Gönderen Konu: şikayetler & istekler  (Okunma sayısı 49913 defa)

Ynt: şikayetler & istekler
« Yanıtla #585 : 11 Ağustos 2011 - 09:12:28 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
şu anki ana sayfa resmi biraz özensiz kalmış özlemin daha harika olduğu yeşil hali yok mudur????

tekliflere açığım, buraya fotoları ekleyen olursa deneriz

şu en üstteki özlem tekin yazsının baş harflerini büyük yazın daha güzel durur..cidden

onu geçici olarak oraya koydum, şimdilik bir laptop krizi yaşıyorum; photoshop yüklü bir bilgisayar bulursam oraya farklı bir banner hazırlayacağım.

Özlem Tekin

« Yanıtla #585 : 11 Ağustos 2011 - 09:12:28 »

« Yanıtla #586 : 11 Ağustos 2011 - 10:24:58 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
şu anki ana sayfa resmi biraz özensiz kalmış özlemin daha harika olduğu yeşil hali yok mudur????

Yok yok çok güzel bence :D

Sade ve güzel  ;)

« Yanıtla #587 : 11 Ağustos 2011 - 10:31:08 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
aynen.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #588 : 11 Ağustos 2011 - 16:43:02 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
üstteki özlem tekin yazısı çok basit kalmış, üst tarafı yeni bişiler yapmak lazım, anasayfadaki resimde öz doğal çıkmış ama anasayfalık resim değil... ayrıca illaki yeşil saçlı olması gerekmiyor...
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

« Yanıtla #589 : 11 Ağustos 2011 - 18:15:38 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
üstteki özlem tekin yazısı çok basit kalmış, üst tarafı yeni bişiler yapmak lazım, anasayfadaki resimde öz doğal çıkmış ama anasayfalık resim değil... ayrıca illaki yeşil saçlı olması gerekmiyor...

Evet, konsepte uydurmasak Özlem'i de. Belki Jolly Joker Balans konserindeki fotoğraflar anasayfa için güzel olabilir.. Özellikle siyah-beyaz olanlar..
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #590 : 11 Ağustos 2011 - 18:49:58 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
Evet, konsepte uydurmasak Özlem'i de. Belki Jolly Joker Balans konserindeki fotoğraflar anasayfa için güzel olabilir.. Özellikle siyah-beyaz olanlar..
aynen 2.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #591 : 17 Ağustos 2011 - 20:53:01 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Ne şikayet ne istek.Site Opera ile düzgün görüntülenememekte.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #592 : 17 Ağustos 2011 - 22:47:50 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Ben Opera kullanıyorum, bende bir sorun yok.

« Yanıtla #593 : 17 Ağustos 2011 - 22:51:35 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bendedir belki sıkıntı.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #594 : 23 Ağustos 2011 - 15:24:50 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Siteden uçurulması gereken kişiler var. Tartışmayı kişisel boyuta taşıyıp, hakaretlerle yazılarını pekiştiren.

Ayrıca hala şu sitenin renklik zıtlıkları ayarlanmalı. Çok göz yoruyor.

« Yanıtla #595 : 23 Ağustos 2011 - 15:51:33 »

Çevrimdışı Soldier

• Deneyimli Üye
Drown adlı üye,yazdığım son yazıyı ısrarla siliyor,daha önce yazılanlardan farklı olmamasına rağmen,daha önce yazılanlar silinmemesine rağmen !!!!
Bana yapmış olduğu saldırıya karşılık terbiye sınırları içerisinde cevap verdim.Cevabı kaldıramamış olacak ki mesajımı sildi.Diğer üyelerin yada benim daha önce yazdıklarımdan farkli değildi son yazdığım yazı.
Birine saldırı yapıyorsan cevabını da kaldırmayı bileceksin.
Ya yazımı yayınlamasını,ya da bana hitaben yazdığı yazıyı,ve daha önce Sezen başlığında sezen'in müziğinden çok karşılıklı yazışma şeklindeki diğer bütün mesajları da silmesi istiyorum.
Böyle bir çifte standart olamaz.
Yazdığım mesajda ne bir küfür ne bir hakaret vardı.
Suçlamaya karşı savunma vardı sadece
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2011 - 15:52:27 Gönderen: Soldier »

« Yanıtla #596 : 23 Ağustos 2011 - 15:53:04 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Drown adlı üye,yazdığım son yazıyı ısrarla siliyor,daha önce yazılanlardan farklı olmamasına rağmen,daha önce yazılanlar silinmemesine rağmen !!!!
Bana yapmış olduğu saldırıya karşılık terbiye sınırları içerisinde cevap verdim.Cevabı kaldıramamış olacak ki mesajımı sildi.Diğer üyelerin yada benim daha önce yazdıklarımdan farkli değildi son yazdığım yazı.
Birine saldırı yapıyorsan cevabını da kaldırmayı bileceksin.
Ya yazımı yayınlamasını,ya da bana hitaben yazdığı yazıyı,ve daha önce Sezen başlığında sezen'in müziğinden çok karşılıklı yazışma şeklindeki diğer bütün mesajları da silmesi istiyorum.
Böyle bir çifte standart olamaz.
Yazdığım mesajda ne bir küfür ne bir hakaret vardı.
Suçlamaya karşı savunma vardı sadece

:D Tamam dikkate alınacaktır bu yazın.

« Yanıtla #597 : 23 Ağustos 2011 - 16:10:35 »

Çevrimdışı Soldier

• Deneyimli Üye
Bu sitede Rahatsız olduğum en önemli nokta 2-3 kişinin oluşturmuş olduğu körler sağırlar birbirini ağırlar ortamı,ve saçma sapan hiçbir gerçeklik payı olmayan düşüncelerin,yasa(!) gibi değerlendirilmesi.Şebnem Ferah başta olmak üzere bir çok kişi hakkında olumlu yorumu geçtim,bilenen gerçekleri söyleyemeyeceğin bir ortamın olması.

« Yanıtla #598 : 23 Ağustos 2011 - 18:15:02 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu sitede Rahatsız olduğum en önemli nokta 2-3 kişinin oluşturmuş olduğu körler sağırlar birbirini ağırlar ortamı,ve saçma sapan hiçbir gerçeklik payı olmayan düşüncelerin,yasa(!) gibi değerlendirilmesi.Şebnem Ferah başta olmak üzere bir çok kişi hakkında olumlu yorumu geçtim,bilenen gerçekleri söyleyemeyeceğin bir ortamın olması.

Sen kalk adama durduk yere gerizekalı, cahil gibi ithamlarda bulun, ben de bön bön bakayım, öyle mi? Hak etmediği halde birilerinin şahsına hakaret ediyorsan benden alacağın tepki bu şekilde olur. Ayrıca bilesin ki körler ve sağırlar birbirini durduk yere ağırlamaz. Seninle aynı fikirde insanlar olsaydı onlar da kalkar seni ağırlardı, emin ol.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #599 : 16 Eylül 2011 - 14:01:16 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Son Ziyaret:
Cuma, 16 Eyltember 2011 12:57

avatarın altındaki son ziyaret kısmında(Portalda) yukarıdaki gibi yarı Türkçe yarı ingilazca yazıyor..
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2011 - 14:02:35 Gönderen: ARGo_ »