Gönderen Konu: Kapalıçarşı  (Okunma sayısı 836 defa)

Kapalıçarşı
« : 15 Aralık 2009 - 00:09:13 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Birbirinden hiç ayrılmayan üç adamla, yazgısına boyun eğmektense mücadele etmeyi tercih eden kasabalı genç kızın aşk, dostluk ve dayanışma hikâyesini anlatıldığı dizi ATV ekranlarında her pazartesi saat 20:00'de oynuyor.ATV‘de yayınlanan dizide Nejat işler, Aslı Tandoğan,Erkan Can , Olgun Şimşek ,Tülin Özen , Mert Fırat,Selen Seyven gibi ünlü isimler oynayacak.
___________________ ___________________ ___
Kapalıçarşı ; Yapımcılığını Erol Avcı‘nın (TMC) yaptığı yeni bir dizi başlıyor. ATV‘de yayınlanan dizinin başrollerin de Nejat işler, Erkan Can ve Olgun Şimşek var. Bunun yanında Binbir Gece dizisinde Tardu Flordun‘un kardeşini oynayan Mert Fırat‘da Kapalıçarşı ekibinde olacak. Kadın oyuncu için ismi geçen Oyuncu da kesinleşti. Dudaktan Kalbe dizinin Lamia’sı Aslı Tandoğan yeni sezonda Kapalıçarşı dizisinde Diyar karaketerini oynayacak.

Dizi ekibinde klasik iki TMC ekibi var. Gaye Boralıoğlu ve Neşe Şen. Dizinin çekimleri Kapalıçarşı‘da çekilemediği için yeni bir plato tasarlanmış.

Dizinin Konusu: Cemal, Mahmut ve Arda feleğin çemberinden geçmiş üç arkadaş… Daha iyi bir hayat için mucize beklerken, yankesici küçük kız Zeze ile yolları kesişir. Cemal, tül gibi ince parmakları olan Zeze sayesinde, santimetrekaresinde 36×36 ilmek bulunan bir elişi halı dokunabileceğini düşünür. Cemal, Zeze’ye halı dokumayı öğretirken Diyar’la yolları kesişir ve ona âşık olur. Ancak daha sonra işler karışacaktır…

Diziye bu hafta itibariyle güzel oyuncu Tülin Özen de dahil oldu.

___________________ ______________

Olgun Şimşek Kapalı Çarşı da söylediği türkü  ile internet ve video sitelerinde tıklanma rekorları kırmaya devam ediyor.

Yapımcılığını TMC`nin üstlendiği, yönetmenliğini Yasin Uslu`nun yaptığı, Nejat İşler, Olgun Şimşek, Aslı Tandoğan ve Erkan Can`ın başrolleri paylaştığı Kapalıçarşı dizisi, Mahmut karekterini oynayan Olgun Şimşek, geçen bölümde sazını eline alarak bir türkü söyledi. O türkü dizinin bitiminden hemen sonra internette izlenme rekoru kırdı.

Kapalı çarşı esnafının yüzünü dizi güldürdü.Dizi’nin kapalı çarşı satışlarını % 30 arttırdığı söylendi.10 ayrı kategoride verilen AYD Ödülleri Kapalıçarşı’da düzenlenen törenle dağıtıldı.Törende Kapalıçarşı Esnafları Derneği Başkanı Hasan Fırat “Kapalıçarşı” dizisi ile ziyaretçi sayısının yüzde 30’un üzerinde arttığına dikkati çekti. Fırat, hafta sonu izinli olanların çarşıya geldiğini, yerli müşteri anlamında cironun yüzde 30 arttığını belirtti.

Birkaç bölümünü Aslı Tandoğan,Erkan Can ve Olgun Şimşek vasitasiyle izlediğim,bu gece zaplarken Tülin Özen'i gördükten Sonra devamlı takipçisi olacağım dizidir kendisi.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

Kapalıçarşı
« : 15 Aralık 2009 - 00:09:13 »

Ynt: Kapalıçarşı
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2009 - 21:19:58 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2009 - 18:14:52 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Oyuncu Nejat İşler'in, başrolünde yer aldığı Kapalıçarşı dizisinden gideceği iddia edildi. Milliyet Cadde'de Ali Eyüboğlu bugünkü yazısında İşler ile yapım ekibi arasındaki gerilim yaşandığını belirtti.

Eyüboğlu yazısında yaşananları şöyle anlattı: "‘Kapalıçarşı’ dizisini iki ekip çekiyor. Ekibin birinde yönetmen koltuğuna Ömür Atay, diğerinde ise birkaç haftada bir farklı isimler oturuyor. Nejat İşler gibi başrol oyuncularının çekimlerini Ömer Atay yapıyor. Ancak kısa bir süre önce sette ilginç bir olay yaşandı. Yönetmen Ömür Atay, Nejat İşler’in çekimlere alkollü geldiğini görünce seti paydos etti. Sette yaşanan bu kriz sıcağı sıcağına yapımcı Erol Avcı’ya iletildi."

Eyüboğlu yazısına şöyle devam etti: "Erol Avcı, oyuncu Nejat İşler’i görüşmeye çağırdı. Avcı, İşler’e, sete alkollü gitmesinin dizinin çekimlerine sekte vurduğunu söyledi. İşler’in yanıtı ise “Her zaman nasıl gidiyorsam, o gün de öyle gittim. Her zamankinden farklı bir durum yoktu. Bu durumun niye şimdi sorun yarattığını anlayamadım?” oldu. O toplantıdan sonra yapımcı Erol Avcı, ‘Kapalıçarşı’ ekibine şöyle bir açıklama yaptı: “Nejat İşler, bir ağabeyi olarak rica etti, ben de diziyi bırakmasını kabul ettim.Nejat İşler, henüz ‘Kapalıçarşı’dan ayrılmadı. Ancak taraflar, senaryonun İşler’in birkaç bölüm sonra ayrılıp, diziye yeni bir karakterin katılacağı şekilde yazılması için anlaştı. Ve İşler, diziyi bırakana kadar onun sahnelerini Ömür Atay’ın değil, diğer yönetmenin çekmesi kararlaştırıldı. Ve İşler’li sahneleri dizinin asıl yönetmeni Ömür Atay değil, ‘nöbetçi yönetmenler’ çekmeye başladı. Bu satırların yazıldığı saate kadar olan biten buydu. Bu saatten sonra yönetmen Ömür Atay ve Nejat İşler arasında barış olur da, dizide devam ederler mi bilemem?

« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2010 - 19:18:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
atv'nin sevilen dizisi 'Kapalıçarşı'da yaşanan oyuncu değişimi, Engin Altan Düzyatan'ın hayranlarını çok sevindirdi. İnternetteki forum sitelerinde genç oyuncu için tebrik mesajları ve övgü yağmuru var
atv'de yayınlanan 'Kapalıçarşı' dizisine 'yeni bir karakter' olarak eklenen Engin Altan Düzyatan'a internet ortamında tebrik mesajları yağıyor. Geçtiğimiz haftalarda biten 'Bir Bulut Olsam' dizisinde rol alan Düzyatan'ın 'Kapalıçarşı'ya geçmesi; fanatiklerini çok sevindirdi. Nejat İşler'in ayrılmasının ardından 'Kapalıçarşı' kadrosuna katılan Engin Altan Düzyatan'la ilgili internette şu yorumlar yer aldı:

İSABETLİ BİR KARAR
 Bu krizde ve bu oyuncu bolluğunda 'Kapalıçarşı'ya geçiş yaptığı için kendisini tebrik etmek lazım.
 Engin Altan Düzyatan adına gerçekten çok sevindim ve gurur duydum. Sektördeki en disiplinli oyunculardan biri ve karakterler üzerine zamk gibi yapışmadan, başka bir role sağlam bir şekilde bürünebiliyor.
 Tüm Engin Altan fanları için hayırlı olsun diyorum... Onu tekrar bir televizyon dizisinde izleyeceğim için çok seviniyorum...
 Engin Altan Düzyatan, 'Kapalıçarşı' dizisi için çok ama çok isabetli bir karar olmuş. Oyunculuğunu inanılmaz beğeniyorum ve bundan sonra da 'Kapalıçarşı'yı zevkle izleyeceğim.

FANLARI SEVİNDİ FANLARI
Geçtiğimiz günlerde sona eren 'Bir Bulut Olsam' isimli dizide rol alan Engin Altan Düzyatan, 'Kapalıçarşı' ekibine katıldı. Yakışıklı oyuncunun fanatikleri, sevinçlerini internet ortamında paylaştı.

___________________ _________

Nejat İşler ayrılması iyi olmuş,fakat Engin'in girmesi kötü olmuş.

« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2010 - 02:37:13 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
cennet adlı filmde beğenmiştim ben ama diğer dizi vs de izlemedim.

« Yanıtla #5 : 28 Mart 2010 - 06:28:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Dizi,yıldızlar geçidi,fakat Olgun ve Tülin'in olmasına rağmen kan kaybeden yapımlardan,son 3 haftada 3 kere günü değişmiş  .lol.

Olgun ve Tülin'e rağmen izlemiyorum