Toplantılar > Buluşmalar

istanbullu tekinistler (hokkabazdaydık)

(1/21) > >>

cansu:
 mevcut  başlığımız kilitlendiği için burdan devam edicez artık. . . kirası biraz fazla ama olsun sizin için en iyisini yapıoruz:)))

arkadaşlar yeni bir istanbul buluşmasıyla daha  karşınızdayız. . .istanbulda gidilecek başka yer kalmadığı için mekan olarak bedri abilerin ( pyro )evini seçtik :))))  bol bol dedikodu sizleri bekliyor. . . açık büfe. . .kendin pişir kendin yee. . . :)))  seferler taksimden kalkacak. . . otobüs şöforümüz mustidir :))). . .   gelecek arkadaşlar en geç cumartesi özel msj yoluyla bana ulaşabilirler. . . yada bedri abiye veya pınara. . . ya da gelicek mi bilmiyorum ama eğer gelirse siz istanbul temsilcisi atılan üye e ulaşın. . . pazar günü görüşmek dileğiyle mutlu mesut ve esen kalın:))))))))))))

PyRoX:
evet arkadaslar ..bekliyorum tüm tekinistleri...bahçelievler semt...
yalnız iki büyük boy çocugum var,korkan varsa haberi olsun..ama zararsız ve çok şekerdirler...
şöyleki:

cansu:
olsun yaff onlarda da tekinist kanı vardır (senin çocukların yaa) severler bizi. . . kan kanı çeker:)))))

ozz_witch:
ayy ben onları yerim geliyoz oh pazar günü şenlik var biralar felan süper olcak süper arkadaşlar sizde katılın bizlere

PyRoX:
kapım herkese açıktır..katılımın çok olmasını gerçekten isterim ...kimse çekinmesin ..başımızın üzerinde yeriniz var  :))

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git