Konu Dışı > Teknoloji

Akıllı Telefonlar VS Normal Telefonlar

(1/8) > >>

SeRoX.v2:
Evet, tartışma konusu.

Siz hangisini tercih ediyorsunuz?

Akıllı telefonlar cephesinde Iphone, BlackBerry, Samsung Galaxy gibi türler varken, normal telefonları hepiniz biliyorsunuz. Akıllı telefonlar, bir çok özelliği içinde barındırmasına rağmen hala sarj sorununu halledememişlerdir, çoğu dokunmatiktir ve hassastır.

Ben ilk akıllı telefon deneyimimi Nokia X6 ile yaptım. Attım onu bi kenara, sonra aileme verdim gitti. Gittim kendime tuşlu bir samsung aldım, devam ettim. Arada BlackBerry kullandım. Klavyeli telefon bana göre değildi. Sonra yine Iphone aldım ve duvara atıp parçalıyordum neredeyse. Sanırım dokunmatikten de nefret ediyorum. Onu da attım kenara. Böyle çok iyi. :D Ben eski kafalıyım sanırım telefon konusunda. Telefon benim için konuşmak ve mesajlaşmak.

teytey:
Ben dokunmatik telefonları kullanamıyorum,alışamadım alışamayacağımda sanırsam .
Akıllı telefonlar bana çok uzak yani ,sistem çok değişmezse( piyasada tuşlu telefon falan kalmazsa mazallah :D ) almayı da düşünmüyorum. Bİ TELEFONA DA 1000 TL DEN FAZLA PARA VERMEYİ ÇOK GEREKSİZ BULUYORUM.

ARGo_:
netbookları kaldıracaklar yakında bu telefonlar yüzünden.. aslında hiç gerek yok telefonda bu kadar özelliğe bana alo desin mesaj yazsın yeter.. 3310 bile kullanırım fark yapmaz :) 

SeRoX.v2:
...telefon benim için konuşmak ve mesajlaşmak...

demişim yukarıda. Elbette hala öyle de. Maalesef değişen şartlar yüzünden dediğimi yutmak zorunda kaldım. Mailleşmeler, yazışmalar falan derken akıllı telefon kesinlikle şart yani. Özellikle bana şu sıralar yaren olan tek şey.

En son iphone vardı, onu da verdim bizimkilere. Gittim, dell streak tablet telefon aldım, öküz gibi bir şey ama bilgisayar gibi maşallah. Takır takır. Her işimi bilgisayar ihtiyacı duymadan hallediyorum. Ayrıca diğer akıllı telefonlara göre sarjı inanılmaz fazla gidiyor. Tavsiye ederim. Yalnız iphone5 kullandım bir gün boyunca, arkadaştan aldım hatsız olarak, deneme amacıyla tabi. Cillop gibi telefon. Her an gönlüm kendisine kayabilir. :D

tekin ali:
Son üç yıldır Nokia 5800 xpressmusic kullanıyorum. Bugün akıllı telefon almaya epey bir hevesim vardı,hatta almak için teknoSa'ya bile gittim ama kıyamadım benim emektara. :D

Hem gerekte yok aslında her türlü işimi görüyor hala telefon, 3G-WİFİ hatta GPS bile kullanabiliyorum daha ne olsun...
Bozulunca alırım en akıllısından bi tane :p

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git