Konu Dışı > Teknoloji

Bilgisayar Sorunlarınıza Çözüm (Teknik Servis)

(1/51) > >>

by_haxan:
Bilgisayarınızdaki Her türlü sorunu buraya yazabilirsiniz...  

En kısa zamanda sorunuz cevaplandırılacaktır... elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıcaz...

hepimize hayırlı olsun...  :76

mehhmet:
msn hep seni buyle konularda rahatsız ediyorum hasan burdanbi tesekkur edeyim

ilk sorunun su vinap yukledim 5.1 bi sure sonra sorun vermeye basladi sildim tekrar yukledim gine hata veriyo ve pc kitleniyo bunun nede ni ney vinap neden benim pcde calişmiyor sarkiyi actimda donuyo ve bencereler kapaniyo  :höö: bende şimvi media playeri kullaniyorum onda yeni bir sarki ekledimde acık kloser sayfalari kapaniyo  :höö:

m_akin_e:
 evde elekrikler kesildiginde masaüstü bilgisayarım açılmıyor  :şok:  :D :D

şaka bi yana geçenlerde arkadaşlarla IP numarası üzerinden birbirimizin bilgisayarına girmeye çalıştık,, pek beceremedik,, burada uygun programları tavsiye edebilimisin,, ve bir de açıklama ,, şimdiden teşekkürler

ARGo77:

--- Alıntı yapılan: m_akin_e - 19 Ağustos 2006 - 11:33:45 --- evde elekrikler kesildiginde masaüstü bilgisayarım açılmıyor  :şok:  :D :D

şaka bi yana geçenlerde arkadaşlarla IP numarası üzerinden birbirimizin bilgisayarına girmeye çalıştık,, pek beceremedik,, burada uygun programları tavsiye edebilimisin,, ve bir de açıklama ,, şimdiden teşekkürler

--- Alıntı sonu ---
prorot

by_haxan:
arkadaşlar bir bilgisayara ip numarasını bilerek girmenin benim bildiğim 17  yolu var ama kesinlikle programın adı dahil burda hack unusuru taşıyacak bir bilgi asla verilemez...!!!!! sitemize aykırı bir durumdur...

mehmet senin probleme gelince winampın klasik hatalarından biridir bu, bilgisayarında winampı silerken nasıl bir yol izliyorsun bu çok önemli bana bunu bir söylersen çözüm bulucam...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git