Gönderen Konu: ÖZ'e dair hatırladığın en eski program  (Okunma sayısı 6363 defa)

ÖZ'e dair hatırladığın en eski program
« : 23 Temmuz 2006 - 03:49:54 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
 hadi biraz hafızanızı zorlayın..özle ilgili hatılradığınız en eski görüntüler nelerr

benim hatırladığım ÖZ'ün kanal d'deki sabah şekerlerine konuk olduğu program.. hatta siyah bi büstiyer giymişti ve üstü tamamen kutu kola açma halkasıyla doluydu, şebnem dönmez ve murat(soyadını hatırlamıyorum)la şeker tadında bi sohbet ediodu ne komikti yafff :dill

sonra bide atvdeki bi sabah prog. katılmıştı. top 10 listesi gibi bişi vardı.. özde o ara yeni kaset çıkarmıştı, bu arada alişanda yeni albüm yapmıştı.(var ya albümü)özlem listede 5 yada 6daydı sanırım.. öz'de sunuculardan vatan şaşmaz'a yoksa bir numarada varr yaaa mı var demiştii... hakkettende doğru bilmişti :56

bide sanırım mobil hayat die bi programda hatırlıyorum onu :hı: hatılryan varmı bu programları

tabi bide esra ceyhan'ın programını unutmamamk lazım...
esra ceyhan:aşk herşeyi affedermi özlem?
özlem tekin:dumur vaziyettee hehe..
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2007 - 23:58:26 Gönderen: furkiii »
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Özlem Tekin

ÖZ'e dair hatırladığın en eski program
« : 23 Temmuz 2006 - 03:49:54 »

Ynt: ÖZ'e dair hatırladığın en eski şey
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2006 - 09:53:13 »

Çevrimdışı tetraoz

• Aktif Üye
  • teTRaoz Türkiye'yi Taşıyor
Bi arkadaşın evindedik... o sırada zannedersem kral tv dedi... dağları deldim klibi idi arkadaşın babası.. file çorabı görünce.. one la serpme ağ gibi demişti hatırladığım bu... başka vardırda şuan hatırlamıyorum
.......... Ne Desem ..... Ne Desem

« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2006 - 10:25:42 »

ARGo77

• Ziyaretçi
yaww onun yaz programı vardıı kanald'de 4-5 sene önce hergün izliyordumm benn ne güzeldii şarkı filan konuklar...gitmiyec em gitmiyecem diyodu bi gitti gidiş o gidiş..tekrar tv programı yapsa keşkee negüzel olurduuuuuu..şaka maka reytingide yüksektii..baktı ordada aradığı aşkını bulamadı dağları filan delmeye başladı..LABAALİ LA LA LA LABALİ................... :D 

« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2006 - 10:35:04 »

Çevrimdışı GÖKmen

• Bizden Biri
T.V. de ilk  hatırladığm Özlem'i : Kime Ne albümü çıktığında  Hülya Avşar show'a katılmıştı .. Tarkan'da vardı , Tarkan Biz Nereye şarkısını bilionmu demişti  :D Özlem  ben bilmiom bu şarkıyı demişti . Tarkan'da ona rağmen beraber söölemişti Özlemle bu şarkıyı  :D vede  müthiş şarkılarını söölemişti Özlem tabekee Aşk Herşeyi Affeder mi  :holey:

« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2006 - 11:19:51 »

cansu

• Ziyaretçi
bi motorsiklet üzerinde kızıl saçlı bi hatun... komik tipli  bi adam kırmızı arabalı.....kaplumbağaa....

« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2006 - 11:44:07 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Aslında ben ÖZLEM'i biraz geç farkettim.Yıl 1999 du.Yani ben henüz 10 yaşındaydım.Arabada babamı beklerken radyoda ÖZLEM'in laubali şarkısı çıkmıştı.O andan itibaren sevmiştim.Daha sonra tek başıma çıkınca artık tam olarak hayranlık duymaya başlamıştım.....Veeee geldik bu günlere

« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2006 - 11:52:00 »

Çevrimdışı wiksha

• Deneyimli Üye
kuzenlerim özlem dinlerlerdi (o zamanlar daha yeni çıkmış) özellikle kime ne şarkısını! bende yanlarına gider albüm kapağına röpörtajlarına fln bakardım daha yeni okumayı öğrenmiş bi vaziyette şarkı sözlerini fln okumaya çalışırdım. (sene 1996-19997) bide aşk herşeyi affeder mi'nin klibindeki renkli kumaşlarla çevrili küçük odayı çok severdim, orda olmayı isterdim hep  :D

« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2006 - 13:49:27 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
T.V. de ilk  hatırladığm Özlem'i : Kime Ne albümü çıktığında  Hülya Avşar show'a katılmıştı .. Tarkan'da vardı , Tarkan Biz Nereye şarkısını bilionmu demişti  :D Özlem  ben bilmiom bu şarkıyı demişti . Tarkan'da ona rağmen beraber söölemişti Özlemle bu şarkıyı  :D vede  müthiş şarkılarını söölemişti Özlem tabekee Aşk Herşeyi Affeder mi  :holey:
bak ben bunu hatırlamıyom tüh beee.. keşke bulsak bu programları offffffff
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2006 - 17:31:04 »

Çevrimdışı çetin ceviz

• Aktif Üye
  • Ozzz..!!!Ses kezzzzz...
Laubali klibidir!. Yolu da görmüşümdür ama kafa bu o kadar eskiye gitmiyor  :76 Hem Zaten Yol un klibi pek dönmezdi o sıralar  :pala,Havuzun içinde laubaali la la laubali diyordu , saçlarıda 14 yana dikilmişti = .) = .) :asssK :love:!.. Cok Sirindi !..
Lacivert Ne kadaR yakı$mıs bilmesede ?!
Hayat buysa beN yoquM bu yoLda..
Ü$üdüq donduK saNdık oLta oRda saP buRda!..
Bir D€qil miyiZzZ ki Herke[Ş]anslı DoqmuyoR..
Rock=)Müzikle deqil sözle aNlatıLır...

« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2006 - 18:13:10 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!

ben kral tv deki vjlerden birinin anonsu ile hatırlıyorum

ve şimdi ekranlarınızda yeni bir isim sayın seyirciler.. alternatif pop tarzındaki ilk albümü ile müziğe giriş yapan özlem tekin a-ekranlarınızda.. Aşk Herşeyi Afferder mi??

sonra saçlarını duvara çivilemesi (duvaksız gelin) bi süre konuşulmuştu sınıf ortamında...

ama hulya avsarı hatırlamadım bak yaa ne nostalji ! hem de tarkanla.. o zamanlar olsaymış kayıt cihazlarımış keşke..
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #10 : 28 Temmuz 2006 - 20:49:32 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
özlem tekin aşk herşeyi affedermi den buyanadır bnm hayatımdaaa özümm bnmmm:))))
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

« Yanıtla #11 : 28 Temmuz 2006 - 20:50:29 »

Çevrimdışı LittleHercules

• Daimi Üye
ben ilk kez "aşk herşeyi affeder mi?" klibini kral da izlediğimi hatırlıyorum.. 2. veya 3. dinleyişimiz. kuzenim 10 yaşında falan. ben de 10 ların başlarında   :dill yurtdışında büyüdüğü için Türkçe'si çok zayıf.. beraber izliyoruz ve nakarat geliyor:

aşk herşeyi affeder mi?
  dersin zamanla geçer mi?

'zamanla geçer mi dersin?' devrilip 'dersin zamanla geçer mi?' oluyor.. tabi zayıf Türkçe devrik cümleleri algılamıyor..  ve bomba soruyu da benim kuzen patlatıyor: "aşkı onu affetmezse dersinden geçemez miymiş? yani ders bile çalışamaz mıymış? ne demek bu? ne saçma şarkı"  :D

kuzen, belki aşk herşeyi affetmedi ama dua et de tekinistler seni affetsin  :D
Yarın senin tek hazinen dolayısıyle git kuralını koy KENDİNE oyna!!!

« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2006 - 20:54:25 »

cansu

• Ziyaretçi
ben ilk kez "aşk herşeyi affeder mi?" klibini kral da izlediğimi hatırlıyorum.. 2. veya 3. dinleyişimiz. kuzenim 10 yaşında falan. ben de 10 ların başlarında   :dill yurtdışında büyüdüğü için Türkçe'si çok zayıf.. beraber izliyoruz ve nakarat geliyor:

aşk herşeyi affeder mi?
  dersin zamanla geçer mi?

'zamanla geçer mi dersin?' devrilip 'dersin zamanla geçer mi?' oluyor.. tabi zayıf Türkçe devrik cümleleri algılamıyor..  ve bomba soruyu da benim kuzen patlatıyor: "aşkı onu affetmezse dersinden geçemez miymiş? yani ders bile çalışamaz mıymış? ne demek bu? ne saçma şarkı"  :D

kuzen, belki aşk herşeyi affetmedi ama dua et de tekinistler seni affetsin  :D

süpermiş senin kuzen yaaa  :alkıs:  :alkıs:  ,
 Türkçesi zayıf olduğu için affettik . . . ama Türkçe yi ilerletmesi şartı ile. . .  :OK

« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2006 - 22:28:29 »

Çevrimdışı semilla

• Yepyeni Üye
  • *
özlem siyahlar içinde albümü yeni çıkmış hülya avşar şov da yanında tarkan var şarkı söölemeye başlıyo ama bu deli mi die düşünmeye başlıyom sahnede çok hızlı bi şekilde bi ileri bi geri bi sağa bi sola yürüyo anlam veremiyorum tabii o zamanlar alışmışız trt deki sabit sanatçolara ne söölerse söölesin mum gibi duran kişilere özlem daha o günden farklı olacağının sinyallerini vermiş dün gibi yaaa

« Yanıtla #14 : 28 Temmuz 2006 - 23:58:51 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
özlem siyahlar içinde albümü yeni çıkmış hülya avşar şov da yanında tarkan var şarkı söölemeye başlıyo ama bu deli mi die düşünmeye başlıyom sahnede çok hızlı bi şekilde bi ileri bi geri bi sağa bi sola yürüyo anlam veremiyorum tabii o zamanlar alışmışız trt deki sabit sanatçolara ne söölerse söölesin mum gibi duran kişilere özlem daha o günden farklı olacağının sinyallerini vermiş dün gibi yaaa
ya bu h. avşar showu bulabilsek keşke hangi kanalda yayınlanıyodu o ara showdamı..bilen varmı
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....