Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118063 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #690 : 23 Ocak 2009 - 16:22:46 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #690 : 23 Ocak 2009 - 16:22:46 »

« Yanıtla #691 : 23 Ocak 2009 - 17:04:00 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
gay ikonumu ?

tabikide. yapılan anketlerde hep ilk sıralarda olup sürekli gaylerle kendi arasında bir sıcaklık olduğunu belirtmiştir. :D :D
schhh..

« Yanıtla #692 : 23 Ocak 2009 - 19:31:48 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
tabikide. yapılan anketlerde hep ilk sıralarda olup sürekli gaylerle kendi arasında bir sıcaklık olduğunu belirtmiştir. :D :D

waaay ben bunu bilmiyodum.ne alakaysa yaptığı işle gay olmanın.ama belki yakın zannediyodur kendini onlara :D :D altın günü falan yapıyolardır .lol. .lol. hı:

buarada bi gazetede gayların cinsel anlayışlarını önemsemediğini onları oldukları gibi sevdiğini sölemişti.
soru :D =eğer gayların cinsel anlayışlarını önemsemiyosa neden onlara gay diyo???yani illa acayip olacaksa işiyle ön plana çıksın.eğer gayların cinsel ilişkisini yargılamıyacaksada onalara gay demenin ne anlamı var çok saçma bi konu yani :D

« Yanıtla #693 : 23 Ocak 2009 - 21:50:14 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
waaay ben bunu bilmiyodum.ne alakaysa yaptığı işle gay olmanın.ama belki yakın zannediyodur kendini onlara :D :D altın günü falan yapıyolardır .lol. .lol. hı:

buarada bi gazetede gayların cinsel anlayışlarını önemsemediğini onları oldukları gibi sevdiğini sölemişti.
soru :D =eğer gayların cinsel anlayışlarını önemsemiyosa neden onlara gay diyo???yani illa acayip olacaksa işiyle ön plana çıksın.eğer gayların cinsel ilişkisini yargılamıyacaksada onalara gay demenin ne anlamı var çok saçma bi konu yani :D
sen ne komiksin(!)
ne yapmalı sence.senin gibi cinsiyetçilik mi ?
düşünelim o zaman kadınları olduğu gibi kabul eden biri neden onlara "kadın" diyor ? erkekler için de geçerli,farketmez.
sırf yorum yazabilmiş olmak adına saçmalamak moda oldu bu konu başlığında.

afişler hoş olmuş " HYFCOOLCLUB "
tebrikler.

Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #694 : 24 Ocak 2009 - 19:13:01 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me

Yazdığın bu kadar cümlenin içinde mantık maalesef ki yok.
İlkokul çocukları gibi "mıy,mıy,mıy" falan filan...
Onlara değil sana önyargıyla bakılır şöyle bir platformda,sen kınanırsın onlar değil.(5 parmağın beşi de..gerçi)

Hande'nin yaptığı bu atılımı kutluyor,çağdaş bir yaşama doğru attığı,ayak olduğu faaliyetlerinin önünde coşkuyla eğiliyorum.

Afişler gerçekten güzel olmuş...
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #695 : 25 Ocak 2009 - 10:59:12 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yazdığın bu kadar cümlenin içinde mantık maalesef ki yok.
İlkokul çocukları gibi "mıy,mıy,mıy" falan filan...
Onlara değil sana önyargıyla bakılır şöyle bir platformda,sen kınanırsın onlar değil.(5 parmağın beşi de..gerçi)

Hande'nin yaptığı bu atılımı kutluyor,çağdaş bir yaşama doğru attığı,ayak olduğu faaliyetlerinin önünde coşkuyla eğiliyorum.

Afişler gerçekten güzel olmuş...
Bakıyorum sende Hande Yener'in lafını kapmışın hemen ilkokul-lise davası

« Yanıtla #696 : 25 Ocak 2009 - 14:29:24 »

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen şahsa yönelik tartışmalara bir son verelim,konumuzla devam edelim..rica ediyorum benim bu mesajım hakkında da burada herhangi bir yorum yapılmasın,uyarım tek bir kişiye yönelik değildir,şikayet ve dileklerinize özel mesaj kutum daima açıktır..

hande yener ile devam..

« Yanıtla #697 : 25 Ocak 2009 - 14:32:42 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Hipnoz dan sonra video geldi mi yahu son albüme (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #698 : 26 Ocak 2009 - 21:16:07 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **

Gayler yeniliği çabuk kapan iyi bir görsellik arayan moda ile iç içe olan insanlardır

Hande her albümü ile farklı şeyler deniyor iyide bir görsele sahip gerek klip olsun gerek fotoğraflar imaj...

Bunların bütünü Hande Yener  :::::

Türkiyede Hande dışında gaylere hitab eden bir çok sanatçı var  sertab göksel nil vs bunların kaçı gayleri seviyorum onlar beni çok iyi anlıyor diyebilmiş hande gerçekten büyük bir cesaret örneği "herkes gay diyebilecek kadar"

Teşekkürler kanatsız melek  .ressam.

« Yanıtla #699 : 26 Ocak 2009 - 22:42:34 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Gayler yeniliği çabuk kapan iyi bir görsellik arayan moda ile iç içe olan insanlardır

Hande her albümü ile farklı şeyler deniyor iyide bir görsele sahip gerek klip olsun gerek fotoğraflar imaj...

Bunların bütünü Hande Yener  :::::

Türkiyede Hande dışında gaylere hitab eden bir çok sanatçı var  sertab göksel nil vs bunların kaçı gayleri seviyorum onlar beni çok iyi anlıyor diyebilmiş hande gerçekten büyük bir cesaret örneği "herkes gay diyebilecek kadar"

Teşekkürler kanatsız melek  .ressam.

Bunun neresinde cesaret yahu 

Ben gaylere hitap ediyorum ben lezbiyenlere hitap ediyorum var mı böyle bişey müzik dediğimiz bu kadar mı tek tip Hande bunlarla anca kendine zarar verir

Nil Göksel ya da Sertab da böyle bi açıklama yapmaz nedeni de ortada 

İşimize bakalım felsefesi en doğrusu (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #700 : 26 Ocak 2009 - 23:01:21 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Bunun neresinde cesaret yahu 

Ben gaylere hitap ediyorum ben lezbiyenlere hitap ediyorum var mı böyle bişey müzik dediğimiz bu kadar mı tek tip Hande bunlarla anca kendine zarar verir

Nil Göksel ya da Sertab da böyle bi açıklama yapmaz nedeni de ortada 

İşimize bakalım felsefesi en doğrusu (:
Süper bir açıklama olmuş zaten Göksel'de Sertap Erenerde böyle ucuz reklamlara kalkışmazlar.

« Yanıtla #701 : 28 Ocak 2009 - 15:03:17 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
Hitab ettiği kesime jest olarak algılayabilirsiniz  mucx

nil sertab ve gökselin işi neymiş?
Müzik yapmak ve birilerine hitab etmek değil mi?
Hitab ettiği kesim gayler olunca böyle açıklamalar yapmakta reklam sayılmaz...

Gaylere sesleniyorum onlar beni daha iyi anlıyorlar  diyerek heterosexüel dinelyicilerini sarsma riskine girmiş oluyo reklam yapmış olmuyo biraz dikkat... :uyku:

Hande Yener Ankara'da
Hande Yener geleneksel Studio Live konserlerine Ankara Studio Live da eklendi. Cuma günü Ankara'da cumartesi günü İstanbul da konser verecek olan sanatçıya İtalya'dan gelen bayan dansçıları eşlik edecek.
Hande Yener sürprizlerle dolu albüm çalışmalarına devam ederken, konserleriyle de hayranlarıyla buluşuyor. Son aşamasına geldiği ve sır gibi sakladığı yeni albümünün  fotoğraf çekimlerini de önümüzde ki hafta yapacak olan sanatçı yeni imajıyla da herkesi şaşırtacak.

YENİ ALBÜMÜ İÇİN GÜN SAYAN SANATÇIYA ,20 KOSTÜM HAZIRLANDI..

Albüm fotoğrafları için 20 kostüm hazırlanan ve antika deposunda, fotoğrafları çekilecek olan sanatçı, geçmişten günümüze Hande Yener konseptini yeni albümü için sevenlerine sunmaya hazırlanıyor... Binlerce kişilik konser mekanlarının gözde ismi olan Hande Yener, 30 Ocak Cuma gecesi Ankara Studio Live Dip'in ilk konserini verecek. Açılış gecesi Kemal Doğulu konseriyle başlayacak. Yoğun konser programı devam eden sanatçı Ankara konserinin ardından 31 Ocak Cumartesi İstanbul Studio Live'da sevenleriyle buluşacak.

Ocak ayında Bursa, İstanbul ve İzmir'de konserler veren sanatçı şimdide Ankara'lı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Canlı konser performansının yanı sıra dans şovlarıyla da göz dolduran sanatçıya yine İtalyan bayan dansçıları eşlik edecek. Hande Yener bu konseri için şarkılarının özel versiyonlarından bir repertuar hazırladı.

Kaynak:

http://haber.mynet.com/detay/populer-kultur/Hande-Yener-Ankara-da/28Ocak2009/O1233133881206
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2009 - 19:57:55 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #702 : 28 Ocak 2009 - 19:06:14 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Hitab ettiği kesime jest olarak algılayabilirsiniz  mucx

nil sertab ve gökselin işi neymiş?
Müzik yapmak ve birilerine hitab etmek değil mi?
Hitab ettiği kesim gayler olunca böyle açıklamalar yapmakta reklam sayılmaz...

Gaylere sesleniyorum onlar beni daha iyi anlıyorlar  diyerek heterosexüel dinelyicilerini sarsma riskine girmiş oluyo reklam yapmış olmuyo biraz dikkat... :uyku:

Hande yi ne Göksel le ne Sertab la ne de Nil le kıyaslamanın manası yok diye düşünüyorum  komik olur çünkü Göksel kim Hande kim dimi (:

Bu bi jestse eğer bunu da manasız buluyorum gereksiz bunu söylemese de bişey kaybetmezdi sadece biraz daha az konuşulurdu bunun sonuda nereye çıkar hepimiz biliyoruz (:

Neyse severdim Hande yi aslında ben yersiz ve tutarsız davranışları olmasa çok daha iyi yerlerde olucaktır eminim ama beceremiyo maalesef kendini koparamıyo şu magazin dünyasından susup da işini yapsa sadece ama zor  (:

« Yanıtla #703 : 29 Ocak 2009 - 22:57:48 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
Müzisyenlere konuşma yasağı var :mm:
Hiç biri konuşamaz...

« Yanıtla #704 : 30 Ocak 2009 - 01:45:50 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Müzisyenin konuşmasına gerek yok zaten işini yapar takdirini toplar hem saçmasapan demeçler verceklerse birileri gibi hiç vermesinler zaten dimi (: