Gönderen Konu: Albüme Eleştirileriniz ?  (Okunma sayısı 5033 defa)

Ynt: Albüme Eleştirileriniz ?
« Yanıtla #30 : 21 Mart 2013 - 22:41:09 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
kesin lann tıraşıııııııı...kavga etmeyinnnnnnnnnn... düzgün bi eleştiri,gerçek bir gelişme var falan diye açıyorum konuyu bişey yokkkkkkk
 .ninca. .ninca. .ninca. .ninca. :4 :4 :4 :4 :4 .m .m .m .m .m

« Son Düzenleme: 21 Mart 2013 - 22:44:03 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 21 Mart 2013 - 22:41:09 »

« Yanıtla #31 : 22 Mart 2013 - 00:49:32 »

Çevrimdışı halilCYP

• Deneyimli Üye
Askerin sözleti, ay ın vokali beni benden sldı. Remıxler daha cesur olabilirdi. Slbum guzel, tanıtım zamanla olacak birşey daa slbumun  ulaşmadığı noktalar var. Ozlem istediği işi yaptı ve bu da bize yeter

« Yanıtla #32 : 22 Mart 2013 - 15:41:37 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
gazetecilerden biri gidip bodruma özlemle röportaj yapsa bari birilerinin tanıdığı gazteciler varsa gönderelim olmaz mı?
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #33 : 11 Nisan 2013 - 08:10:19 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
-Üzerine yazılan yazılar için seçilen yazı tipinden yazım hatalarına, kapaktaki fotoğrafa kadar kötü, çok ama çok kötü kartonet.

-5 yeni şarkı az.

-Remix fikrine başta çok alışamadım ama bir iki yerdeki eksiklik dışında ısınabildim onlara da.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #34 : 12 Mayıs 2013 - 19:19:13 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Remix parçalar albümün en büyük eksisi olmuş maalesef. Meraktan bir kere, iki kere dinleme dışında hiçbir şekilde kendilerini dinlettiremediler bana. Keşke biraz daha süslenselermiş. Hatta bir ara aklıma şöyle bir fikir bile geldi: Bu remix parçalar dışında albümde biraz daha elektronik düzenlemenin hakim olduğu parça olabilirdi. Albümün yarısı tamamen heavy metal, yarısı tamamen elektronik parçadan oluşurdu. Aradaki bir parça da "Aşinayım Firara" tarzında olup köprü görevi görebilirdi sertlik anlamında.

« Yanıtla #35 : 12 Mayıs 2013 - 19:55:33 »

Çevrimdışı DiviNeSouL

• Aktif Üye
- Bangır bangır bir albüm için 5 tane(cik) yeni şarkı çok az.

- Sound ve düzenlemeler ne kadar başarılıysa sözler de o denli başarısız. Özlem'in vokaline daha yakışır sözler olmalı. Bu bağlamda "Dünyam" öne çıkan bir şarkı oluyor albümde. Eğer albüme Tarlalar ve Sebepsiz Savaş'ın yeni düzenlemeleri eklenmeseymiş sözler anlamında çok "eksik" bir albüm olacakmış.

- Herkesin malumu üzere parçalar çok kısa. Metal addedilen bir albümde sağlam sololar olmalıydı. Tartışması bile olmamalı bence. Ama Özlem nedense uzak duruyor hep.

- Remixlerin albümü doldurmak amacıyla koyulduğunu düşünüyorum ta en baştan beri.
Sitede de çokça belirttim. Remixlerden hiç hazzettmem. Kargalar remixin 0.15 - 0.30 arası şahane yalnız, belirtmek lazım. Yine de albümün reklamını "Bangır bangır heavy metal yaptık." diye yapıyorsan o albümde remix olmayacak arkadaş.

- "Tarlalar" Bence Özlem'in kariyerindeki en sağlam şarkılardandı. Bu düzenlemeyi kesinlikle hak ediyordu. Albümde en beğendiğim iş budur diyebilirim.

- "Asker" ise yine harika bir altyapı ve düzenlemeye sahip olmakla beraber albümde en sev-e-mediğim şarkı. Sözleri hiç beğenmedim.

Önümüzdeki sonbaharda ya da 2014 başında Kargalar v.2'den bahsediyordu Özlem. Gaza gelip demiştir diye düşünüyorum fakat kesinlikle çok erken. Bu albüme dair hiçbir şey yapılmadı daha. Tamam, ayağının kırılması gibi bir talihsizlik de oldu ancak ortada hiçbir konser haberi de yok. Rock, konserlerle canlıdır.

Bana kalırsa yakın zamanda yeni şarkılardan biri - mümkünse "Dünyam" - kliplendirilmeli ve konserler başlamalı.

« Yanıtla #36 : 06 Ağustos 2013 - 21:21:27 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Uzun yola çıkacağız, arabada ancak Audio CD'leri dinleyebiliyoruz, "Elimdekilerden hangilerini götüreyim?" diye düşünürken bu albüm aklıma gelmekle birlikte silinip gitti de aynı zamanda. Sebep: Bu uzun süre dinlenilebilecek bir albüm değil! Geri sayımı başlatmak daha akıllıca olacaktır.

« Yanıtla #37 : 07 Ağustos 2013 - 01:59:56 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ikisini de götürseydin bukadar kendini paralamana gerek yok zira kargalar bi efsane!!!

« Yanıtla #38 : 07 Ağustos 2013 - 13:36:48 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Gene ünlemli cümleler! "Kargalar"ı ve Özge Fışkın'ı aldım ama Özge'yi daha çok dinledim. Arabada "Kargalar" hiç gitmiyormuş.

« Yanıtla #39 : 07 Ağustos 2013 - 14:42:44 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Gene ünlemli cümleler! "Kargalar"ı ve Özge Fışkın'ı aldım ama Özge'yi daha çok dinledim. Arabada "Kargalar" hiç gitmiyormuş.
ben de arabada dinliyorum gayet iyi gidiyor hatta gideceğim yere daha hızlı gidiyorum gaza ne kadar basıyorsam düşün :D

« Yanıtla #40 : 07 Ağustos 2013 - 15:19:31 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
eleştiri belli..her zamankiler..promosy on zottirik..yine bide her albümde olduğu gibi bu albümde hiçbirimizin tam beklentilerini karşılamadı..her albümde bişeyler eksikti hiçbir zaman şöyle ohh bee ne süperrrrrrrr falan diyemedik..bu albüm için derdik de bundaki baş eksiklik 5 yeni şarkı olmuş olması en azındazn 7-8 yeni şarkı olaydı tam olurdu
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #41 : 21 Eylül 2013 - 20:24:40 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu albüm de çabuk söndü. Benim için zaman testine karşı koyamayan albüm=fos albüm. "Bana Bi'şey Olmaz" bile daha uzun dayanmıştı halbuki. Yok eski kalitesi.

« Yanıtla #42 : 21 Eylül 2013 - 23:03:11 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bu albüm de çabuk söndü. Benim için zaman testine karşı koyamayan albüm=fos albüm. "Bana Bi'şey Olmaz" bile daha uzun dayanmıştı halbuki. Yok eski kalitesi.

Tanıtım olacak işte??
Geç olsun güç olmasssın

« Yanıtla #43 : 22 Eylül 2013 - 00:43:39 »

Çevrimdışı erol91453

• Deneyimli Üye
  • hhttps://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I
    • OZLEMTEKİNVEVO
Bi kere tanıtım falan berbat adamakıllı tanıtım yapılmalıydı Özlem Tekin albüm yapıyo sonuçta ;
Klip adamakıllı dönmedi bikere şahsen tv de rastlamadım bile olay sadece powertürk te bitmiyo;
Konserler olmadı malesef bahar şenlikleri geçti, ya konserleri, belediyeler, festivaller geçti
Ayağının kırılması mazeret olamaz zira Özlem Tekinden bahsediyoruz. Zaten kendisi kırık ayakla konserlere çıktı çok ciddi prodüksiyon hataları var. Allahtan benzer şeyler Şebnem Feraha da oldu.
Nerdeyse piyasa Gökçe, Aylin Aslım gibi sümüklülere kalacak İnşallah Özlem de Şebnem de hakettiği yerlere-bu albüm açısından- gelirler.
Sonsuz Bir Aşk Soundtrack Klibi
https://www.youtube.com/watch?v=kYdHNrGox0I