Konu Dışı > Kitap , Sinema & Diziler

En Son Gittiğin Tiyatro

(1/38) > >>

O:
DEVLET TİYATROLARI'NIN OLDUĞU ŞEHİRLER BENCE ÇOK BÜYÜK FIRSAT...TİYATRO KEYFİ SİNEMAYA GÖRE ÇOK DAHA UCUZ.TAM 5,5 ÖĞRENCİ 4,5 YTL...BEN 24 YAŞINDAYIM VE BURNUMUN DİBİNDEKİ BU FIRSATI YENİ KEŞFETTİM...

KİRALIK KONAK'A GİTTİM...SAVAŞ YILLARINDA BİR KONAKTA GEÇEN OLAYLARI ANLATIYOR.İNSAN BİRDEN KENDİNİ O YILLARDA ZANNEDİYOR SANKİ.SALONDA FULL DOLUYDU...TAVSİYE EDERİM...

theBad:
ferhan şensoyun hemen her oyununa gittim...

gerçekten tiyatro ayrı bi dünya!
ama bana göe değil sanırım; gülmeyeceğim bi oyuna gitmem sanırım

SeZzZ:
ben burda (antalya) devlet ve belediye oyunlarınının hepsini takip etmeye çalışıyorum.. ama çok fazla da oyun çıkmıyor.. okuldaki oyunları da izliyorum.. en son shakespeare yanlışlıklar komedyası'nı oynadılar.. ben yer bulamadım :cry:  

üniversiteye geldiğim ilk sene de bi oyunda oynamıştım..

theBad:
aslında ben de isterim dünyanın her yerinde binlerce kez sahnelenen bir oyunu izlemeyi ama...

tiyatro kültürü oluşturacak bi çewrede yetişmedim; daa ziyade bahçeli we modifiye kültürüm gelişti :)

ama size söz weriyorum mart bitmeden bir oyun izleyim fikirlerini anlatcam sizlere; eksikliğini hissetmedim bunca zaman ama başkaları bende ki bu eksilii farkar da yüzüme wururlarsa hak wermek zorunda kalırım :)

cyberjack:
en son aban bi seyhler oluyora gittim 28 ytl * 2 = 56 bayıldım ama süperdi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git