Anket

En beğendiğiniz Hande Yener albümü hangisi?

Senden İbaret - 2000
2 (5.7%)
Ekstra -2001
0 (0%)
Sen Yoluna... Ben Yoluma... - 2002
1 (2.9%)
Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor - 2004
4 (11.4%)
Apayrı -2006
9 (25.7%)
Hande Maxi - 2006
1 (2.9%)
Nasıl Delirdim? -2007
8 (22.9%)
Hipnoz - 2008
4 (11.4%)
Hayrola? - 2009
2 (5.7%)
Hande'ye Neler Oluyor? - 2010
3 (8.6%)
Teşekkürler - 2011
0 (0%)
Kraliçe (2012)
1 (2.9%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Hande Yener  (Okunma sayısı 118133 defa)

Ynt: Hande Yener
« Yanıtla #975 : 28 Kasım 2009 - 13:58:39 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bütün eleştirileri sonuna kadar hakediyor kendisi.Hande umarım bundan kendine güzel bi ders çıkarır.
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #975 : 28 Kasım 2009 - 13:58:39 »

« Yanıtla #976 : 28 Kasım 2009 - 14:17:43 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Hande Yener'in yaptığı çok normal aslında başka bir tarz denedi, kimi albüm tuttu kimi tutmadı...Zaman geldi kliplerine bile ambargo konuldu..Sonuç olarak bu şarkılarla artık piyasa şartlarına uyum sağlayamadı ve paralar suyunu çekti..Bir sanatçı ne kadar para benim için önemli değil desede hiçte öyle değil aslıda...Türkiye'de çok dar bir alanda yapılan bu müzik türünü yapmak Hande Yener'e zor gelmiş olabilir ve eski tarzına yakın albümler çıkaracak olabilir, bu durumda yapılan eleştirileri haksız buluyorum...Zaten bu duruma en güzel örnek "Özlem" bizim için, oda çok fazla tarz denedi zaman zaman özüne döndü zaman zaman istemediği müziği yapmak zorunda kaldı..Bunları göz önünde bulundurarak daha önce çok eleştimeme rağmen Hande Yener'e sadece bu konu için hak veriyorum.

« Yanıtla #977 : 28 Kasım 2009 - 15:21:58 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
HANDE YENER, STELYO PİPİS'LE POP MÜZİĞE GERİ DÖNECEK

Elektronik müzikten sonra popa geri dönüş yapacağını açıklayan Hande Yener'in menajer Stelyo Pipis'le çalışacağı konuşuluyor.

Son 4 yıldır elektronik müzik tabanlı albümler çıkaran ve son dönemlerde konser ve ekstra teklifleri alamayan, bu yüzden yapım şirketiyle bile davalık olan Hande Yener, kurtuluşu Stelyo Pipis'te arayacak. Ayakligazete.com'un haberine göre, elektronik altyapılı müziğe geçiş yaptığından beri eski tarzına asla dönmeyeceğini her fırsatta ifade eden Hande Yener, bu kararını bozarak, geçtiğimiz günlerde katıldığı Beyaz Show'da pop müzik yapmaya geri döneceğini açıklamıştı.

Şu sıralar pop müziğe geri dönüş yapma çalışmaları içinde olan Hande Yener'in yeni bir ekip kurduğu öğrenildi. Sevgilisi Kadir Doğulu ve Erol Temizel'le çalışan Hande Yener'in, eskiden birlikte çalıştığı Ozan Çolakoğlu, Mete Özgencil, Erdem Kınay veya Altan Çetin gibi isimlerle tekrar çalışıp çalışmayacağı belli değil. Ancak Hande Yener'in şu sıralar ünlü menajer Stelyo Pipis'le çalışmak için görüşmeler yaptığı konuşuluyor. Geçtiğimiz aylarda, yıllardır birlikte çalıştığı Seda Sayan tarafından işine son verilen Stelyo Pipis ve Hande Yener'in, el ele vererek hayli iddialı bir dönüş yapmak istedikleri konuşuluyor.

ayakligazete.com // 27.11.2009
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #978 : 29 Kasım 2009 - 16:19:45 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Hande Yener Pal FM 2009'un en iyilerini seçiyor! Hande Yener, "En İyi Kadın Sanatçı" ve "En İyi Canlı Performans" kategorilerinde oylarımızı bekliyor :)

Oy vermek için aşağıdaki linke tıklayıp sol taraftan yukarıda belirttiğimiz kategorileri seçin.Daha sonra Hande'nin yanındaki kalp işaretine basıp oyunuzu verin :)

http://eniyiler.palfm.com.tr/
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #979 : 29 Kasım 2009 - 16:39:49 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
YENER’E BİLET ŞOKU

Bayramın ikinci günü, Kemer’de bulunan Royal Palm Resort Otel’de sahneye çıkacak olan Hande Yener, bayram şoku yaşadı. 500 kişi kapasiteli konsere yalnızca 70 bilet satıldığını belirten Bam Tur yetkilileri, bu nedenle konserin iptal edildiğini dile getirdi.
Hande Yener’i izlemek için bilet alan 70 kişi ise tur şirketi tarafından, sanatçının sahneye çıkacağı otele yaklaşık 100 metre measafedeki, Deniz Seki'nin konser verdiği Le Chateau De Prestige Resort Otel’e alındı. Böylece, Yener’i izlemek için bilet alan hayranları da Seki’nin konserini izledi.

Sadece :D :D
schhh..

« Yanıtla #980 : 29 Kasım 2009 - 18:55:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
YENER’E BİLET ŞOKU

Bayramın ikinci günü, Kemer’de bulunan Royal Palm Resort Otel’de sahneye çıkacak olan Hande Yener, bayram şoku yaşadı. 500 kişi kapasiteli konsere yalnızca 70 bilet satıldığını belirten Bam Tur yetkilileri, bu nedenle konserin iptal edildiğini dile getirdi.
Hande Yener’i izlemek için bilet alan 70 kişi ise tur şirketi tarafından, sanatçının sahneye çıkacağı otele yaklaşık 100 metre measafedeki, Deniz Seki'nin konser verdiği Le Chateau De Prestige Resort Otel’e alındı. Böylece, Yener’i izlemek için bilet alan hayranları da Seki’nin konserini izledi.

Sadece :D :D

Eski tarzına dönme konusunda pekte haksız sayılmaz....

« Yanıtla #981 : 29 Kasım 2009 - 20:22:54 »

« Yanıtla #982 : 30 Kasım 2009 - 13:22:01 »

Çevrimdışı carcass_

• Deneyimli Üye
  • yokum artık..
Hande'nin sahnelere, televizyonlara vs. uzunca bir ara vermesinin vaktizamanı geldi artık. Belki bu aradan sonra 'gerçek kendisine' ulaşır.

« Yanıtla #983 : 30 Kasım 2009 - 14:01:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Hande'nin sahnelere, televizyonlara vs. uzunca bir ara vermesinin vaktizamanı geldi artık. Belki bu aradan sonra 'gerçek kendisine' ulaşır.
Eski tarzına dönmeden önce evet bir nadasa girmeli ve eskiye dönüp bakmamalı kanısındayım başından beri

« Yanıtla #984 : 01 Aralık 2009 - 10:17:13 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Handenin dönüp dolaşacağı yer, mekan, zaman, boşluğa tekabül eder..yakın bir zamanda misal yarın..:) kendini tımarhanede bulur hatta cam fanus içine kapatırlar hayranları kuruyemiş atarlar..:)müziği bırakasın, vazgeçsin sanatçı olmaktan..

« Yanıtla #985 : 01 Aralık 2009 - 20:09:19 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
 handenin gay-leride kurtaramadı :p

olm argo senin dilin ne söylüyo ööle:D hande müziği bırakırsa biz kimle başak muhabbeti yapcaz mk :p (:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #986 : 02 Aralık 2009 - 11:07:48 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
ne varki allahtan hande yenerimiz var.. şimdiden toprağı bol olsun
      ▌▐

« Yanıtla #987 : 03 Aralık 2009 - 00:23:34 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Hande Yener, 5 Aralık gecesi saat 00:15'te Kanaltürk'te yayınlanan "Berrin'le Gecenin Rengi" programına konuk oluyor.

« Yanıtla #988 : 03 Aralık 2009 - 18:59:34 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Son Dakika! Hande Yener'in yeni parçası birazdan ATV Ana Haber'de! :)

"Ölüyorum"

« Yanıtla #989 : 03 Aralık 2009 - 23:34:25 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Son Dakika! Hande Yener'in yeni parçası birazdan ATV Ana Haber'de! :)

"Ölüyorum"

Dinleyen var mı?

Eski tarzına dönüş var mı?.. :P
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm