Anket

RockA'nın "Ölürüm Sana" yorumuna kaç puan?

5/5
2 (28.6%)
4/5
1 (14.3%)
3/5
1 (14.3%)
2/5
1 (14.3%)
1/5
1 (14.3%)
0/5
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 7

Gönderen Konu: Tarkan  (Okunma sayısı 38124 defa)

Ynt: Tarkan
« Yanıtla #225 : 08 Nisan 2007 - 01:01:30 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
önce biri tarkanın geldiği noktaya gelsin kolaysa derim ben...
bi daha album bile yapmasa tarkan her zaman mega starlığını koruyacaktır bana göre..şimdiye kadar yaptıkları yeter bunun için...ve daha kimse yaklasamadı bile o noktaya..sayalım,kim var erkek star,mustafa sandal,serdar ortaç,kenan doğulu(keremcemler murat bozlar dünkü çocuk daha)
içlerinde bi kenan var hep çıta yükselten bana göre...diğerleri kendi çemberinde dönüp duruyor,kemik kitlesiyle starlığını sürdürüyor sadece ..
oldukça objektif baktığımı düşünüyorum,çünkü hiç bi erkek şarkıcıya karsı aşırı bi hayranlığım yok,erkek şarkıcı dinlemem (yaşar dışında :D )

Özlem Tekin

« Yanıtla #225 : 08 Nisan 2007 - 01:01:30 »

« Yanıtla #226 : 08 Nisan 2007 - 01:01:38 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
ingilizce albümüde çok güzel
hele ıf only you know gibi başka bir dilde bile dinlerken şarkıyı hissdebildiğimiz bir şarkı var.
şarkılarını ticari olarak görüp içten yapılan güzel şarkılarını  anlamamak müziğe ihanettir.
tamamen türk motiflerini kullanarak dünyaya bizi tanıtması  ayrı bir özelliği.
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #227 : 08 Nisan 2007 - 01:02:32 »

Çevrimdışı gulyabaniyim_ben

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
arada böyle bir muhalefetler çıkabilir... :pışık:
hımm bu aslında  sertap erenerdede oldu(gercı tarkanla sertabın yurtdısındakı unlerı kıyaslanamaz.komık olur)ıngılızce album yatktan sonra kadın kendını toparlayamadı.umarım tarkan bu durumu kendı ıcınde kısa surede degıstırır.ama dedıgım gıbı ben hıc sanmıyorum...
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2007 - 01:03:25 Gönderen: gulyabaniyim_ben »
kalpleri kırarak değil, kazanarak hükmetmek isterim...
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #228 : 08 Nisan 2007 - 01:04:58 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
evet pyrox objektif yaklaşmış konuya... hani yaşar olsa inanki demem objektif diye.... hehe
bakalım tarkanın yeni albüm nasıl olucak sabırısızlıkla bekliyorum
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #229 : 08 Nisan 2007 - 01:07:28 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
arada böyle bir muhalefetler çıkabilir... :pışık:
sürü psıkolojısını mı uygulamam gerek(burada kımseye tas attıgım fılan yok.yanlıs anlasılmasın.olayın kısısel tartısmayada donusmesını ıstemıyorum...)tarkanı sevmıyorum demıyorum.(demek ıstedıgım bence eskı unune tekrar kavusamıycagı)!sevdıgım ve vazgcemıycem pek cok sarkısı var.
kış gunesı
unutmamalı
yandım
gul doktum yollarına
vs vs

« Yanıtla #230 : 08 Nisan 2007 - 01:15:44 »

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
bende sana zaten tarkan ı sevmiyosun demiyorum ki.
zaten beni enterese etmez sevip sevmemen ama çok önyargılısın
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #231 : 08 Nisan 2007 - 01:16:29 »

Çevrimdışı TarkanColl

• Üye
  • **
  • Don't leave me alone...
    • TarkanColl.com
Özlem'in forumunda Tarkan başlığının hep üstte olmasını istemezdim ama, Tarkan'ın ününü kaybettiği mi var ki eski ününü tekrar kazansın. Aksine diğer şarkıcılar gibi hergün tvlerde olmadığı için ününe ün de katıyor. Tarkan'ı Tv'de haber yapabilmek için havaalanlarında sabahlıyor muhabirler. Hangi sanatçı Türkiye'ye gelişinde ve gidişinde haber olup ana haber bültenlerinde görünüyor. Kaç tane şarkıcının her konseri ana haber bültenlerinde gösteriliyor? Neyse fazla söze gerek yok. Haziran'dan sonra görücez.

(Gerçi albümü ilk çıktığında da dinlemedikleri halde beğenmeyenler olacak. Dudu'da olduğu gibi. Muhalif olabilmek adına...)

Ben cidden son noktayı koyuyorum. Öz'cü arkadaşlara sevgiler.  :çiçek:

« Yanıtla #232 : 08 Nisan 2007 - 08:50:22 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
ya ben seviyorum tarkan'ı...
bence yapar o yine iyi bişeyler...
zaten hemşerim... cooL  :şok:
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #233 : 08 Nisan 2007 - 09:57:11 »

• Deneyimli Üye
  • Manyaqqqq.......
tarkan bi megastar sesi ve dansı süper
ya yabancı kişilere sorular ^^ türkiye de tanıdığınınz sanatçı kim ^^ diye  . onlarda tarkaaaa n diye çığlık atyolar
ya bide musti ile karşılaştırma yapıyolar :ıy: musti tarkan ın eline su  bile dökemez. benzemez kimse sana yı çok güzel söylemiş. ya her yönden başarılı bi starrrrrrr

ya bide türkiye yi  çok güzel şekilde temsil ediyor  yabancı ülkelere

ya ben seviyorum tarkan'ı...
bence yapar o yine iyi bişeyler...
zaten hemşerim... cooL  :şok:

evet katılıyorummm  cooL
                                                                         M.Kemal ATATÜRK

« Yanıtla #234 : 08 Nisan 2007 - 16:13:06 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
önce biri tarkanın geldiği noktaya gelsin kolaysa derim ben...
bi daha album bile yapmasa tarkan her zaman mega starlığını koruyacaktır bana göre..şimdiye kadar yaptıkları yeter bunun için...ve daha kimse yaklasamadı bile o noktaya..sayalım,kim var erkek star,mustafa sandal,serdar ortaç,kenan doğulu(keremcemler murat bozlar dünkü çocuk daha)
içlerinde bi kenan var hep çıta yükselten bana göre...diğerleri kendi çemberinde dönüp duruyor,kemik kitlesiyle starlığını sürdürüyor sadece ..
oldukça objektif baktığımı düşünüyorum,çünkü hiç bi erkek şarkıcıya karsı aşırı bi hayranlığım yok,erkek şarkıcı dinlemem (yaşar dışında :D )

hemen hemen katılyorm pyro ya bide tarkanın sevdiğim bi noktası var hep sessiz kalıyo ona sölenenler karşısında bence en iisini yapıyor...
ayrıca küçük bi dipnot tarkanın yeni son kasetlerinin yerine ben eski parçalarını daha çok seviyorum..örn:unutmamalı gibi..

yeni bi albüm gelsin bakalım ozamn yorum yaparız tekrar.....
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

« Yanıtla #235 : 08 Nisan 2007 - 16:17:50 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
bence her starın belli bir durgunluğu vardır bence bu zamanlardonun için böyle
yapacaktır gerekli patlamayı

« Yanıtla #236 : 10 Nisan 2007 - 20:24:19 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
arkadaslar bilmeyenler var mutlaka su anda ersmus programi sayesinde macaristanda'yim
turkiye'yi populer muzik anlaminda temsil eden iki isimden biri
tarkan ismini herkes kesinlikle biliyor (dunyanin 4bir yanindan gelen yabanci ogrenciler dahil)
bilmeyen azinlik da SIKIDIM i mirildanmaya basladiginiz wakit "haaa tamam" moduna geciyor
insan gururlaniyor
aksam disari ciktiginizda barda diskoda tarkan calarken insanlarin dudaklarina bakip bakip turkce sarkialri mirildandiklarini gormek inanin insana garip bi haz veriyor
o kadar yapilan isler bos deilmis dedirtiyxor
ama keske album de farkli yerler egelebilseydi
kimse alinmasin
ben tarkanin ing albumunu begenmemistim
bi sikidim simarik sicakligi yoktu sarkilarda
biraz justun biraz madonna harmanlanmis biraz da turk ezgileri katilmis fibi gelmisti bana
yine soyle ortaligi kawuracak bi album yapsa, hala da gec kalmis degil gibi geliyor bana
ama bu isler de buradan gozuktugu gibi kolay degil eminim
TSM albumu gelcek deniyor dogru mu?
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #237 : 10 Nisan 2007 - 21:48:22 »

Çevrimdışı TarkanColl

• Üye
  • **
  • Don't leave me alone...
    • TarkanColl.com
Evet Macaristan'da çok fanatiği var. Hatta Macar bir arkadaşım Tarkan için forum kurdu.  Benim Tarkan forumuma dünyanın bütün ülkelerinden üyeler geliyor. Tarkan için Türkçe öğrenen bir sürü yabancı arkadaşım var.

http://www.tarkancoll.com/istanbultr.html

2005'de İstanbul'da buluştuk fanların bir kısmıyla. Avrupanın değişik ülkelerinden sırf Tarkan için gelmişlerdi. Amerika'dan Meksika'dan, İran'dan ve daha başka bir çok ülkeden de gelmek isteyenler oldu. Gelemediler.

Ama bu sene 29 Ekim'de Tarkan Cumhuriyet Bayramı şeliklerine katılacak. Sydney'deki yeni yıl kutlamaları gibi bir şenlikte Tarkan konser verecek. Bu konserde yine uluslar arası bir buluşma olacak. Bu seferki buluşmanın daha geniş kapsamlı olması düşünülüyor.

TSM albümü iptal edildi. Haziran'da Türkçe Pop albüm geliyor. Ondan bir süre sonra da yine bir İngilizce albüm yapacak Tarkan. :alkıs:

« Yanıtla #238 : 10 Nisan 2007 - 21:55:50 »

Çevrimdışı frantic

• Daimi Üye
Album haberini bende televizyondan duymustum hatta Sezen Aksuyla Amerikadan donuyorlardi album icin sarki sozleri falan yazmislar kisaca Tarkan donuyor hehe
Uyandigimda yer gok SIYAH
Uyandigimda duvarlar KAN
Ruhumda agir bir GUNAH
Vahset dolu yuzler yine BERBAT bir sabah

« Yanıtla #239 : 10 Nisan 2007 - 22:54:06 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
http://www.tarkancoll.com/istanbultr.html

yaa ebruu çok güzel bu fotoğraf yaa  :cry1:... ne kadar şeker tarkan yaa... gülüşü çok güzell  :aşk:
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....