

Çılgın cuma

Dr. Tess Coleman ve 15 yaşındaki kızı Anna ayrı tellerden çalmaktadırlar. Yeniden evlenmek üzere olan Tess kızından beklediği ilgiyi görememektedir. Anna ise annesinin kendi zevklerine daha sempatiyle bakmasını beklemektedir. Tess’in evlilik töreninden bir gece önce talih kurabiyelerinde yaşanan bir karışıklık sonucu olanlar olur...

Cuma sabah kalktıklarında beden değiştirdiklerini fark ederler. Anna annesinin bedeninde evlenmeye hazırlanırken, Tess de genç bir kadının bedeninde olayları yoluna sokmanın yolunu arar. Fakat bu değişim zamanla birbirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır.
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Özlem Tekin

« Yanıtla #2505 : 25 Şubat 2012 - 14:32:48 »

« Yanıtla #2506 : 26 Şubat 2012 - 20:43:08 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Taking Lives 9/10

Polisiye/gerilim tarzında bol sürprizli bir film.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #2507 : 26 Şubat 2012 - 23:07:07 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
korku kapanı 4

artık böyle filmleri izliyemiyorum hiç bi kanlı sahneye bakamadım.
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #2508 : 27 Şubat 2012 - 17:55:01 »

Çevrimdışı zeyna

• Aktif Üye
  • YAKIN OLMAK İÇİN UZAK DUR BENDEN..
fetih 1453

bir türk filmine göre ben gayet başarılı buldum.
...Beni sana çağıran her ne ise sustur....

« Yanıtla #2509 : 29 Şubat 2012 - 17:50:29 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249

Hayalet sürücü intikam ateşi
Süper bi filmdi ilki kadar bi lezzet vermese de 3D de izlemek güzeldi filmin bazı sahneleri kapadokya 'da çekilmiş en sevdiğim sahne de neye dokunsa her şeyi çürüten beyaz suratlı mezar adamı karakter var ya onunla konuştukları diyaloglar süperdi espirili konuşmaları  koptum orda zaten  karakterlerinden din adamı zenci hem de alkolik o bi komik olmuşl izlemenizi tavsiye ederim
Bu arada Nicolas Cage formunu hiç yitirmemiş hala fit yaşlandıkça gençleşiyor mu nedir:) adamım benim ya! :))
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #2510 : 04 Mart 2012 - 16:16:47 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

The Woman in Black  (Siyahlı Kadın)

3/10

Daniel Radcliffe hala Harry Potter serisinden sıyrılamamış sanki,film ise klasik hayalet konusu üzerinde dönüyor her zaman ki gibi.Kısacası beğenmedim ben, zaman kaybı!

« Yanıtla #2511 : 04 Mart 2012 - 19:42:36 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Gerilim Hattı  Vertige / High Lane

6.5/10

Konusu itibariyle diğer gerilim filmlerinden pek farkı olmasada fena değildi.

Gerilim filmi sevenlere önerilir... 

« Yanıtla #2512 : 04 Mart 2012 - 20:32:23 »

Çevrimdışı GÖKmen

• Bizden Biri
The Woman in Black  (Siyahlı Kadın)  vasat bi hayalet hikayesi

« Yanıtla #2513 : 04 Mart 2012 - 23:27:18 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Zar zor İran'da çekilen,gösterildiği gibi de yasaklanan ama diğer ülkelerde gösterime giren, yaptıkları müzik İran'da sakıncalı bulunduğu için istedikleri müzikleri 'yeraltında' yapmaya çalışan gençlerin hikayesini anlatan "Kimsenin İran kedilerinden haberi yok" filmi İran'da yasak anladıkta burada da mı yasak? İzleyebilen var mı?
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2514 : 05 Mart 2012 - 01:22:00 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
fetihi bi görmek lazım en yakın zamanda!!

« Yanıtla #2515 : 05 Mart 2012 - 12:40:36 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
izleyin sonu çok değişik şaşkoloza döneceksiniz..KORKU ADASI..ama korku filmi değil gerilim..korku filmi izlemem çünkü korkuyorum :D

Uploaded with ImageShack.us

The Ward

Aslında bu siteye üyeyseniz bu filmi izlerken hiç yabancılık çekmezsiniz. Çünkü çok kişilikli bir psikolojik hastanın öyküsünü anlatıyor. Bizde de var nasıl olsa.  :D

Filmi dikkatli izlemek lazım, konular arasındaki geçişleri hızlı yaptıkları için anlamak güçleşebilir, birden kendinizi diğer konuda bulabilirsiniz. Filmin genelinde psikoloji ve gerilim hakim. Bir kız var ve çok kişilikli. Ve ortaya çıkan her bir kişiliğin farklı dünyasında geziniyoruz filmde.

Tek mekanlı bir film demek hata olmaz, bir psikoloji hastanesinde geçiyor film. Film her ne kadar korku-gerilim türünde olsa da aslında filmin yarısından fazlası psikolojik bir anlatıma sahip. Filmin güzel sürprizleri de var. Kurgu çok iyi ayarlandığı için filmin sonuna dek ne olduğunu anlayamıyorsunuz. Bununla ilgili çok az ipucu veriliyor elinize.

Bu da aslında sonu iyi bitmeyen filmlerden. Tam kızımız iyileşti diyoruz, güm! Belki de 2. film çekilecekti diye öyle sürpriz bir son hazırlandı.

Korku/Gerilim olarak: 6/10
Bir film olarak: 5/10
bu izleyeceğim bana benziyorrr..serox kırk yılın başı bi işe yarada film güzel çıksın..çok karakter..ikizler burcu falan izlicem bakalım
« Son Düzenleme: 05 Mart 2012 - 12:44:53 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2516 : 05 Mart 2012 - 18:38:30 »

« Yanıtla #2517 : 06 Mart 2012 - 09:07:05 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
fetih1453 filmi ''en çok izlenen türk filmi'' olmuş.izlemedim henüz ama ivediğin rekorunu

geçmesi çok hoş.bence forumda başlık bile açılabilir

http://www.hurriyet.com.tr/sondakika/20062913.asp
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #2518 : 06 Mart 2012 - 12:11:02 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
serox kırk yılın başı bi işe yarada film güzel çıksın..çok karakter..ikizler burcu falan izlicem bakalım

Bak küçük hanım. Bir kez söyleyeceğim. Sabrımı sınamamalısın. Seni tanıyor muyum, hayır. Beni tanıyor musun, hayır. O yüzden konuşmalarına dikkat etmeni öneririm. Kırk yıllık arkadaşlarım benimle böyle konuşamaz, o yüzden sınırlarını bilmen gerekiyor. Hani, millet seninle eğleniyor falan, gır geçiyor. Ben biraz fazla büyüğüm bu tür şaklabanlıklar için. PM aracılığı ile saçma saçma satılar dolusu mesaj falan da atma mümkünse. Bu son sözümdür, umarım kendine çekidüzen verirsin.

« Yanıtla #2519 : 06 Mart 2012 - 18:58:38 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
fetih1453 filmi ''en çok izlenen türk filmi'' olmuş.izlemedim henüz ama ivediğin rekorunu

geçmesi çok hoş.bence forumda başlık bile açılabilir

http://www.hurriyet.com.tr/sondakika/20062913.asp

Güzel haber. Tarihe olan ilginin bel altına olan ilgiden fazla olduğunu gösteriyor mu? Gibi gibi.
Kalbim pusula, sen kuzey!