Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118050 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #720 : 28 Şubat 2009 - 10:03:41 »

Çevrimdışı Avrilci Seda

• Üye
  • **
  • Yalnızlıqıma a$ıqım =))
hande yenerin yeni halini beğenmiyorum eskiden daha iyiydi

Özlem Tekin

« Yanıtla #720 : 28 Şubat 2009 - 10:03:41 »

« Yanıtla #721 : 08 Mart 2009 - 13:55:53 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye

yeni albümü için çektirdiği fotoğraflardan birisi.

makyaj,saç ve kıyafet çok iyi.
beğendim.
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #722 : 09 Mart 2009 - 19:34:48 »

Çevrimdışı HYFCOOLCLUB

• Üye
  • **
Buyrun yei albüm için çekilmiş fotoğraflardan sadece bir kaç tanesi yakında hepsi nete düşecek ben ilkine bayıldım fotoğraflar tam istediğim gibi.

« Yanıtla #723 : 09 Mart 2009 - 19:40:07 »

Çevrimdışı carcass_

• Deneyimli Üye
  • yokum artık..
görüntü kirliliği bu başlığı bir daha açmamak üzere kapatıyorum.

« Yanıtla #724 : 09 Mart 2009 - 19:56:01 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Sürünün içindeki "Kara Koyun" gibi Hande...

Takdir ve takip ediyoruz kendisini...

« Yanıtla #725 : 09 Mart 2009 - 21:48:51 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Takdir ve takip etmiyorum..:) böyle resimlerin yayınlanmasından yana değilim..küçük kardeşlerimiz olumsuz yönde etkilenebilir..Akab inde kendi çaplarında vukuatlar yaratabilirler..Bu vukuatlar günlük yaşamlarına yansıyabilir..geceleri rüyalarında aniden, sırıl sıklam(artık nerelerini ıslattığı tartışılır)  bir şekilde uyanabilirler..neys e güzelim koltuğun karizmasını çizmiş diyim..:)

« Yanıtla #726 : 09 Mart 2009 - 22:02:52 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Sürünün içindeki "Kara Koyun" gibi Hande...

koyun koyun!! hahaha hahaha
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #727 : 09 Mart 2009 - 22:32:28 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
  evet efendim, 'ARGO_' abiceğiziminde dediği gibi küçük kardeşlerimiz de bu fotolardan etkilenebilir, sitenin 'sözde' en küçüğü olaraktan böyle fotoların yayınlanmasını  istemiyorum dermişim.. umrumda değiller hiçbiri.
 şimdi umrumda olmamalarına rağmen birkaç saniyelik göz temasından ötürü şu yorumu yapmak istemekteyim, hipnoz'a bi ara 23.00 dan sonra yayınlanma cezası verilmişti.. bu fotoların ''akabinde'' çekilecek bir klip ancak gece 02.00-04.00 da falan yayınlanır heralde.. Arz Ederim efendim..(ayrıcanada şu yanında bi erkeğin durduğu foto dışındaki fotolarda çok çirkin çıkmış kendisi, bi o fotoda yüzü net, güzelliğini!! kaybetme yolunda son 200 metreye girdi kendileri, ancak elvan abeylegese birinciliği kaptırmaz diyorum :D :D (çirkinlik baabında)) :D :D
schhh..

« Yanıtla #728 : 09 Mart 2009 - 22:44:02 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
la hande koyunu şu memlekete elin gavuru elvan abeylegese'nin bulunduğu katkının binde birini bulunsa diyeceğimki faydalı bir koyun sağılmaktan başka işlerede yarıyormuş (:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #729 : 09 Mart 2009 - 22:46:37 »

ARGo_

• Ziyaretçi
hiç bir zaman güzel değildi ki...estetik denilen şey bu kadın için geçerli bir kavram değil..doğada, merada v.b. yerlerde eşi benzeri yok..diyim..:) koyun teşbihi yerindedir..tek bir kusuru var yerli yersiz meeliyor duruyor..aslında winampla anlaşıp, lama sesinin yerine Handenin sesini teklif etsek..daha bir değişik olurdu diye düşünüyorum program açısından..

düşünseniz ya oradaki lama sesi yerine koyun sesi..

misal, hande winamp diyor..meeliyor...l amada aradan çıkıyor tükürerek, Allah belanı versin bu nasıl bir sestir elektroniğin içine ettin beeeeee....:)

« Yanıtla #730 : 09 Mart 2009 - 22:50:22 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Hande Yener iyice saçmalamaya başladı..Marjinallikte bi yere kadar...Oynadığı film'de elinde patlamış zaten :D

« Yanıtla #731 : 09 Mart 2009 - 22:54:34 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Hande Yener iyice saçmalamaya başladı..Marjinallikte bi yere kadar...Oynadığı film'de elinde patlamış zaten :D

handemi marjinalmiş :höö: hahaha hande yenere soksan durmaz lan marjinallik hahaha...
elinde patlatırlar işte adamın öyle hahaha hahaha
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #732 : 10 Mart 2009 - 00:37:42 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
Takdir ve takip etmiyorum..:) böyle resimlerin yayınlanmasından yana değilim..küçük kardeşlerimiz olumsuz yönde etkilenebilir..Akab inde kendi çaplarında vukuatlar yaratabilirler..Bu vukuatlar günlük yaşamlarına yansıyabilir..geceleri rüyalarında aniden, sırıl sıklam(artık nerelerini ıslattığı tartışılır)  bir şekilde uyanabilirler..neys e güzelim koltuğun karizmasını çizmiş diyim..:)
abartma vedo bee küçük kardeşlerin senden etkilenmiyosa hande yanında nur gibi kalır oluuuuuuum hahaha
yaa kadının hakkınıda yemeyin abi yaa sesi gayet güzel,ve tarzını degiştirdi diye illa çamur atmamızda gerekmiyoy,bence yakışıyor ona bu taraz,eski hanımhanımcık handeden iyi :D
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #733 : 10 Mart 2009 - 00:45:03 »

ARGo_

• Ziyaretçi
abartma vedo bee küçük kardeşlerin senden etkilenmiyosa hande yanında nur gibi kalır oluuuuuuum hahaha
yaa kadının hakkınıda yemeyin abi yaa sesi gayet güzel,ve tarzını degiştirdi diye illa çamur atmamızda gerekmiyoy,bence yakışıyor ona bu taraz,eski hanımhanımcık handeden iyi :D
abartmıyorum..kadının hangi hakkını yiyecekmişim ben, yenecek bi tarafı olsa gam yemem..sesi güzelmiş..pınal şu sıralar K.B.B.(Kulak burun boğaz) kliniğine gözüksen iyi olur..baksana pas tutmuş kulaklar ne dinlediğin hakkında veya neyi sevdiğin hususunda çelişkiye düşüyorsun..:) neysaa....:)

« Yanıtla #734 : 10 Mart 2009 - 00:47:28 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
abartmıyorum..kadının hangi hakkını yiyecekmişim ben, yenecek bi tarafı olsa gam yemem..sesi güzelmiş..pınal şu sıralar K.B.B.(Kulak burun boğaz) kliniğine gözüksen iyi olur..baksana pas tutmuş kulaklar ne dinlediğin hakkında veya neyi sevdiğin hususunda çelişkiye düşüyorsun..:) neysaa....:)
yok ben bi hande yener hayranı degilim hahaha
ama sesi güzel bence
ayrıca sen yeme hande yeneri bu aralar pek bi kilo almaya başladın abur  cubur yemekten hahaha
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı