Gönderen Konu: Türk Müzik Eleştirmenlerinde "Özlem Tekin Anlaşılmıyor" Klişesi!  (Okunma sayısı 12544 defa)

Özlem Tekin

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ben bu konuda en cok 11.14ün yorumunu merak ediyorum..o da okuyo ama yorum yapmıyo..tabi yıllar yılı taptığı biri Sebnem..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Empati yapalım, Şebnem Ferah fanlarına çok yanlı gelen bir yazıdır bu. Bazıları komik bulmuş bile olabilir. Erdal'ı elinde viskisiyle ekrana bakıp gülerken hayal edebiliyorum. :p :D

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
evet ya bu yazıdan sora sırra kadem bastı..

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ben ö&elden noldu rengin soldu gibisinden bişeyler yazdım hiç tınmadı yaban çakalı..o kesin hayal kahvesindedir şimdi..şebnemi görmeye gitmiştir..çok dedim bu sevdadan vazgec diye..belki de sorar bu konuyuda :D
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Evet orada bir yanlış saptama yapmışım. 5 numaradaki şarkıyı 10 numaraya almışsın işte. Muhtemelen en geç 2 hafta sonra çıkacak, diğer ağlak şarkılar aylarca listede fink atarken. Şapşala bak, diğer yazacaklarıma bir cevap verememiş, gitmiş nereden dem vurmuş. Bu da haklı olduğumu gösterir.

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Arkadas "özlem beni sev beni sev nooolur" derken ne halle düsmüs acıdım demis  GEE
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Barlas Erinç: Yazının her satırına katılıyorum. :D

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
İyi lan güzel, böylelikle bir bilinçlendirme lobisi yaratabiliriz medyada. :D Tek korkum, Şebo ya da Sezen beni evimden aldırtmasın bi gece yarısı? :p ahahah

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Oha! hürriyet gazetesinden falan müzik eleştirmenleri beni takibe aldı. :D

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
şuan GEE dalga geçiyor :S

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ergen fanlar demiş iyce çığrından çıktı olay bence..

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Kendisiyle dalga geçiyor şu an. Birçok kişi hak verdi bana, bir eleştirmen mesaj bile attı özelden. Üslubumun biraz keskin olduğunu ama böyle bir yazının gerekli olduğunu söyledi. GEE istediği kadar dalga geçebilir.

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
fena tahrik var yalnız biber fanı olun siz falan