Gönderen Konu: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)  (Okunma sayısı 96782 defa)

Ynt: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)
« Yanıtla #75 : 04 Ekim 2008 - 01:53:25 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
çok iyi bir DT fanı daha. ayrıca çok özgün gördüm kendisini...

not: in the precences of enemies partI dinliyorum. kendimden geçtim. uyuşturucu etkisi yaptı.. kölen olam mike :)

Artık LaBrie'yi bile seviyorum... En  güzel söylediği parça kesinlikle Pull me Under ...

bunları neden mi söylüyorum... içimden geldi bi DT fanı daha görünce :)
Oppss!

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 04 Ekim 2008 - 01:53:25 »

« Yanıtla #76 : 04 Ekim 2008 - 02:53:39 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Müzisyen olduğunu bugün itibariyle öğrendiğim üye

ÖZ için yazılan şarkılar arasında beğendiğim dört sözden ikisinin sahibi (: Tebrik edip saygıyla eğilirim önünde :D Devamını da beklediğimi de söylemek isterim (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #77 : 05 Ekim 2008 - 17:46:14 »

ARGo77

• Ziyaretçi
imzasını beğendim vede yapmış olduğu yorumları en iyi şekilde foruma yansıtan bir üye(sağlam üye.:) siteye epey bir süredir emek harcayan ve bu emeği hiçbir zaman esirgemeyen üylerden biri.. film seçerken onun tavsiyelerinin doğrultusunda hareket ediyorum.. ve ayrıyetten damardan özzcü..:)

« Yanıtla #78 : 07 Ekim 2008 - 20:42:50 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
avatar , imza , kişisel mesaj üçlüsü en çok değişime uğrayanlardan...bu değişim toplu olarak gerçekleşiyor genellikle.Yorumlarında karmaşa yaratmayı sever..
ard arda :happy: ' sıralanmış sayısı belirsiz noktalar kümesiyle çok haşır neşirdir yorumları.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #79 : 10 Ekim 2008 - 21:23:09 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
imzasına bakılırsa kendini çok beğenen kanatsız bir melek.ama yorumlarına bakılırsa çok olmasada olumlu olan deneyimli ve ii bir üye.tanışmışlığımız yok ama tanışmak istediğim üyelerden biri.

« Yanıtla #80 : 15 Ekim 2008 - 13:43:35 »

Çevrimdışı volkanesh

• Üye
  • **
  • BeRTuĞCeMiL(iyiki varrsın)
Bu konuya ilk girişimi yapmış bulunuyorum.5E yani emre sıcak kanlı,msnde konuştuğum,olgun,iyi bir insana benziyor.

« Yanıtla #81 : 17 Ekim 2008 - 20:33:40 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
son zamanlarda ne zaman siteye girsem mesajını görüyorum yeni ama çok etkili gibi
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #82 : 19 Ekim 2008 - 19:10:20 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
yorumlarını okurken avatarına bakmamaya çalıştığım, uzun süredir özür mesajı durduğu için hangi forum kuralına uymadığını merak ettiğim üye :D :D
schhh..

« Yanıtla #83 : 19 Ekim 2008 - 21:12:12 »

« Yanıtla #84 : 20 Ekim 2008 - 01:00:51 »

ARGo77

• Ziyaretçi
şimdi üstteki üye hakkında birazcık yorum yapalım..hmmm niki enteresan "5 e" bunu beçinci element olarak algılarsak tahtanın ham maddesine gitmek gerekir diye düşünürüm ben.. yada farklı bir boyuta sürüklersek 5'inci boyut gibi birşeyler çıkıyor tabiri caiz...yada hiçbirşey sadece sitede Özlem Tekin hayranı genç bir üye..genç menç ama dilide pabuç gibi maşallah, üyeler hakkında(artık çözmüş bu olayı dercesine) yorumlar yapıyor....böyle birşeyler.......:) sözüm muhalefet amaçlı değildir yanlış algılanmasın.. latife geçiyorum sadece(kafam güzeldir ya o yüzden)..:)

ya ben bu erkeklerin bahanesini seviyorum yaa, herşeye bir kılıf uydurmasını biliyorlar.. kafam güzeldi hatırlamıyorum(ama benim nekdarda güzel olsa hatırlarım nihahahahha) nokta nokta nokta(puhahahhahahah )

« Yanıtla #85 : 26 Ekim 2008 - 12:04:04 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yaptığı yorumlardan askerde çoooook sıkıldığını anlıyorum sorduğum her garip soruya cevap veren sayılı kişilerden
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #86 : 26 Ekim 2008 - 21:52:36 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
sieteye girdiğim günden beri kendisinin kız olduğunu bilmiyorudum.avatarından dolayı.öğrendiğimde biraz şaşırmıştım.pek konuşmuşluğum yok kendisiyle.sitenin sesizlerinden biri diye düşünüyorum
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #87 : 27 Ekim 2008 - 19:43:50 »

« Yanıtla #88 : 29 Ekim 2008 - 22:39:26 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
çok tanıtan , sitenin genelini "iyi" bulan küçük üye.  :p
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #89 : 29 Ekim 2008 - 22:50:25 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Önüm,arkam,sağım,solum... Her şeyin onda anlam bulduğu yaşanası şahıs,aşkım...

Ve evet istanbula gelicek,iletişim fakültesini becerileriyle yıkıp geçicektir..Her şey için, biz için gün saydığımdır. Şuanıma kattığım, geleceğime sakladığım...Nim nim !